Kazaň – Zenit 0:1 (kon.) | Lok. Moskva – FC Ural 1:0 (kon.) | Kubaň Krasnodar – FK Krasnodar 1:1 (kon.)
Groznyj – Torpedo Moskva 0:1 (kon.)
FK Achmat Groznyj
0:1 (0:1)
FC Torpedo Moskva
cz Streda 03.12.2014, 18:00 • Ahmat Arena, Groznyj. Kapacita: 30,597 diváků. • Ruská Premier Liga

90+4
    Žlutou kartu dostává Rizvan Ucijev (FK Těrek Groznyj).

90+2
    Žlutou kartu dostává Oleg Ivanov (FK Těrek Groznyj).

90
    Střídání v týmu FC Torpedo Moskva: ze hřiště odchází Dinjar Biljaletdinov, přichází Alexej Pugin.

84
    Střídání v týmu FK Těrek Groznyj: ze hřiště odchází Maciej Rybus, přichází Ismaïl Aissati.

80
    Střídání v týmu FK Těrek Groznyj: ze hřiště odchází Daler Kuzjajev, přichází Kanu.

78
    Žlutou kartu dostává Dalibor Stevanovič (FC Torpedo Moskva).

73
    Střídání v týmu FK Těrek Groznyj: ze hřiště odchází Igor Lebeděnko, přichází Jeremy Bokila.

68
    Žlutou kartu dostává Daler Kuzjajev (FK Těrek Groznyj).

61
    Žlutou kartu dostává Marcin Komorowski (FK Těrek Groznyj).

59
    Žlutou kartu dostává Igor Lebeděnko (FK Těrek Groznyj).

49
    Na druhé straně další velká šance! Vladimir Rykov se ocitl zcela osamocen v malém vápně, ale jeho střelecký pokus vychytal krásným zákrokem Godzjur.

48
    K míči se postavil Aílton, který vyslal krásný centr do vápna, tam se ho ujal Rybus, který pěknými nůžky zakončil jen několik centimetrů mimo.
    Anton PUTILO - 0:1

45
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    V závěrečných minutách poločasu se přeci jen dočkáváme branky. ANTON PUTILO dostal krásný pas od Biljaletdinova a následnou střelou k levé tyči překonal Godzjura. Asistence: Biljaletdinov.

14
    Ideální šance ke skórování. Hosté dostali k dispozici přímý kop z těsné blízkosti vápna, ale Lebeděnko místo střely zvolil přihrávku na Kuzjajeva, který trefil pouze Žawnowa.