Waregem – Anderlecht 0:2 (kon.) | Kortrijk – Mouscron 3:0 (kon.) | Mechelen – Waasland-Beveren 2:0 (kon.)
Cercle Brugge – Westerlo 1:2 (kon.) | Genk – Charleroi 1:1 (kon.)
YR KV Mechelen
2:0 (1:0)
Waasland-Beveren
cz Sobota 27.09.2014, 20:00 • Argos Oil Stadion Achter de Kazerne (Mechelen (Malines)) • Belgická Jupiler Pro League

Já děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek sobotního večera a příště na počtenou. (22:01:13)

Je konec, domácí ve druhé půli přidali ještě jeden gól a zápas dovedli k zaslouženému vítězství. Waasland, jenž dohrával od 31. minuty jen v deseti hráčích v poli, dnes nepůsobil nebezpečným dojmem, mnoho šancí si nevytvořil a pro brankáře Mechelenu to bylo celkem jednoduše vychytané čisté konto.

90+2

90+1
    Dvě minuty se budou nastavovat.

90
    Čas nezadržitelně běží, za chvíli už začne nastavení, domácí pravděpodobně dovedou duel do klidného konce.

88
    Pokus Obradoviče svůj cíl nenašel. Míč končí v zámezí.

86
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Mats Rits, přichází Ibrahima Cissé.

86
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland: ze hřiště odchází Cédric D´Ulivo, přichází Hrovje Cale.

83
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland: ze hřiště odchází Sawaneh Ibou, přichází Ante Vukušič.

80
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Alessandro Cordaro, přichází Jason Adesanya.

77
    Prudká přihrávka Obradoviče na Veselinoviče končí u Coosemanse.

74
    A opět aktivní Srb, tentokrát obdržel výbornou přihrávku od Claese, jeho lehká rána ale nemohla bránu Waaslandu ohrozit.

73
    Žlutou kartu dostává Jonathan Rowell (KV Red Star Waasland).

72
    Veselinovič v další šanci, tentokrát zasáhl výborný Coosemans.

70
    Mechelen nadále pokračuje v útočné snaze a Waasland do ničeho nepouští. Do konce sice zbývá ještě dvacet minut, přesto si troufám říct, že hosté nebudou mít dost síly na to, aby vstřelili dva góly, navíc v oslabení.

68
    Rits hleda před bránou volného Veselinoviče, na kterého už směřovala přihrávka, ale v poslední chvíli zasáhl Robson, který míč odkopl do bezpečné vzdálenosti.

67
    Žlutou kartu dostává Ivan Obradovič (YR KV Mechelen).

64
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland: ze hřiště odchází Robin Henkens, přichází Jonathan Rowell.

61
    Mechelen právě vstřelil branku!
    Nyní už se domácí radují. DALIBOR VESELINOVIČ zamířil hlavou do volné části hostující brány a zvýšil náskok svého mužstva už na rozdíl dvou gólů.