Chelsea – West Bromwich 2:0 (kon.) | Everton – West Ham 2:1 (kon.) | Leicester – Sunderland 0:0 (kon.)
Manchester City – Swansea 2:1 (kon.) | Newcastle – QPR 1:0 (kon.) | Arsenal – Manchester United 1:2 (kon.)
Manchester City
2:1 (1:1)
Swansea City
Sobota 22.11.2014, 16:00 • Etihad Stadium, Manchester • Anglická Premier League

Vážení diváci máme za sebou veľmi zaujímavý zápas v ktorom sa nakoniec zo zisku troch bodov teší domáci tím Manchester City. Swansea tak nevyužila šancu na to, aby sa na svojho dnešného súpera bodovo dotiahla. Rozhodujúci gól strelil v 62.minúte Yaya Toure. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok dnešného večera. (17:54:59)

90+5
    V piatej nastavenej minúte ešte fauloval Bony. Žltú kartu ale na jeho šťastie nevidel.

90+4
    Prebieha posledná nadstavená minúta dnešného zápasu.

90+3
    Ofsajd hostí. Voči pravidlám sa previnil Gomis.

90+2
    Jonjo Shelvey zahral priamy kop. Jeho strela sa obtrela o domáci múr a len tesne minula bránu Joe Harta. Domáci mali skutočne veľké šťastie.

90+1
    Swansea bude mať po faule Demichelisa výhodu priameho kopu. Argentínčan navyše vidí aj žltú kartu.

90
    V poslednej minúte riadneho hracieho času strieľal Toure, no trafil iba dobre postaveného Fabianskeho. Hlavný rozhodca nadstavuje ešte 4 minúty.

89
    Sergio Agüero mohol opäť rozhodnúť. Jeho strela z veľkého uhla ale priestor troch žrdí nenašla.

88
    Posledné striedanie zápasu. Na ihrisko prišiel Fernando, ktorý nahradil svojho brazilského krajana Fernandinha.

86
    Tutovka pre Swansea ! Wilfried Bony krásnym pasom za obranu našiel Gomisa, ktorý sa ocitol zoči-voči Hartovi. Francúz sa ale akoby zľakol svojej šance a trestuhodne minul bránu.

85
    Ďalšie šance pre City. Najprv strelu Milner zblokovala obrana hostí a vzápätí strieľal aj Yaya Toure.

84
    Frank Lampard pekne hľadal Agüera. Ten na jeho center ale nedosiahol.

83
    Mohlo byť rozhodnuté ! Sergio Agüero ponúkol loptu v stopercentej šanci Jesusovi Navasovi, ktorého strelu z vnútra šestnástky ale bravúrne zlikvidoval Fabianski.

82
    Swansea sa snažila o vyrovnanie. Strelu Bonyho ale výborne zblokovala domáca obrana a vzápätí pálil Jonjo Shelvey vysoko nad bránu.