Olomouc – Slavia 2:3 (kon.) | Jihlava – Liberec 5:4 (1:0 po s.n.) | Kometa Brno – HC Plzeň 6:3 (kon.)
Chomutov – Vítkovice 4:3 (kon.) | Č. Budějovice – Mladá Boleslav 2:4 (kon.) | Pardubice – Kladno 3:2 (kon.)
Zlín – Sparta Praha 2:3 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
3:2 (1:0, 1:0, 1:2)
Rytíři Kladno
cz Sobota 22.11.2014, 16:00 • ČEZ Arena Pardubice. • DHL Extraliga juniorů (CZ)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Příjemné hokejové odpoledne, dnes je na programu osmadvacáté kolo DHL Extraligy juniorů, ve kterém se střetnou domácí hokejisté HC ČSOB Pojišťovna Pardubice se svěřenci Rytíři Kladno. Úvodní buly bude vhozeno v 16:00.

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: Vejmelka (Husár) – Petira, Vácha, Franc, Procházka, Bažant, Nedbal, Vála – Procházka, Chvojka, Havrda, Velinský, Barkóci, Hlaváček, Voženílek Kysela, Krajňák, Panna.

Rytíři Kladno: Vladař (Švihálek) – Potěchin, Bunda, Hulcr, Matula, Špaček, Zajíc – Hajný, Šilhavý, Kaprál, Macháček, Schildhabel, Havlůj, Janeček, Doležal, Kuzďas, Miura, Kružík.

Rozhodčí: Kareš – Urubčík, Pechánek.

00:01

00:13
    David Bunda (PCE) vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

00:42
    Vladař si už připsal na své konto tři úspěšné zákroky.

01:06
    Východočeši pouze kombinují v útočném pásmu, ale nedaří se jim dostat ke střele.

01:32
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat po pravici Vejmelky.

02:13
    Hosté hrají v plném počtu.

02:26
    Odpískaný ofsajd zastavil útočnou akci Kladna.

03:06
    Janeček trefil z bezprostřední blízkosti pouze Vejmelku.

03:32
    Kladno je prozatím aktivnější, ale i Pardubice si už dokázaly vytvořit dobrou příležitost.

04:39
    Bažant sice rozehrál nepřesně, ale Kladno soupeři hned kotouč vrátilo.

05:46
    Po signalizovaném ofsajdu museli domácí opustit útočné pásmo.

06:21
    Nahození Pardubic zastavil gólman Vladař a rozehrál na své spoluhráče.

07:25
    Procházka ztratil kotouč za brankou soupeře a musí rychle zpět, jelikož Kladno zakládá rychlý brejk.

08:17
    David Voženílek projel celé hřiště a poté z levého kruhu pro vhazování zakončil, jenže mířil pouze do připraveného gólmana.

08:52

09:22
    Chvojka nedokázal udržet útočné pásmo, a tak svou akci mohou založit Rytíři.

09:57
    Vladař raději ukryl puk pod lapačku před dotírajícím Bažantem.

10:45
    Kyselovo nahození ani na dvakrát nedokázal Hlaváček usměrnit za záda hostujícího brankáře.

12:06
    Kladenští se dokázali osvobodit pouze za cenu zakázaného uvolnění.

12:56
    Odražený kotouč skončil na střídačce hostů, bude se vhazovat ve středním pásmu.

13:10
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Východočeši jdou do vedení, JIŘÍ KYSELA zakončil svou individuální akci přesně a otevřel tak skóre utkání. Bez asistence.

13:58
    Po přihrávce od Chvojky před bránu nedokázal nedbal dostat kotouč až za záda Vladaře.

14:46
    Voženílkův pokud vyrazil hostující gólman pouze před sebe, kde se ho ujali kladenští obránci.

15:46
    Hraje se nahoru dulů, přesto se hráči soustředí spíše na obranu.

16:37
    Hra je přerušena kvůli hře vysokou holí Rytířů.

17:06
    Vojtěch Šilhavý (KLA) si odsedí dvě minuty na trestné lavici za podražení.

17:58
    Miura dostal přesnou přihrávku až za domácí obranu, jenže při zpracování puku upadl na led a o kotouč přišel.

18:34
    Perníkářům se přesilová hra zatím příliš nedaří, ještě se nedostali ani ke střele.

19:00
    Vladař raději řikryl kotouč před dotírajícími protihráči a přerušil hru.

19:36
    Voženílek si navezl kotouč na střed hřiště, jeho následná střela byla však nepřesná.

20:00

První třetina je u konce, ve čtrnácté minutě otevřel skóre utkání po individuální akci Kysela, další branka už nepadla, Pardubice tak budou vstupovat do druhé půle s jednobrankovým náskokem.

20:01

21:09
    Ihned po vhazování je odpískáno zakázané uvolnění Pardubic.

21:26
    Ze souboje v rohu hřiště vyšel vítězně hostující svěřenec, ale pomohl si nedovoleným způsobem.

21:32
    Filip Doležal (KLA) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

22:09
    Ani na dvakrát nedokázal Chvojka protlačit kotouč za Vladaře.

23:18
    Bažant nahodil kotouč na bránu, k puku se poté dostal DANIEL VOŽENÍLEK, který objel bránu a zasunul kotouč za Vladaře. Asistence: Matěj Bažant, Radovan Chvojka.

24:22
    Po Procházkově zakončení musel zasahovat hostující gólman.

24:41
    Válovi se nepodařilo vyhodit kotouč z vlastního pásma, Kladno tak může pokračovat v útoku.

25:26
    Odpískaný ofsajd zastavil útok Rytířů.

25:42
    Radovan Chvojka (PCE) vyloučen na dvě minuty za sekání.

26:34
    Kladnu se zatím přesilová hra příliš nedaří, ještě ani jednou se nedostalo ke střele.

27:18
    Procházka ukořistil kotouč ve středním pásmu, ale střelou přes obránce se nedokázal prosadit.

27:42
    Domácí hrají v plném počtu.

28:10
    Petirovo nahození před bránu si Vladař pohlídal a přikryl ho lapačkou.

28:21
    Ani Krajňákův pokus si cestu do kladenské svatyně nenašel.

28:59
    Nahození Kladna končí pouze zakázaným uvolněním.

29:36
    Kuzďas pouze zavezl kotouč do útočné třetiny a tam ho ihned ztratil.

30:22
    Jakub Špaček (KLA) si odpyká dvě minuty za zdržování hry.

31:41
    Východočeši zkazili rozehrávku a poté se ke střele od modré dostal Šilhavý, jenže mířil mimo.

32:22

32:51
    Potěchin dostal zpětnou přihrávku, zakončení se mu však příliš nepovedlo.

33:14
    Michal Petira (PCE) vyloučen na dvě minuty za podražení.

33:56
    Bundova dělocka od modré skončila pouze na zadním mantinelu.

34:41
    Hraje se nahoru dolů, ale ani jednomu celku se nedaří dostat do vyložené šance.

35:14
    Domácí jsou v plném počtu.

35:30
    Matulova sražená střela končí mimo hrací plochu, vhazovat se bude po levici Vejmelky.

36:24
    Rytíři jsou sice aktivnější, ale nedaří se jim vstřelit kontaktní branku.

37:13
    Ondřej Panna (PCE) vyloučen na dvě minuty za hákování.

37:27
    Kladno se usadilo v útočném pásmu a kombinuje. Následnou střelu si Vejmelka pohlídal.

38:00
    Bažantovi se podařilo vyhodit kotouč z pásma, Rytíři jsou ale ihned zpět v útočné třetině.

38:42
    Východočechům se opět povedlo vyhodit kotouč pryč z pásma, tentokrát letěl přes celé hřiště.

39:44
    Kotouč je ve středním pásmu, druhá třetina se zřejmě dohraje za součastného stavu.

40:00

Perníkářům se povedlo i ve druhé dvacetiminutovce přidat jednu branku, postaral se o to ve čtyřiadvacáté minutě Voženílek. Třetí dějství začne zhruba za patnáct minut.

40:01

40:46
    Východočeši se usadili v útočném pásmu, ale nedaří se jim dostat ke střele.

41:36
    Doležal vybojoval kotouč za bránou domácích, následná střela se Kladnu však příliš nevydařila.

42:32
    Havlůj zůstává ležet po srážce na ledě, hra je přerušena.

43:12
    Po nahození Matuly je odpískáno zakázané uvolnění.

44:01
    Nedbalův pokus skončil pouze vedle levé tyčky Vladaře.

44:35
    Ani Voženílkův pokus neprorošel mezi tři tyče.

45:05
    Lukáš Hulcr (KLA) vylučen na dvě minuty za sevření puku rukou.

45:11
    Po vyhraném vhazování se Rytířům podařilo vyhodit kotouč z obranného pásma.

46:05
    I v oslabení se podařilo Zajícovi dostat do zakončení.

46:34
    Po sraženého sřele Voženílka skončil kotouč až na tribuně mezi diváky.

47:05

47:31
    Zajíc zavezl kotouč do mezikruží, odkup vypálil pouze do připraveného Vejmelky.

47:31
    Martin Hlaváček (PCE) vyloučen na dvě minuty za napadení.

48:29
    Šilhavý pouze nahodil puk do útočného pásma, kde se ho zmocnili domácí obránci.

49:13
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Zajíc zajel s kotoučem za bránu, odkud nahrál na zcela volného KREŠIMÍRA SCHILDHABELA, který přesně treil odkrytou pardubickou svytyni a využil tak přesilovou hru. Asistence: Josef Zajíc a Daniel Kružík.

50:28
    Šilhavý zamířil z mezikruží pouze do připraveného Vejmelky.

Dnešní utkání sleduje 110 diváků.

51:13
    Velinský ztratil puk ve středním psámu, svou útočnou akci tak mohou založit hosté.

51:55
    Kladenští mají sice delší dobu kotouč pod kontrolou, ale nedaří jim dostat do gólové šance.

52:41
    Panna nenašel recept na překonání Vladaře.

53:39
    Voženílkovi se sice nepodařilo překonat hostujícího brankáře, ale z následné dorážky se to povedlo MARTINU KRAJŇÁKOVI. Asistence: Daniel Voženílek.

54:23
    Kladenští jsou s kotoučem u pardubické brány, ale nedaří se jim dostat ke střele.

54:58
    Voženílek pouze nahodil puk do útočného pásma, kde se ho zmocnil Vladař a rozehrál na svého spoluhráče.

55:29
    Zajícovi se nepovedlo ideálně zakončit po přesné přihrávce do předbrankového prostoru od Schildhabela.

56:05
    Kladenští se snaží vstřelit kontaktní branku, ale moc se jim to nedaří.

56:55
    Po zakázaném uvolnění Východočechů se bude vhazovat po pravici Vejmelky.

57:06
    Voženílek dostal přihrávku před bránu, ale nedokázal se trefit přesně.

57:21
    Rytíři vstřílí kontaktní branku, PETR JANEČEK vypálil na bránu a Vejmelkovi nedal žádnou šanci. Asistence: Filip Doležal a Yuki Miura.

59:06
    Kladenští jsou vyloučeni na dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Petr Janeček.

59:06
    Oddechový čas pro hosty.

59:16
    Hosté hrají v šesti hráčích v poli!

59:46
    Kotouč je v rohu kluziště, domácí nejspíše už dotáhnou zápas do vítězného konce.

60:00

Utkání je u konce, Pardubice uhájily svůj náskok a pořáží Kladno těsným rozdílem pouze o jednu branku.

To je ode mne pro dnešek vše, na počtenou. (18:05:29)

Adam Joska

Góly a asistencie: 14. Kysela, 24. Voženílek (Bažant, Chvojka), 54. Krajňák (Voženílek) – 50. Schildhabel (Zajíc, Kružík), 58. Janeček (Doležal, Miura)

HC Dynamo Pardubice: Vejmelka (Husár) – Petira, Vácha, Franc, Procházka, Bažant, Nedbal, Vála – Procházka, Chvojka, Havrda, Velinský, Barkóci, Hlaváček, Voženílek Kysela, Krajňák, Panna.

Rozhodca: Kareš – Urubčík, Pechánek