Č. Budějovice – Příbram 0:3 (kon.) | Ostrava – Bohemians 1:0 (kon.) | Hr. Králové – Jablonec 0:2 (kon.)
Dukla Praha – Jihlava 4:1 (kon.) | Brno – Plzeň 2:3 (kon.) | Slavia – Sparta Praha 0:2 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
0:3 (0:1)
FK Příbram
cz Sobota 27.09.2014, 14:00 • Střelecký ostrov, České Budějovice (kapacita 6681 diváků) • První fotbalová liga (CZ)

Já se s vámi pro dnešní odpoledne loučím. Na shledanou. (15:53:52)

A máme zde konec utkání. Rozhodčí nenastavil nad rámec základní hrací doby ani minutku. Hosté dnes jednoznačně a zaslouženě zvítězili. V prvním poločase vše začal brankou Josef Hnaníček a ve druhém poločase přidaly branky ještě Sus s Řezníčkem. I když si Budějovice vytvořili pár slibných příležitostí, tak to k brance nevedlo a nakonec odcházejí ze zápasu bez vstřelené branky.

90

Zákroky brankáře Boháče.

Zákroky brankáře Křížka.

90
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Tomáš Pilík, přichází Daniel Tarczal.

89
    A další velká příležitost Richarda Kaloda! Brankář Boháč neudržel míč, který mu vypadl a z bezprostřední blízkosti mohl zakončovat právě Kalod, ale prázdnou branku přestřelil.

89
    Richard Kalod inkasoval nějakou ránu od brankáře Boháče.

88
    V posledních minutách se utkání spíše dohrává a domácí už se ani moc nesnaží něco udělat s výsledkem.

86
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Martin Fillo, přichází Tomáš Krbeček.

85
    Hájovský odkopl od rohového praporku raději mimo nebezpečí až na polovinu hřiště.

84
    Martin Fillo má u postranní čáry problémy s křečemi. Pokračovat ve hře by však měl dál.

82
    Jaroslav Machovec nepříjemným skluzem poslal na zem jednoho z příbramských hráčů. Zde již hrála pravděpodobně velkou roli frustrace.

80
    Poslední desetiminutovka základní hrací doby dnešního utkání. Podaří se domácím alespoň snížit?

78
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Martin Zeman, přichází Jiří Mareš.

76
    Richard Kalod v gólové šanci! Dostal se k centrovanému balonu uvnitř malého vápna, ale míč poslal trestuhodně nad branku Boháče.