Westerlo – Charleroi 2:3 (kon.) | Mechelen – Oostende 0:0 (kon.) | Waasland-Beveren – Mouscron 2:1 (kon.)
Cercle Bruggy – Genk 0:1 (kon.)
YR KV Mechelen
0:0 (0:0)
KV Oostende
cz Sobota 29.11.2014, 20:00 • Achter de Kazerne • Belgická Jupiler Pro League

Oba celky nám dnes předvedli bojovný fotbal, plný tvrdých zákroků. Domácí dnes byli jednoznačně lepším týmem, ale nakonec získavají pouze jeden bod. I za ten můžou být rádi, protože v 78. minutě Matthys z brankové čáry odhlavičkoval jasnou branku. V 87. minutě mohl Mechelen strhnout vedení na svou stranu, ale nejlepší střelec týmu Veselinovič neproměnil penaltu. (22:06:00)

90+4

90+3
    Hosté si dávají načas s rozehrávkou.

90+2
    Domácí se dožadovali další penalty, ale sudí správně nepíská.

90+2
    Domácí brankář odkopává míč od branky a vyhání všechny spoluhráče co nejdál.

90
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Ruiz, přichází Coussement.

90
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Cordaro, přichází Adesanya.

89
    Domácí se opět ženou dopředu.

87
    Nejlepší střelec domácích Veselinovič poslal míč přímo do Ovona.

86
    Hoefkens v pokutovém území stáhl k zemi Hanniho a rozhodčí okamžitě ukýzal na značku pokutového kopu. Hostující obránce navíc vidí žlutou kartu.
    Faul Hoefkense

86
    Byla nařízena penalta.

85
    Hosté střídají. Sianiho nahradil Schmisser.

85
    Cordaro přichycen v ofsajdu.

83
    Střelu hostí z dálky blokuje domácí obrana.

82
    Domácí se dožadovali penalty, ale sudí zůstává klidný.

81
    Ruiz si neodpustil nějaké poznámky směrem k rozhodčímu a ten mu za ně ukazuje kartonek.

79
    Další zbytečně tvrdý zákrok je potrestán kartou. Tentokrát ji vidí Bateau.
    Matthys zachránil Mechelen na brankové čáře!

78
    Fantastický zákrok Matthyse na brankové čáře po tom, co byl již Biebauw překonán. Matthys dokázal míč vyhlavičkovat mimo.