Elche – Valladolid 0:0 (20:00) | Atlético Madrid – Hospitalet 2:2 (kon.) | Bilbao – Alcoyano 1:0 (kon.)
Malaga – La Coruña 4:1 (kon.)
Malaga CF
4:1 (0:0)
Deportivo La Coruña
cz Štvrtok 18.12.2014, 22:00 • Estadio La Rosaleda, Málaga • Španielsky pohár

Málaga nakonec splnila roli favorita a postupuje do další fáze španělského poháru, kde se v osmifinále utkání s Levante. O tomto postupu rozhodli domácí borci až ve druhém poločase, kdy nastříleli čtyři branky, ale jen jednu inkasovali. Ode mě je to dnes vše, děkuji za sledování a přeji příjemný zbytek večera. (23:51:29)

90+4
    Ignacio CAMACHO - 4:1

90+3
    Málaga právě vstřelila branku!
    Je definitivně rozhodnuto! Amrabat se dostal ke střele, avšak trefil pouze břevno. K dorážce se následně dostal IGNACIO CAMACHO, jenž už se do prázdné nemýlil a přidal čtvrtou branku domácího celku – 4:1!

90+1
    První minutka je již za námi, hráči jsou již opravdu v pohodě a nika se neženou.

90
    Probíhá sice již poslední minutá základního času, rozhodčí však ještě tři minuty kvůli pár zdržením nastaví.

89
    Málaga se zdá toto utkání již zvládna a dovede ho do vítězného konce. Bylo to ale velké drama, krásný fotbal plný šancí a nakonec i gólů.
    V pohodě hrající domácí měli další šanci, Amrabat přestřeluje.

87
    Krásná akce, kdy si Amrabat přiťukl míč se spoluhráčem, ten mu jej vrátil patičkou a on následně tvrdě vystřelil, bránu však přestřelil.

86
    Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Juan Domínguez, přichází José Rodríguez.

85
    Domácí fanoušci už se velmi dobře baví, stadionem nyní dokonce obíhá mexická vlna.

84
    Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Ricardo Horta, přichází Portillo.

83
    Žlutou kartu dostává Ricardo Horta (Málaga CF).

81
    Domácí sice mají pohodlný náskok, stále jsou ale při chuti a derou se kupředu, La Coruňa má zatím obrovské štěstí, že neprohrává již o několik branek.
    Horta se nakonec ke střele nedostal.

80
    Velký zmatek před Luxem! Rocardo Horta se dostal ke střele, následně k dorážce. Poté se snažil dostat míč do brány i v pozici ležícího, avšak ani jeden z jeho pokusů nebyl úspěšný.

79
    Domácí už hrají ve velké pohodě, vědí, že dvoubrankový náskok už jen tak neztratí, obzvláště s tím, jaký způsobem Deportivo brání.