Prešov – Lok. Košice 1:0 (kon.) | Bardejov – Trebišov 2:1 (kon.) | R. Sobota – MFK Zvolen 1:1 (kon.)
L. Mikuláš – Dolný Kubín 4:0 (kon.) | Dubnica – Senec 1:2 (kon.) | Skalica – Pohronie 2:0 (kon.)
Nové Mesto n/V – Šamorín 1:2 (kon.) | Žilina B – Slovan Bratislava U21 1:0 (kon.) | Michalovce – Poprad 3:1 (kon.)
Nitra – Šaľa 2:2 (kon.)
MFK Zemplín Michalovce
3:1 (3:0)
FK Poprad
Sobota 27.09.2014, 17:30 • MFK Zemplín Michalovce • MONACObet liga

87
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Rams, prichádza Rušin.

86
    Poprad dal gól!
    LUKÁŠ KUBUS znižuje. Po rohu sa dostal ku lopte a svojou strelou aspoň kozmeticky upravil skóre.

76
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce: z ihriska odchádza Leško, prichádza Jacko.

72
    Skvelým zákrokom sa zaskvel Matúš Kira. Vo vzduchu vybil len s jednou rukou tvrdú strelu útočníka Popradu.

71
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce: z ihriska odchádza Maliňák, prichádza Pristač.

68
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce: z ihriska odchádza Streňo, prichádza Regáli.

61
    Ešte pred rozohratím prišlo prvé striedanie hostí: Strelca prvého gólu nahradil Španiel Calvo.

46
    Počas polčasovej prestávky prišlo k prvému striedaniu. Odišiel Tropp a nahradil ho Palutka.

33
    Prvú veľkú šancu mali hostia po chybe domáceho brakára. Kirovi lopta vypadla z náruče a pred ním bol pripravený Ujčík. Takmer skóroval, keby nebolo dobre postavených obrancov.

23
    Ďalšou obrovskú šancu mal Turík. Jeho strela na prvý pohľad nevyzerala nebezpečne, no potom rýchlo padla a trafila brvno! Už to bol takmer angličák! Domáci hráč si prial gól, ale toho sa ešte nedočkal.

22
    Michalovce dali gól!

VERNON DE MARCO MORLACCHI dáva na 3:0. Z ľavej strany prišiel šikovný center od Streňa, a španielsky rodák nikým nebránený poslal hlavičku ku bližšej tyči, kde prekvapil brankára a lopta aj so šťastím prepadla do brány.

12

DOMINIK KUNCA dáva na 2:0! Pekne prešiel cez obranu a zoči-voči Huszárikovi nezaváhal. Brankára si obhodil a z ťažkého uhla loptu poslal do prázdnej brány.

1

Domáci prekvapili a hneď v prvej minúte otvárajú skóre. Veĺké zásluhy sa musia pripísať Kuncovi, ktorý vysoko napadol rozohrávku obrancov hostí a krásne nahral do šestnástky. Tam bol pripravený JOZEF ŠIMON TURÍK, ktorý pekne namierenou strelou pod brvno otvára skóre!