West Bromwich – Arsenal 0:1 (kon.) | Liverpool – Stoke City 1:0 (kon.) | Manchester United – Hull City 3:0 (kon.)
QPR – Leicester 3:2 (kon.) | West Ham – Newcastle 1:0 (kon.) | Sunderland – Chelsea 0:0 (kon.)
Liverpool FC
1:0 (0:0)
Stoke City FC
Sobota 29.11.2014, 16:00 • Anfield Road, Liverpool • Anglická Premier League

Tak si to zrekapitulujme. Prvý polčas bol, akoby nebol. Úroveň druhej nepálskej ligy. Škoda mlčať. Druhý polčas = iné kafe. Prebrali sa najmä the Reds. Vytvárali si jednu šancu za druhou, druhú za treťou a tretiu za štvrtou. Napokon sa dočkali troch everybodov. Celkom zaslúžene. Congra. (17:58:47)

90+7

90+6
    Mignolet drží loptu v náručí, získava cenné sekundy

90+6
    Diváci chcú koniec

90+5
    Roh pre hostí. V 16ke aj brankár hostí Begovič.

90+5
    Mignolet je koledník. Koleduje si o žltú kartu zdĺhavým výkopom 5ky.

90+3
    Hostia v šanci po rohovom kope. Walters tesne míňa.

90+3
    v domácej 16ke bráni asi 15 Liverpoolčanov.

90+2
    Bojan volejom spoza 16ky dal vyniknúť Mignoletovi. Rohový kop pre hostí. Nič z neho

90
    Rozhodca nastavuje 7 minút. Fakt netuším, na čom frčí.

90
    Škrtel prehlavičkoval o dve hlavy vyššieho Croucha. Si predstavte.

90
    Domáci bránia tesné víťazstvo

87
    Striedajú aj hostia, Arnautoviča nahradil trojmetrový Crouch

87
    Striedanie v tíme Liverpool FC: z ihriska odchádza Coutinho, prichádza Lovren.

85
    Tak predsa len sa domáci dočkali. Lambert po centri hlavičkoval do brvna, dobiehajúci obranca Johnson rybičkou zavesil. Zranil sa pritom, krajčíri mu zašívajú hlavu. Opravujem – doktori.
    JOHNSON - 1:0

85
    Liverpool dal gól! Gól strelil JOHNSON.

85
    Nezomlelo sa nič

84
    Roh za rohom. Tentoraz domáci. A znova kop spoza rohu. Dám vám vedieť, ak sa niečo zomelie.

Góly: 85. Johnson

Karty:   38. Wilson (STK), 58. Shawcross (STK)

Liverpool FC: Mignolet – Johnson, Škrtel, Touré, Jose Enrique – Henderson, Lucas Leiva, Allen, Sterling, Coutinho – Lambert (4-2-3-1)
    Náhradníci: Jones, Lovren, Gerrard, Can, Lallana, Markovič, Alberto Moreno

Stoke City FC: Begovič – Cameron, Shawcross, Wilson, Pieters – Walters, Sidwell, N´Zonzi, Bojan, Arnautovič – Diouf (4-2-3-1)
    Náhradníci: Muniesa, Whelan, Ireland, Adam, Butland, Crouch, Shenton

Rozhodca: Craig Pawson

Diváci: 44 735 (plnka)