Kazaň – Zenit 0:1 (kon.) | Lok. Moskva – FC Ural 1:0 (kon.) | Kubaň Krasnodar – FK Krasnodar 1:1 (kon.)
Groznyj – Torpedo Moskva 0:1 (kon.)
FK Achmat Groznyj
0:1 (0:1)
FC Torpedo Moskva
cz Streda 03.12.2014, 18:00 • Ahmat Arena, Groznyj. Kapacita: 30,597 diváků. • Ruská Premier Liga

To je pro dnešek ode mně vše, děkuji za pozornost a u dalších on-line přenosů napočtenou. (20:00:20)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 7:1.

Jury Žawnow – 3 zákroky.

Jaroslav Godzjur – 5 zákroků.

Je dobojováno! V zápase jsme viděli pouze jednu branku, a to na straně hostů, když se ve 45. minutě dokázal trefit Putilo. V závěru zápasu přibilo několik šarvátek a také spousta žlutých karet.

90+4

90+4
    Žlutou kartu dostává Rizvan Ucijev (FK Těrek Groznyj).

90+3
    Rozhodčí nastavil čtyři minuty, a tak probíhá poslední minuta zápasu. U míče stále domácí.

90+2
    Žlutou kartu dostává Oleg Ivanov (FK Těrek Groznyj).

90+1
    Tady už se schyluje i k šarvátkám. Nyní musel od sebe rozhodčí odtrhnout Ivanova spolu s Putilem.

90+1
    Domácí ještě rozbíhají od poloviny hřiště akci.

90
    Střídání v týmu FC Torpedo Moskva: ze hřiště odchází Dinjar Biljaletdinov, přichází Alexej Pugin.

89
    V závěru zápasu si nachystali střídání o hosté.

88
    Tak ani druhý rohový kop Groznyje není využit.

87
    Domácí dostávají příležitost rohového kopu.

86
    Nyní se hraje na polovině hřiště, u míče hosté, kteří si přihrávají už i dozadu a pokoušejí se pomalu, ale jistě zdržovat.

85
    Hosté se pouze brání a nepouštějí domácí do žádných velkých šancí. Zřejmě už je rozhodnuto.

84
    Střídání v týmu FK Těrek Groznyj: ze hřiště odchází Maciej Rybus, přichází Ismaïl Aissati.

83
    Další přímý kop pro hosty, ale následná střela kterou vyslal Mirzov končí mimo hřiště a domácí připravují další střídaní.