Chelsea – West Bromwich 2:0 (kon.) | Everton – West Ham 2:1 (kon.) | Leicester – Sunderland 0:0 (kon.)
Manchester City – Swansea 2:1 (kon.) | Newcastle – QPR 1:0 (kon.) | Arsenal – Manchester United 1:2 (kon.)
Newcastle United
1:0 (0:0)
Queens Park Rangers
Sobota 22.11.2014, 16:00 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Anglická Premier League

A je koniec! Skončilo sa nám stretnutie, v ktorom môžme povedať vybojovali 3 body domáci futbalisti a po góle Sissoka sa tešia z víťazstva 1:0.
    To je odomňa na dnes všetko, ja Vám prajem príjemný zvyšok dňa. (17:54:42)

90+6

90+5
    Domáci zahrali rohový kop iba na krátko. O loptu sa bojuje pri rohovej zástavke.

90+5
    Ameobi vystrelil ľavačkou, ale jeho strela bola tečovaná.

90+5
    Krul posiela dlhý odkop cez celé ihrisko. To sa nám už začalo posledných 60 sekúnd!

90+4
    Center do šestnástky United, tam ale pozorní obrancovia a Krul zasahovať nemusí. Navyše Armstrong inkasuje žltú kartu.

90+3
    Dodám ešte informáciu, že nad rámec hry by sa malo hrať v druhom polčase až 5 minút!

90+2
    Následne Sissoko fauluje na útočnej polovici. K lopte sa dostali hostia.

90+1
    Obrovská možnosť Cissého!
    Sám sa rútil na Greena, ale jeho strela nebola absolútne razantná a lopta by sa ani nedokotúľala do brány!
    Toto môže domácich ešte mrzieť!

90
    Začala sa nám posledná minúta základnej hracej doby! Newcastle stále vyhráva 1:0 avšak jeho hráči sa teraz budú musieť brániť.

89
    Domáci striedajú. Z ihriska odchádza Perez a na jeho miesto príe Armastrong.

89
    Domáci sú opäť pri lopte, hoci boli na útočnej polovici, tak sa s loptou vrátili až na tú svoju a pomohli si rozohrávkou cez Krula.

87
    Hoilett vystrelil na druhej strane, ale jeho pokus iba pozdravil divákov sediacich v horných poschodiach tribúny.

86
    Perez sa dokázal zbaviť hneď dvojice hráčov hostí, ale následne nevymyslel nič prevratného.

85
    A ďalší! V krátkom časovom slede azda tretí. Toto ale hráčom United určite vyhovuje, v dnešnom stretnutí už majú nahrané.

84
    Colback rozohral rohový kop na krátko, následne odcentroval, ale lopta je iba zblokovaná na ďalší rohový kop.

83
    Lopta je opäť za postrannou čiarou. Myslím, že tento fakt vyhovuje domácim hráčom, ktorí sa s rozohrávkou neponáhľajú.