Bastia – Évian TG 1:2 (kon.) | Guingamp – Caen 5:1 (kon.) | Metz – Bordeaux 0:0 (kon.)
Montpellier – Saint-Étienne 0:2 (kon.) | Nice – Rennes 1:2 (kon.) | Lille – Paríž 1:1 (kon.)
Lille OSC
1:1 (1:1)
Paríž Saint-Germain
cz Streda 03.12.2014, 21:00 • Stade Pierre-Mauroy, Villeneuve d'Ascq • Ligue 1 Uber Eats

To je ode mne pro dnešek vše. Přeji příjemný zbytek večera. (22:57:13)
    Takto se s největší pravděpodobností tváří Laurent Blanc po remíze jeho svěřenců na hřišti Lille.

Červené karty: 0 – 0

Je dobojováno. V první půli padly obě branky. Nejprve se prosadil Cavani, těsně ped přestávkou si Rozehnalem tečovaný míč po rohu srazil za svá záda Sirigu. Ve druhé půli hráli prim nejprve domácí, kteří někdy až zle zatápěli před Sirigem, ale branka jim již dopřána nebyl. Stejný osud však připravil domácí gólman Enyeama pro Cavani, Lucase a Matuidiho. Gólu jsme se ve druhé půli tedy nedočkali. V tabulce to znamená, že Lille zůstává na 15. místě. PSG o bod zůstává druhé.

90+3

90+3
    Rozehnal dopadl tvrdě na zem, předtím však fauloval.

90+2
    Následně faul na druhé straně. Poslední šance domácích na úspěch.

90+2
    Lucase fauloval Souaré.

90+1
    Hlavní sudí stejně jako v prvním poločase nastaví 2 minuty.

90
    Lucasovi roh přistál na ruce. Domácí se tedy bránit nemusí. Nutno dodat, že směr míče předtím změnil Cavani.

89
    Verratti poslal přímý kop do vápna, kde Pastore posunul míč na Lucase, jenž hlavou mířil na branku Enyeama míč ze šibenice vyškrábl na roh.

88
    Domácí se příliš často do hry nedostávají. Hosté diktují tempo hry, ale čas pracuje zatím proti nim.

87
    PSG vymýšlí, kudy by se dostalo na dostřel domácí branky.

86
    Bahebeck zezadu sekl přes nohy Gueyeho, může být rád, že se to obešlo bez karty.

85
    Lucasův přímý kop skončil na Origim, potom domácí dostali míč k pravé postranní čáře, kde vybojovali aut.