Getafe – Bilbao 1:2 (kon.) | Espanyol – Levante 2:1 (kon.) | Malaga – Real Madrid 1:2 (kon.)
Vigo – Eibar 0:1 (kon.)
Getafe CF
1:2 (0:1)
Athletic Club Bilbao
Sobota 29.11.2014, 16:00 • Coliseum Alfonso Pérez, Madrid (Getafe) • Španielska LaLiga

Je dobojované! V druhom polčase hru dlho kontrolovali Baskovia z Bilbaa a domáci sa v ofenzíve nevedeli presadiť. V 90.minúte potom z priameho kopu pridal druhý gól hostí Etxebarria a ani následné zníženie Lafitu už nič nezmenilo na tom, že hostia si do Bilbaa odvážajú tri body za víťazstvo. (17:53:08)

90+4

90+4
    Lenže samotný Leon od rohovej zástavky centroval nepresne a tak si tri body odvezú hostia.

90+3
    Domáci Leon vybojoval pre Getafe rohový kop.

90+1
    Striedanie v tíme Athletic Club Bilbao: z ihriska odchádza Extebarria, prichádza Moran.
    Ángel LAFITA - 1:2

90+1
    Getafe dalo gól!
    Na druhej strane prišla takmer okamžitá odpoveď, Z pravej strany našiel center ÁNGELA LAFITU a ten hlavou presne zakončil.
    Beñat ETXEBARRIA - 0:2

90
    Bilbao dalo gól!
    Veľmi výhodný priamy kop rozohral BEŇAT ETXEBARRIA a po obstrelení múru sa lopta krásne zatočila k tyči.

89
    Lenže po priamom kope sa faulu dopustil ďalší domáci hráč, tentokrát je to Arroyo.

88
    A faul Escudera ich ešte viac spomalí. Hráč domácich dostáva žltú kartu.

87
    Getafe sa už veľmi rýchlo kráti čas na vyrovnanie. Momentálne len márne dobýjajú obranu súpera.

85
    Etxebarria našiel v pokutovom území voľného San Josého, ale ten už nebol taký presný ako pri gólovej situáciu v 36.minúte.

84
    Bilbao sa dostáva k rohovému kopu, ktorý vybojoval Balenziaga.

83
    Priamy kop zo strednej vzdialenosti rozohral Ibai Gómez, ale jeho pokus minul ľavú tyč.

82
    Dnes veru nie je o žlté karty núdza. Jednu dostáva aj domáci Emiliano Velazquez za ostrý zákrok. Priamy kop pre hostí.

80
    Potrestaný žltou kartou už bol aj hosťujúci Mikel San José, ktorý strelil zatiaľ jediný gól tohto zápasu.