Schalke – Mainz 4:1 (kon.) | Leverkusen – Kolín nad Rýnom 5:1 (kon.) | Augsburg – Hamburger 3:1 (kon.)
Hertha – Bayern 0:1 (kon.) | Brémy – Paderborn 4:0 (kon.) | Hoffenheim – Hannover 4:3 (kon.)
FC Schalke 04
4:1 (2:1)
1. FSV Mainz 05
Sobota 29.11.2014, 15:30 • Veltins Arena, Gelsenkirchen • Nemecká Bundesliga

Je tu koniec zápasu medzi Schalke 04 a 1.FSV Mainz 05. Dnešný zápas zaslúžene vyhrávajú domáci hráči 4-1 najmä vďaka trom presným zásahom Huntelaara. Videli sme aj tri žlté karty, všetky v druhom polčase. Hostia sa snažili, a často mali výborné šance, ale domáci tím podržal aj brankár Fährmann.
    Na dnes je to odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (17:21:24)

90+2

90+1
    Nadstavujú sa 2 minúty.

90+1
    Striedanie domáceho tímu. Odchádza Fuchs a prichádza Clemens.

90
    Jeden z posledných útokov Mainzu. Hostia sa však nevedia presadiť a aj preto dnes prehrávajú o tri góly.

89
    Moting skúšal individuálne prešprintovať polovicu ihriska ale stroskotal na poslednom obrancovi Mainzu. Aj tento futbalista bol dnes veľmi viditeľný.

88
    2 minúty do konca riadneho hracieho času. Loptu majú hráči Mainzu ale nevedia sa dostať pred bránu Schalke.

87
    Priamy kop pre Mainz z dobrej vzdialenosti. Geis to opäť skúšal priamo na bránu a Fährmann znova skvele chytá. Tak brankár Schalke si za dnešný výkon zaslúži pochvalu.

86
    Zápas sa nám chýli ku koncu. V druhom polčase sme videli niekoľko zaujímavých momentov. 3 žlté karty,2 góly a niekoľko veľkých šancí.

85
    Obaja hráči sú v poriadku a pokračuje sa ďalej. Loptu majú hostia a zakladajú novú akciu.

83
    V 16ke Schalke sa dvaja hráči zrazili hlavami.Obaja ostávajú ležať na trávniku a už sú pri nich lekári.

83
    Jairo vybojoval rohový kop pre Mainz.

82
    Na center z priameho kopu si nabehol Huntelaar ale tento krát loptu netrafil ideálne, a tá končí za čiarou. Holandský útočník mohol pridať štvrtý gól.

81
    Žltá karta pre hráča hostí. Dostáva ju Jara za faul na hráča Schalke.

80
    Hostia zahrávali priamy kop. Geis to skúsil priamo na bránu a Fährmann mal veľa práce. Znova však skvele zasiahol a loptu vyrazil na rohový kop.

79
    Striedanie domáceho tímu. Odchádza Meyer a na jeho miesto príde Sané.

79
    Koo teraz dobre preveril brankára Schalke. Krásna strela z 14 metrov ale domáci brankár vyrazil loptu na rohový kop.

77
    Neustädter vidí žltú kartu za faul.

77
    Brosinski prihrával do pokutového územia Schalke ale tam našiel iba pripravených obrancov domáceho tímu. Hosťom sa nedarí ani len znížiť dosť nepriaznivý stav a budú to mať do konca zápasu veľmi ťažké.