Bayern – Hoffenheim 4:0 (kon.) | Schalke – Wolfsburg 3:2 (kon.) | Mönchengladbach – Frankfurt 1:3 (kon.)
Hannover – Leverkusen 1:3 (kon.) | Paderborn – Dortmund 2:2 (kon.)
Hannover 96
1:3 (0:0)
Bayer Leverkusen
Sobota 22.11.2014, 15:30 • HDI-Arena, Hannover • Nemecká Bundesliga

Je tu koniec zápasu medzi Hannoverom 96 a Bayerom Leverkusen. Hostia si zaslúžene odvážajú výhru o dva góly a v tabuľke nemeckej Bundesligy sa posunú o dve miesta pred dnešného súpera a Hoffenheim, ktorý prehral s Bayernom Mníchov. Videli sme pekný útočný futbal plný šancí a zaujímavých momentov a po prvom bezgólovom polčase aj pestrý druhý polčas, ktorý nám priniesol 4 góly.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný zvyšok dňa. (17:23:06)

90+3

90+2
    Zápas sa blíži ku koncu a domácim sa vôbec nedarí. Naopak hostia sú v útoku a pohodlne držia loptu ďaleko od svojej brány.

90+1
    Nadstavujú sa 3 minúty.

90
    Striedanie hostí. Odchádza Kießling a prichádza Jedvaj.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Domáci sa ešte pokúšali zaútočiť ale prihrávky boli veľmi nepresné.

89
    Loptu majú hráči hostí a pokojne strážia svoj dvojgólový náskok.

88
    Bittencourt si loptu posunul príliš ďaleko a tá končí za čiarou. Leno odkopáva od brány Leverkusenu 3 minúty pred koncom riadneho hracieho času.

86
    Toto vyzeralo na pokutový kop v 16ke Leverkusenu potom ako spadol jeden z hráčov domáceho tímu ale hlavný rozhodca ukazuje, že sa pokračuje ďalej.

85
    Nový muž na ihrisku Drmić sa púšťal dopredu ale bol odzbrojený obranou Hannoveru. Do konca zápasu ostáva 5 minút a hostia si už svoj náskok zrejme postrážia.

84
    Striedajú aj hostia. Odchádza strelec krásneho gólu Bellarabi a prichádza Drmić.

83
    Striedanie domáceho tímu. Odchádza strelec gólu Gulselam a na ihrisko príde Bittencourt.

81
    Tak malé spestrenie dnešného zápasu o ktoré sa postaral hlavný rozhodca a môžeme sa ďalej venovať hre. Leverkusen opäť v útoku ale tento krát jeho snaženie zastavil čiarový rozhodca, ktorý ukazuje ofsajd.

80
    Rozhodca Marco Fritz sa ocitol na zemi po tom ako do neho vrazili dvaja hráči v súboji ale všetko je v poriadku a pokračuje sa ďalej v hre.

79
    Do konca zápasu ostáva niečo cez 10 minút a domáci sa vôbec nevedia dostať pred Lena. Leverkusen skvele bráni a púšťa sa do nebezpečných protiútokov.

78
    Sakai z Hannoveru vidí žltú kartu za taktický faul.

77
    Čas na vyrovnanie pre Hannover sa kráti, navyše hostia sú stále aktívni. Hakan Çalhanoğlu to skúšal z 18 metrov ale jeho strela míňa domácu bránu.