Chelsea – West Bromwich 2:0 (kon.) | Everton – West Ham 2:1 (kon.) | Leicester – Sunderland 0:0 (kon.)
Manchester City – Swansea 2:1 (kon.) | Newcastle – QPR 1:0 (kon.) | Arsenal – Manchester United 1:2 (kon.)
Newcastle United
1:0 (0:0)
Queens Park Rangers
Sobota 22.11.2014, 16:00 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Anglická Premier League

A je koniec! Skončilo sa nám stretnutie, v ktorom môžme povedať vybojovali 3 body domáci futbalisti a po góle Sissoka sa tešia z víťazstva 1:0.
    To je odomňa na dnes všetko, ja Vám prajem príjemný zvyšok dňa. (17:54:42)

90+6

90+5
    Domáci zahrali rohový kop iba na krátko. O loptu sa bojuje pri rohovej zástavke.

90+5
    Ameobi vystrelil ľavačkou, ale jeho strela bola tečovaná.

90+5
    Krul posiela dlhý odkop cez celé ihrisko. To sa nám už začalo posledných 60 sekúnd!

90+4
    Center do šestnástky United, tam ale pozorní obrancovia a Krul zasahovať nemusí. Navyše Armstrong inkasuje žltú kartu.

90+3
    Dodám ešte informáciu, že nad rámec hry by sa malo hrať v druhom polčase až 5 minút!

90+2
    Následne Sissoko fauluje na útočnej polovici. K lopte sa dostali hostia.

90+1
    Obrovská možnosť Cissého!
    Sám sa rútil na Greena, ale jeho strela nebola absolútne razantná a lopta by sa ani nedokotúľala do brány!
    Toto môže domácich ešte mrzieť!

90
    Začala sa nám posledná minúta základnej hracej doby! Newcastle stále vyhráva 1:0 avšak jeho hráči sa teraz budú musieť brániť.

89
    Domáci striedajú. Z ihriska odchádza Perez a na jeho miesto príe Armastrong.

89
    Domáci sú opäť pri lopte, hoci boli na útočnej polovici, tak sa s loptou vrátili až na tú svoju a pomohli si rozohrávkou cez Krula.

87
    Hoilett vystrelil na druhej strane, ale jeho pokus iba pozdravil divákov sediacich v horných poschodiach tribúny.

86
    Perez sa dokázal zbaviť hneď dvojice hráčov hostí, ale následne nevymyslel nič prevratného.

85
    A ďalší! V krátkom časovom slede azda tretí. Toto ale hráčom United určite vyhovuje, v dnešnom stretnutí už majú nahrané.

84
    Colback rozohral rohový kop na krátko, následne odcentroval, ale lopta je iba zblokovaná na ďalší rohový kop.

83
    Lopta je opäť za postrannou čiarou. Myslím, že tento fakt vyhovuje domácim hráčom, ktorí sa s rozohrávkou neponáhľajú.

82
    A je tu avizované striedanie!
    Z ihriska odišiel Henry, nahradil ho Hoilett

80
    Čo teraz hostia? Zdá sa, že ich tréner pripravuje striedanie, aby oživil hru, prípadne s výsledkom ešte niečo urobil.
    SISSOKO - 1:0

78
    Newcastle United dal gól!
    A domáci sa dostávajú do vedenia! Tak zdá sa, že som to zakríkol, ale skóre stretnutia je otvorené! MOHAMED SISSOKO si spracoval prihrávku v šestnástke a dokázal vystreliť. Strela končí pri žrdke Greenovej brány.

77
    Do konca stretnutia nám zostáva odohrať ešte zhruba štvrť hodinu. Dokáže sa jeden z tímov presadiť? zatiaľ tomu naozaj nič nenasvedčuje.

76
    Green teraz musel vybehnúť ďaleko zo svojej brány, ale stihol to a odkopol loptu za autovú čiaru.

75
    Obrovská príležitosť Pereza! Ten dostal prihrávku do šestnástky a jeho strelu z prvej Green likviduje!

73
    Dunne fauluje v strede ihriska a za svoj zákrok je patrične odmenený žltou kartou.

72
    Po dlhšom čase v útoku domáci. Tí si vybojovali rohový kop, ale Colbackov center poľahky skryl Green do náručia.

71
    Lopta teraz končí za postrannou čiarou. Vhadzujú hostia.

70
    V zápätí ďalší roh a po ňom si na loptu siahol Krul a radšej sa snaží hru ukľudniť.

69
    Kranjčar sa dostal do dobrej príležitosti. Z ľavej strany sa pokúsil ohroziť Krulla, jeho strela je zblokovaná na rohový kop.

68
    Domáci striedajú. Ale nie Hanmaata, ale Cabellu, ten bol v dnešnom stretnutí naozaj aktívny. Na jeho miesto príde Cissé.

67
    Nepríjemná situácia pre domáceho trénera. Na trávniku totiž zostáva ležať Janmaat po nevinne vyzerajúcom súboji.

66
    Hostia zlepšili hru v zadu. Ich súper si teraz dokonca musel pomôcť až prihrávkou cez Krula.

65
    Ďalšie prerušenie hry. Tentokrát faulujú domáci.

63
    Zamora sa dostal do hlavičkovej príležitosti, ale jeho pokus smeruje asi pol metra od Krulovej brány. Ten sa iba očami prizeral.

62
    Hostia vyrovnali hru v druhom polčase, teraz sa snažili o rýchly útok, ale toto je offsajd.

61
    Hostia predsa len striedajú. Sandro bude potrebovať ošetrenie. Na jeho miesto prichádza Kranjčar.

59
    Perez mohol byť hrdina! Dostal sa do samostatného nájazdu, Green ale výborne vybehol a zneškodnil jeho príležitosť.

58
    Následný center si poľahky stiahol zo vzduchu Krul.

58
    Máme tu ďalšiu žltú kartu. Vidí ju domáci hráč Sissoko.

57
    Green sa prezentoval dlhým odkopom cez celé ihrisko a lopta putuje opäť mimo hraciu plochu.

55
    Lopta ide za postrannú čiaru od Cabellu a tak budú vhadzovať hostia.

54
    Azda po dvoch minútach sa nám opäť hrá. Sandro to zdá sa rozdchodil a bude môcť v stretnutie pokračovať.

53
    Stále sa nám nehrá a zdá sa, že to predsa len bude vážnejšie. Hostia chystajú striedanie.

51
    Sandro zostáva na trávniku, teraz sa nám tak stále nehrá. Dúfajme, že to nebude ale nič vážne a hráč QPR bude môcť v zápase pokračovať.

50
    Máme za sebou úvodných 5 minútach druhého polčasu a ja len môžem konštatovať, že aktívnejším mužstvom sú určite domáci. Tí však teraz o loptu prišli po tom, čo Cabella fauluje v snahe získať loptu.

48
    Z rohového kopu nedokázali domáci nič vyťažiť, následne ale prišiel Cabellov center, ale aj teraz sú v obrane aktívnejší hostia a loptu dokázali odvrátiť do bezpečia.

47
    United si navyše vybojovali rohový kop.

47
    V zápätí o ňu prišli a teraz sa musia brániť.

46
    Druhý polčas sa nám začal. Pri lopte sú teraz hostia.

46

Máme za sebou prvý polčas, v ktorom sme nevideli žiadne väčšiu príležitosti či už jedného, alebo druhého tímu a aj hlavne preto je stav, taký aký je.
    Druhý polčas začne približne o 17:03.

45+3

45+2
    Domáci rozohrali štandardku nakrátko, nakoniec sa dostali až k centru, ale ten zo vzduchu bez najmenších problémov stiahol Green.

45+2
    Zamora fauluje pri vzdušnom súboji a hlavný rozhdca mu teraz rázne dohovára.

45+1
    Už nám beží nadstavený čas a na rámec prvého polčasu sa bude hrať ešte 2 minúty.

45
    Z tejto štandardky sme už žiadne ohrozenie brány United nevideli.

45
    Barton poslal center do šestnástky, k hlavičke sa dostal Dunne a Krul so šťastím loptu vyráža na ďalší rohový kop.

44
    Hostia to skúšajú na druhej strane a sú aspoň čiastočne úspešní. Dokázali si vybojovali rohový kop.

44
    Lopta sa teraz zo šestnástky odrazila na kopačku Janmaatovi a jeho strela z prvej minula Greenovu bránu zhruba o jeden meter.

43
    Ich dlhý center odvrátili obrancovia súpera iba späť na ich polovičku.

43
    Do konca prvého polčasu nám zostáva odohrať už iba pár sekúnd. Pri lopte sú hráči Newcastle.

42
    Ďalší faul pri postrannej čiare a opäť to je Onuoha. Hlavný rozhodca mu opäť dohovára, no teraz na jeho šťastie iba ústne.

41
    Onuoha nepríjemne zastavil pri postrannej čiary prenikajúceho domáceho hráča a hlavný rozhodca po tomto zákroku vytiahol nekompromisne žltú kartu.

40
    A opäť sa píska! A opäť je to po faule Sandra, ktorý sa snažil dostať do šance, ale pri tom lakťom trafil súpera.

39
    Colbacka fauluje Sandro a QPR tak o loptu prichádzajú.

38
    Doplním ešte štatistickú informáciu. Na držanie lopty je to 54% ku 46% pre domácich.

37
    Pri druhom pokuse už však hostia neboli na toľko úspešní a o loptu prichádzajú.

36
    Výborný center na bližšiu tyč, po ktorom prišlo aj zakončenie, ale to bolo zblokované na ďalší rohový kop.

35
    Barton sa stavia k rohovej zástavke a bude posielať loptu do šestnástky United.

32
    Lopta je opäť za autovou čiarou, späť do hry ju posiela Caulker.

31
    Austin sa dobre snažil dostať do šance, natlačiť sa pred obrancu, následne sa porúčal na trávnik, ale píšťalka hlavného rozhodcu zostáva nemá.

30
    Následne sa lopta dostala za postrannú čiaru. Späť do hry je posiela domáci Haidara.

29
    Teraz pokus o priame ohrozenie, no Taylor nastrelil iba múr hosťujúcejo tímu.

28
    Táto štantardka síce úspech nemala, no Williamson dokázal vybojovať ďalšiu, dovolím si tvrdiť ešte výhodnejšiu.

27
    Tak a čo teraz? Domáci majú výhodu štandardnej situácie, z pravej strany bude nasledovať center do šestnástky z kopačky Taylora.

24
    Máme za sebou prvú štvrtinu stretnutia, v ktorom sme nevideli ešte žiadne väčšiu príležitosť či už jedného alebo druhého mužstva.

23
    A ďalšia výborný strela, tentokrát z kopačky Janmaata, avšak ešte predtým bola hra prerušená pre offsajd.

21
    Perez sa preštrikoval do šestnástky súpera, následne sa lopta dostala na kopačky Cabellu a jeho strela z prvej sa zastavila až na výbornom Greenovi.

20
    Čo teraz ale hostia? Tí dokázali ustáť dá sa povedať úvodný tlak domáceho mužstva a teraz sú pri lopte.

18
    Výborná strela spoza šestnástky, ak som dobre videl z kopačky Haidaru, Green ju dokázal vyraziť na rohový kop. Uff tak toto bola prvá naozaj výborná šanca, z ktorej sme mohli vidieť gól.

16
    Williamson vybojoval pre svoje mužstvo rohový kop, po jeho rýchlej rozohrávke však nasleduje ďalší.

16
    Tú zahral Taylor, ale Green si vyšiel za loptou a dokázal ju vyboxovať von zo šestnástky.

15
    Krul sa zapojil do rozohrávky svojho tímu dlhým odkopom pri ktorom si domáce mužstvo vybojovalo štandardku.

14
    Výborná šanca hostí! Austin sa prezentoval individuálnou akciou po pravej strane, natlačil sa až pred Krula, ale jeho krížna strela minula bránu domácich naozaj azda iba o jeden meter.

13
    Stále sú pri lopte hráči Rangers, smerom dopredu však nedokážu nič prevratného vymyslieť, pretože ich súboj je v útoku naozaj aktívny.

11
    Po dlhšom čase sa k lopte na dlhšiu chvíľu dostávajú hostia, ale zastavil ich hvizd rozhodcu, pretože Onuoha bol v postavení mimo hry.

10
    Výborná strela Cabellu z hranice pokutového územia, našla však presne stojaceho Greena v bráne hostí.

9
    Perez šprintoval za loptou, následne aj odcentroval a svojou aktivitou si vybojoval rohový kop.

7
    Hostia si teraz do šestnástky postrážili.

6
    Loptu majú na svojich kopačkách častejšie domáci, tí si vybojovali štandardku a z tohoto zrejme bude nasledovať center do šestnástky.

4
    Pri loptu sú domáci, tí sa ale s rozohrávkou príliš neponáhľali, pomohli si prihrávku cez Krula, ten ale nastrelil napádajúceho hráča, od neho lopta smeruje mimo hraciu plochu.

2
    Zamora šprintoval za loptou po pravej strany, následne prišiel z jeho kopačky center, ale domáci loptu odvrátili za postrannú čiaru.

1
    O úvodný výkop duelu sa postarali hostia, ale tí ihneď o loptu prišli. Teraz ju majú na svojich kopačkách domáci hráči, ale dlhým nákopom o ňu v zápätí prišli.