Elche – Valladolid 0:0 (20:00) | Atlético Madrid – Hospitalet 2:2 (kon.) | Bilbao – Alcoyano 1:0 (kon.)
Malaga – La Coruña 4:1 (kon.)
Malaga CF
4:1 (0:0)
Deportivo La Coruña
cz Štvrtok 18.12.2014, 22:00 • Estadio La Rosaleda, Málaga • Španielsky pohár

Málaga nakonec splnila roli favorita a postupuje do další fáze španělského poháru, kde se v osmifinále utkání s Levante. O tomto postupu rozhodli domácí borci až ve druhém poločase, kdy nastříleli čtyři branky, ale jen jednu inkasovali. Ode mě je to dnes vše, děkuji za sledování a přeji příjemný zbytek večera. (23:51:29)

90+4
    Ignacio CAMACHO - 4:1

90+3
    Málaga právě vstřelila branku!
    Je definitivně rozhodnuto! Amrabat se dostal ke střele, avšak trefil pouze břevno. K dorážce se následně dostal IGNACIO CAMACHO, jenž už se do prázdné nemýlil a přidal čtvrtou branku domácího celku – 4:1!

90+1
    První minutka je již za námi, hráči jsou již opravdu v pohodě a nika se neženou.

90
    Probíhá sice již poslední minutá základního času, rozhodčí však ještě tři minuty kvůli pár zdržením nastaví.

89
    Málaga se zdá toto utkání již zvládna a dovede ho do vítězného konce. Bylo to ale velké drama, krásný fotbal plný šancí a nakonec i gólů.
    V pohodě hrající domácí měli další šanci, Amrabat přestřeluje.

87
    Krásná akce, kdy si Amrabat přiťukl míč se spoluhráčem, ten mu jej vrátil patičkou a on následně tvrdě vystřelil, bránu však přestřelil.

86
    Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Juan Domínguez, přichází José Rodríguez.

85
    Domácí fanoušci už se velmi dobře baví, stadionem nyní dokonce obíhá mexická vlna.

84
    Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Ricardo Horta, přichází Portillo.

83
    Žlutou kartu dostává Ricardo Horta (Málaga CF).

81
    Domácí sice mají pohodlný náskok, stále jsou ale při chuti a derou se kupředu, La Coruňa má zatím obrovské štěstí, že neprohrává již o několik branek.
    Horta se nakonec ke střele nedostal.

80
    Velký zmatek před Luxem! Rocardo Horta se dostal ke střele, následně k dorážce. Poté se snažil dostat míč do brány i v pozici ležícího, avšak ani jeden z jeho pokusů nebyl úspěšný.

79
    Domácí už hrají ve velké pohodě, vědí, že dvoubrankový náskok už jen tak neztratí, obzvláště s tím, jaký způsobem Deportivo brání.

78
    Střídající Louis Alberto se postavil k exekuci standardní situace za Lopův faul. Zeď se mu podařilo obstřelit, do brány už ale míč nezakroutil.

77
    Žlutou kartu dostává Alberto Lopo (Deportivo La Coruňa).

76
    Postiga se dopustil jednoznačného faulu, avšak poté se velmi zlobil.

74
    Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Santa Cruz, přichází Luis Alberto.

73
    Manuel Pablo byl u postranní čáry faulovaný, rozehrávka může přinést alespoň částečný klid na kopačky hostů.
    Ochoa ukázal, že dokáže vytasit parádní zákrok.

71
    Hosté mohli z protiakce snížit, to by ale nesměl stát v bráně Ochoa, který vytáhl fantastický zákrok proti střele z bezprostřední blízkosti, kterou na něj vyslal Cuenca!

69
    Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Luisinho, přichází Salomao.
    Roque SANTA CRUZ - 3:1

68
    To už ale neplatí, domácí se po další rychlé akci dostávají do dvoubrankového vedení! ROQUE SANTA CRUZ si naběhl do vápna na poněkud nižší centr, ale dokázal si s ním poradit na jedničku, když ho posla na vzdálenější tyč, Lux byl bez šance – 3:1!

67
    Domácí mají nyní míč nyní poměrně pod kontrolou, v poklidu si přihrávají na vlastní polovině.

66
    S tím si ale nejlépe ze všech poradil brankář Lux, který si vysoko vyskočil a míč vyboxoval.

66
    Rychlá akce domácího celku byla odvrácena na rohový kop.

65
    Hosté to zkoušeli opět přes Postigu, když mu Wilk poslal přihrávku za obranu, tentokráte ale balon nedoběhl.

64
    Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Juan Carlos, přichází Medunjanin.

62
    Hra se nám nyní trochu uklidnila, balon na svých kopačkách mají spíše hosté, kteří jsou usazení na polovině svého soupeře.

60
    Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Añor, přichází Amrabat.
    RECIO - 2:1

59
    S brankami se nám roztrhl pytel a domácí fanoušci slaví! Po akci domácího celku se míč odrazil na hranici vápna, kam si seběhl José Louis García, zvaný RECIO a dělovkou rozvlnil síť – 2:1!

59
    Tak takovýhle vývoj zápasu asi nikdo nečekal. Hraje se tedy opět znovu od začátku, bude to ještě hodně zajímavé.
    Hélder POSTIGA - 1:1

57
    La Coruňa právě vstřelila branku!
    Z ničeho nic tu máme srovnání skóre! HÉLDER POSTIGA dostal skvělou přihrávku za obranu, utekl svému "hlídači", letmě se podíval, prostřelil brankáře a trefil se přesně k tyči – 1:1!

55
    Balonu se opět ujímají domácí fotbalisté, kteří jsou vstřelenou brankou povzbuzeni a snaží se rychle přidat druhou.

53
    Hosté se snaží ihned reagovat a vysunují napadání, k míči se ale zatím dostat nemohou.
    Roque SANTA CRUZ - 1:0

51
    Domácí se dostávají do vedení po fatální chybě Lopa. Centr do vápna se snažil právě Lopo odhlavičkovat mimo nebezpečí, avšak to se mu nepovedlo a přímo ho nabídl volnému protihráči, kterým byl ROQUE SANTA CRUZ. Ten si míč jen přiťukl a nekompromisně zakončil – 1:0!
    Hlavička Camacha nebezpečná nebyla.

50
    Z následného rohového kopu už k ohrožení branky nedošlo, míč se dostal do zámezí, hosté ho následně odkopávají.
    Lux se štěstím zasáhl.

49
    To byla rána! Rychlá akce domácích, kdy se nakonec ke střele zpoza vápna odhodlal Añor, který svou střelou jen těsně minul pravou tyč Ochovy brány! Brankář si na míč ještě sáhl, zabránil tak pohromě.

47
    Další akce modrobílých také nekončí radostně, je jim opět odpískáno ofsajdové postavení. Vykopávat bude Lux.

46
    Druhý poločas začal slibnou akcí Málagy, avšak tři hráč se nemohli dohodnout na zakončení, a tak nakonec nevystřelil nikdo.

46

Statistiky prvního poločasu

Držení míče: 81 % – 39 %
    Fauly: 3 – 6
    Střely na bránu: 1 – 1

Máme za sebou první poločas, branku jsme zatím neviděli, ačkoliv šancí bylo poměrně dost. O něco více jich měli domácí fotbalisté, kteří hlavně na začátku a poté na konci úvodní polovina svého soupeře dostali pod tlak, avšak přesnost zakončení jim dělala velký problém.

45

45
    Hosté se snaží zahrozit převážně z rychlých brejků, kdy se snaží využít rozházené obrany Málagy, většinou je ale zastavení vlastní nepřesnost.

43
    Cuenca se protáhl mezi dvěma obránci, avšak Rosales jej následně dohnal a o míč ho bez větších problému připravil.

42
    Añor zahrál standardní situaci trochu divným způsobem. Na centr byl míč moc prudký, na střelu naopak zase moc slabý. Ať už to bylo jakkoliv, tak balon skončil v náručí Luxe.

41
    První poločas se nám pomalu chýlí ke konci a domácí mají v posledních minutách opravdu tlak. Hosté už se určitě těší na přestávku.

40
    Další akce, kdy se do zakončení málem dostal Santa Cruz, poskakující balon ale bohužel pro něj a jeho příznivce vůbec netrefil.

39
    No a když už by se tam opravdu nějaká mohla dostat, tak Málagu zastaví pomezní sudí odpískáním ofsajdu.

38
    Domácí jsou v posledních minutkách poněkud aktivnější, avšak chybí jim přesnost v zakončení. Akcí by bylo dost, málokterá ale směřuje na brankáře Luxe.

36
    Hosté šli do protiútoku, avšak sami se zamotali v přílišném množství kliček, a tak se kupředu vydali opět domácí. Ti se dokonce dostali i do zakončení, avšak balon bránu minul.

35
    No a nakonec se jim toto napadání vyplatilo, míč ukořistili pro sebe a opět s nám okupují právě polovinu svého soupeře.

34
    Hosté jsou sice u míče, domácí ale napadají velmi vysoko a dělají jim tím veliké problémy.

33
    Recio se stal exekutorem faulu a ze standardní situace poslal nadýchaný centr do vápna. Žádný z jeho spoluhráčů jej ale nedokázal zpracovat.

31
    Sotva stihl hráč od rohového praporku rozehrát, rozhodčí odpískal jednomu z jeho spoluhráčů ve vápně faul. Ochoa tak bude vykopávat.

31
    Rohový kop pro hostující celek, hráči už se formují kolem domácího brankáře.

30
    Jeden z hostujících hráčů, pravděpodobně šlo o Ínsuu, se mohl vydat sám směrem na bránu, avšak nepohlídal si své postavení v ofsajdové linii.

29
    Rosales si u postranní čáry při napadání nebral servítky a šel do skluzu, rozhodí ale faul nepíská, je z toho pouze autové vhazování.

28
    Byl z toho dokonce slibný protiútoku, avšak přihrávka na Postigu byla příliš dlouhá, a z celé akce tedy následně sešlo.

27
    Domácí ve svém náporu stále pokračují, po faulu zahrávali standardní situaci. Centr do vápna byl ale odvrácen jedním z hostujících hráčů, a obrana Deportiva si tak může alespoň na chvíli oddechnout.
    Santa Cruz byl po rohu nebezpečnější, Lux se vytáhl.

26
    Balon byl pravděpodobně ještě tečovaný, jelikož následoval rohový kop. Po něm se k hlavičce propracoval Santa Cruz a Lux vytáhl fantastický zákrok!
    Hortova hlavička nad.

25
    Samu se protáhl po pravé straně, odcentroval do vápna, kam si naběhl Horta a hlavičkou posla balon jen těsně nad bránu.

24
    Cuenca doběhl dlouhý centr, avšak dostal se s balonem mimo pokutové území. Tam se ještě snažil obejít obránce různými kličkami, ten se ale nenechal a míč mu sebral, následně rozehrál.

23
    Těsný, ale správně odmávaný ofsajd nyní zastavil slibně se rozvíjející akci Málagy.

22
    Ačkoliv stadion dnes není zcela zaplněn, tak atmosféra panuje výborná, týmy to musí hnát kupředu.

20
    Rychlá, přímočará akce domácích po pravé straně, kdy se po centru dostal do zakončení hlavou Samu, avšak v záklonu již nedokázal míč usměrnit mezi tři tyče.

19
    Jak se na začátku zápasy hosté spíše bránili, tak nyní se svému soupeři plně vyrovnali, několikrát ho dokonce dostali pod tlak.

18
    Do vápna si na centr sbíhal Juan Carlos, jeden z obránců jej ale stihl těsně přes ním odhlavičkovat, a do zakončení už se tak nedostal.

17
    Útok hostujícího celku ale pokračoval, jelikož po další akci zahrávali rohový kop. Po něm se ale míč odrazil od několika hráčů a dostal se až k brankáři Deportiva.

16
    Z rychlého protiútoku se k pěkné střele zpoza vápna dostal Juan Carlos, balon se ale nezakroutil tak, jak by střelec potřeboval, a do brány se tak nestočil.

15
    Málaga si vyzkoušela další tip standardky, nyní od rohového praporku, avšak nyní ji nevyužila. Centr byl o něco delší a trochu nepřesný, si musel útočící hráč balon zpracovávat a to už u něj byli obránci.

14
    Nakonec se domácí rozhodli pro ohrožení branky přímo ze standardní situace, k tomu však nedošlo. V jediném ohrožením se ocitli fanoušci v rohovém sektoru stadionu, na ty se totiž balon snesl.

13
    Šanci ale nyní budou mít domácí, kteří budou zahrávat standardní situaci z dobré pozice, ideální pro zakončení hlavou.

12
    Hosté se z ničeho nic dostali s balonem až na hranici velkého vápna, avšak domácí obrana byla velmi pozorná a obě střely, které fotbalisté Deportiva na bránu vyslali, zablokovala.

11
    K míči se opět dostávají domácí fotbalisté, a to po faulu polského fotbalisty Wilka.

10
    Hráči Deportiva se toho nebojí a volí velké množství přihrávek na kratší vzdálenost. Ty jim sice vycházejí, ale nechávají se až příliš zatlačit.
    Pohled na stadion ze jednoho z hlavních sektorů.

9
    Hosté se poprvé v zápase dostávají na delší chvíli k míče, přesouvají se s ním na polovinu domácích a snaží se prokombinovat až k vápnu, zatím se jim ale nedaří.

8
    Nákop na nabíhajícího útočníka domácích byl příliš dlouhý, Samu neměl šanci jej dostihnout. Obrana hostů ale vůbec nereagovala, tohle by se jim už příště nemuselo vyplatit.

7
    Málaga svého soupeře velmi dobře napadá, Deportivo se uchyluje jen k odkopů míčů.

6
    Angeleri si u postranní čáry na polovině hřiště výborně poradil s Domínguezem a obral jej o balon. Jeho spoluhráči se následně hnali kupředu, celá akce ale skončila míčem daleko mimo branku.

5
    Hra je zatím plná nepřesností, avšak týmům nemůžeme odepřít snahu o ofenzivní fotbal ihned od prvních minut.

4
    Z následné akce se ale domácím nepodařilo nic kloudného vymyslet, o míč velmi rychle přišli vlastní nepřesností.

3
    Ínsua při zpracování míče zahrál rukou, což samozřejmě není povoleno, a míč tak získávají domácí fotbalisté.

3
    Juan Carlos z Deportiva už se málem hnal na brankáře domácího sám zcela sám, avšak vzápětí byl zastaven hvizdem sudího, byl totiž v ofsajdu.

2
    Rychlý pokus o přechod do útoku v podání Malagy, ten se jim ale nezdařil. Míče se tedy ujímají zástupci Deportiva a také se pokusí založit svou první akci.

1
    Na straně domácí obrany sice přišla chybka v podobě nepřesné přihrávky, avšak hostující napadající hráči ji nedokázali využít, míč neukořistili.

1
    O úvodní výkop se postarali domácí fotbalisté a v poklidu rozehrávají dnešní zápas.

1

Málaga CF: Ochoa – Boka, Rosales, Angeleri, Camacho, Recio, Añor, Santa Cruz, Castillejo, Horta, Samu
    Náhradníci: Kameni, Portillo, Casado, Antunes, Amrabat, Alberto, Torres

Deportivo La Coruňa: Lux – Pablo, Lopo, Laure, Luisinho, Ínsua, Wilk, Domínguez, Carlos, Cuenca, Postiga
    Náhradníci: Bergantiños, Rodríguez, Fabricio, Seoane, Salomão, Medunjanin, Cavaleiro

Rozhodčí: Juan Martínez – David Canales, Luis Marco.

Zápas na Estadio La Rosaleda v Málaze začne ve 22 hodin, takže rozhodně nechoďte spát a buďte u našeho přenosu z Copa del Rey. Jste všichni zváni.

Hlavním rozhodčím tohoto duelu bude Juan Martínez, kterému budou na pomezí asistovat David Canales a Luis Marco.

První zápas byl vyrovnaný a výsledek zaručil napínavou podívanou do dnešního druhého zápasu. V La Coruni skončilo utkání remízou 1:1, když Málaga vedla od 11. minuty po trefě Camacha, ale v 68. minutě přišlo vyrovnání po gólu Tochého. Těšme se tak na napínavý souboj, který nám přinese postupujícího mezi nejlepších šestnáct týmů!

Dobrý večer u odvety 4. kola španělského Copa del Rey, ve kterém se střetnou Málaga CF a Deportivo La Coruňa.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.