Kazaň – Zenit 0:1 (kon.) | Lok. Moskva – FC Ural 1:0 (kon.) | Kubaň Krasnodar – FK Krasnodar 1:1 (kon.)
Groznyj – Torpedo Moskva 0:1 (kon.)
FK Kubaň Krasnodar
1:1 (0:1)
FK Krasnodar
cz Streda 03.12.2014, 18:00 • Stadion Kubaň, Krasnodar. Kapacita: 32,000 diváků. • Ruská Premier Liga

Já se s vámi loučím a přeji krásný zbytek dne. (19:57:32)

Krásný zápas jsme dnes viděli v Krasnodaru, kde se v derby utkal tým Kubaně a Krasnodaru. V prvním poločase jsme byli svědky neuvěřitelných akcí a dokonce jednoho gólů, který dal Pereyra. V druhém poločase byl domácí celek mnohem lepší a nakonec vyrovnal. Rozhodujicí branku se jim ale nepovedlo vstřelit. Nejblíže byl Baldé, který v poslední minutě minul trestuhodně branku. A tak toto utkání končí poprvé v historii vzájemných zápasů remízou.

90+3

90+3
    Úžasná šance pro Baldého v poslední minutě! Senegalský útočník dostal míč před branku a skluzem jí přestřeluje o pár milimetrů!

90+2
    Sigurðsson byl faulován a hosté rychlé vypálili, lehký zákrok pro Bělenova.

90+2
    Faul uprostřed hřiště. Domácí se ženou dopředu.

90
    Nastavují se dvě minuty.

90
    Dnes se již rozdalo sedm karet, což je rekord pro rozhodčího Valareviče v ruské Premier League.

89
    Izmajlov (KRS) přerušuje protiútok Kubaně a vidí žlutou kartu.

87
    Sigurðsson nahradí jediného střelce hostů, Pereyru.

86
    Ješčenko (KUK) strkal do pronikajicího hráče hostů a dostává žlutou kartu.

85
    Do vápna se opět hrnul Bucur. V poslední chvíli ho ale čistým skluzem odzbrojil jeden z obránců.

85
    Tlisov (KUK) dalším potrestaným hráčem.

84
    Ihned z rohu musel míč boxovat Dikan!

84
    Kubaň aktuálně hodně tlačí. Hosté museli odkopnout na roh.

81
    Obrovská šance pro Bucura! Ten ve vápně udělal kličku a levačkou minul branku!

80
    Ošklivým šlapákem se provinil Ricardo Laborde (KRS).

79
    Krásně zahraná kombinace až do "kuchyně". Ibraima Baldé dostal míč hodně před sebe a je u toho jen odkop od branky.