Monaco – Nice 0:1 (kon.) | Toulouse – Paríž 1:1 (kon.) | Lille – Bastia 1:0 (kon.)
Lorient – Évian TG 0:2 (kon.) | Metz – Remeš 3:0 (kon.) | Montpellier – Guingamp 2:1 (kon.)
Toulouse FC
1:1 (1:1)
Paríž Saint-Germain
cz Sobota 27.09.2014, 17:00 • Stadium Municipal, Toulouse • Ligue 1 Uber Eats

Žádný rohový kop se kopat nebude jelikož hlavní rozhodčí ukončil tento zápas. Oba týmy berou po bodu za remízu 1:1. V 8. minutě otevřel skore domácí Ben Yedder za hosty vyrovnával v 33. minutě Bahebeck. Já Vám děkuji za pozornost a u dalšího přenosu na přečtenou! (18:56:50)

90+4

90+4
    Skluzem poslal míč na roh domácí Veškovač.

90+3
    Domácí nespěchají do útoku a zápas evidentně chtějí dohrát s míčem na vlastních kopačkách.

90+2
    PSG se zlobí na hlavního arbitra, dle názoru hráčů hosté měli kopat rohový kop.

90+1
    Chantome z dobré pozice netrefil branku Bouchera.

90
    Nastavují se 4 minuty nad rámec hrací doby.

89
    Ben Yedder dostal míč do běhu, z první ho přeposlal na Braithwaitea, který míč nepřesně trefil, odkop od branky bude zahrávat hostující celek.

88
    Na trávníku se ocitl Grigore, ale už je na nohou a může pokračovat ve hře.

87
    Motta zahrával následný roh, ale Grigore odkopl míč do bezpečí.

86
    Centr do vápna z levé strany poslal Luiz, ale Trejo raději míč poslal na rohový kop.

85
    Ben Yedder s přímého kopu hrubě netrefil branku.

84
    Hokejovým bodyčkem zastavil David Luiz Ben Yeddera a vidí za to žlutou kartu.

83
    Moubandje sice krásně obehrál Mottu, ale přihrávku nasměroval na Lucase, jeho následná střela skončila u Bouchera.

82
    Střelu Pastorea nechtěně mimo branku vytěsnil jeho spoluhráč Chantome.

81
    Přímý kop zahrával Lucas, skluzem ještě lehce tečoval míč Bahebeck, Boucher neměl problém s touto situací.