Jekaterinburg – Barys 2:1 (po pr.) | Metallurg Magnitogorsk – Ufa 2:6 (kon.) | Čerepovec – A. Mytišči 3:4 (po pr.)
Jaroslavľ – Togliatti 2:4 (kon.) | Viťaz – Nižnekamsk 3:2 (2:1 po s.n.) | Kazaň – Omsk 4:2 (kon.)
Riga – Petrohrad 4:2 (kon.) | Záhreb – Helsinki 1:3 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavľ
2:4 (0:1, 1:0, 1:3)
Lada Togliatti
Sobota 22.11.2014, 15:00 • Arena-2000 Lokomotiv, Jaroslavľ • KHL

59:02
    Domáci sa snažia o absolútny vabank! Gólman Sanford ostáva na striedačke!
    PLATT - 2:4

52:48
    Lokomotiv Jaroslavľ dal gól!
    Domáci hokejisti napokon dokázali vsietiť gól v početnej výhode o dvoch mužov zásluhou GEOFFA PLATTA, ktorý tečoval delovku z hokejky Holosa. Asistenciu si pripisuje Jonas Holos.

51:46
    Aj domáci si zahrajú v početnej výhode o dvoch mužov. Gólman Ježov sa previnil podrazením.

51:31
    Domáci tím si zahrá v početnej výhode. Černikov obdržal dve minúty za úmyselné vyhodenie puku mimo ľadovej pochy.
    A. STRELCOV - 1:4

47:56
    Togliatti dáva gól!
    Hostia pomaly, ale isto rozhodujú o výsledku tohto zápasu vo svoj prospech. Po skvelej prihrávke od Šulakova sa k zakončeniu dostal ALEXANDER STRELCOV a ten ani tentokrát nedoprial gólmanovi Sanfordovi žiadnu šancu. Asistencie si pripisujú hráči Vasilij Strelcov a Vitalij Kulakov.

43:22
    Ďalšia presilová hra pre hostí. Domáci Gorochov obdrža 2+10 minút za napadnutie hlavy a krku.
    A. STRELCOV - 1:3

42:39
    Hostia síce už nedokázali využiť presilovú hru o jedného muža, no chvíľu po jej ukončení skórovali! Postaral sa o to ALEXANDER STRELCOV, ktorý zneškodnil gólmana Sanforda. Asistencie si pripisujú hráči Fjodor Fjodorov a Stanislav Romanov.
    ČERNIKOV - 1:2

40:31
    Hostia dokázali prekvapiť domáci tím hneď v úvode tretej tretiny počas presilovej hry o dvoch mužov! Po skvelej prihrávke od Hunkesa dokázal úspešne skórovať ALEXANDER ČERNIKOV. Asistencie si pripisujú hráči Denis Barancev a Jiří Hunkes.

39:45
    Na rad prichádza presilová hra hostí o dvoch mužov. Domáci Novotný obdržal dve minúty za hákovanie.

38:56
    Presilová hra pre hostí. Domáci Gorochov obdržal dve minúty za držanie protihráča.

35:47
    Averin sa dostal do samostatného úniku na gólmana Ježova, no napokon nedokázal prekonať jeho vyrážačku!

31:55
    DOmáci si zahrajú v početnej výhode o dvoch mužov. Ogurcov obdržal dvojminútový trest za hákovanie.

30:23
    Aj domáci Lokomotiv si zahrá v početnej výhode. Barancev obdržal dve minúty za podrazenie.

27:14
    Togliatti si zahrá v početnej výhode. Domáca lavička obdržala dve minúty za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.
    PLOTNIKOV - 1:1

20:45
    Domáci hokejisti dokázali hneď v úvode druhej tretiny vyrovnať! SERGEJ PLOTNIKOV sa dostal pred bránu hostí a bez problémov trafil jej odkryté miesto. Asistencie si pripisujú hráči Sergej Konkov a Daniil Apalkov.
    ČERNIKOV - 0:1

17:53
    Hokejisti hosťujúcej Lady Togliatti sa v hre štyroch na štyroch dokázali presadiť už po siedmich sekundách! Po tvrdej strele od Stulova sa k teču dostal ALEXANDER ČERNIKOV, ktorý nedal gólmanovi Sanfordovi žiadnu šancu. Asistencie si pripisujú hráči Jurij Petrov a Dmitrij Stulov.

17:46
    Následne sa sily vyrovnajú. Domáci Novotný obdržal dve minúty za podrazenie.

17:43
    Presilová hra pre domácich. Lavička hostí obdržala dvojminútový trest za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.

13:38
    Hosťujúci Fjodorov obdržal dve minúty za podrazenie. Na rad prichádza presilová hra domácich.

13:15
    Gól napokon uznaný nebol!

13:15
    Domáci hokejisti dokázali po veľmi šťastnej situácii skórovať, no napokon sa celá situácia bude preverovať u videorozhodcu!

11:08
    Ďalšia presilová hra pre domácich. Belousov obdržal dve minúty za podrazenie.

03:20
    Domáci si zahrajú v početnej výhode. Šulakov obdržal dve minúty za hákovanie.
    Góly a asistencie: 21. Plotnikov (Konkov, Apalkov), 53. Platt (Holos) – 18. Černikov (Petrov, Stulov), 41. Černikov (Barancev, Hunkes), 43. A. Strelcov (Fjodorov, Romanov), 48. A. Strelcov (V. Strelcov, Šulakov)

Lokomotiv Jaroslavľ: Sanford (Kolesnik) – Kronwall, Jakovlev, Holos, Vasiľev, Ľubuškin, Višnevskij, Gorochov – Plotnikov, Konkov, Apalkov – Novotný, Averin, Thörnberg – Platt, Galimov, Gračjov – Sprukts, Musatov, Kapustin
    Lada Togliatti: Ježov (Glass) – Barancev, Hunkes, Šulakov, Ogurcov, Vorobjov, Stulov, Romanov – Černikov, Petrov, Golubev – Šenfeld, Belousov, Zaťovič – Nikitenko, Valuiskij, Bočarov – A. Strelcov, Fjodorov, V. Strelcov – Šarov

Rozhodca: Jevgenij Gamalei, Sergej Karabanov – Alexander Zacharenkov, Ivan Fatejev