Bayern – Hoffenheim 4:0 (kon.) | Schalke – Wolfsburg 3:2 (kon.) | Mönchengladbach – Frankfurt 1:3 (kon.)
Hannover – Leverkusen 1:3 (kon.) | Paderborn – Dortmund 2:2 (kon.)
SC Paderborn 07
2:2 (0:2)
Borussia Dortmund
Sobota 22.11.2014, 15:30 • Benteler Arena • Nemecká Bundesliga

Hostia nielen,že prišli o dvojgólové vedenie, ale aj o najväčšiu hviezdu Reusa, ktorý sa zranil v 64. minúte. Ja sa s vami lúčim a prajem ešte pekný večer. (17:21:25)

90+3

90+3
    Aubameyang fauluje v pokutovom území a pokiaľ Kruse odkopne loptu, tak nám uplynú nastavené tri minúty.

90+2
    Großkreutz fauluje na polovici domácich.

90+1
    Bakalorz skúsil strelu spoza šestnástky, no jeho pokus mieri ku rohovej zastávke.

90
    Budú sa nastavovať ešte tri minúty.

88
    Aubameyang našiel prihrávkou v päťke Großkreutza, ktorý sa snažil o efektné zakončenie pätou, ale chýbala mu presnosť. Kruse loptu chytá do rúk.

87
    Striedanie v tíme Borussia Dortmund: z ihriska odchádza Henrik Mkhitaryan, prichádza Adrian Ramos.

86
    Dortmund chce ešte streliť víťazný gól, ale domáci postavili skvelú obranu pred šestnástku.

85
    Žltú kartu dostáva Mahir Saglik (SC Paderborn 07).

84
    Žltú kartu dostáva Pierre Emerick Aubameyang (Borussia Dortmund).
    Martin SAğLıK - 2:2

81
    SC Paderborn 07 dáva gól!
    Tak toto je neskutočne, MARTIN SAĞLIK sa prvykrát dotkol lopty a ta končí v sietí. SAĞLIK si skvele nabehol na center od rohovej zástavky a nikým nekrytý strieľa gól.

81
    Striedanie v tíme SC Paderborn 07: z ihriska odchádza Hartherz, prichádza Sağlık.

80
    Großkreutz sa mohol stať hrdinom, ale to len keby nebol odmavany ofsajd.

78
    Gündoğan posielal loptu do šestnástky, kde si ju postrážil Kruse a ta mu zapadla priamo do náručia.

76
    Žltú kartu dostáva Florian Hartherz (SC Paderborn 07).

75
    Hostia mali k dispozícii roh, ktorí zahrali na krátko a ostávajú pri lopte, ktorú si prihrávajú pred šestnástkou.