Monaco – Nice 0:1 (kon.) | Toulouse – Paríž 1:1 (kon.) | Lille – Bastia 1:0 (kon.)
Lorient – Évian TG 0:2 (kon.) | Metz – Remeš 3:0 (kon.) | Montpellier – Guingamp 2:1 (kon.)
FC Metz
3:0 (0:0)
Stade de Reims
cz Sobota 27.09.2014, 20:00 • Stade Saint-Symphorien (Longeville-lès-Metz) • Ligue 1 Uber Eats

Je dobojováno! Vítězství si v dnešním zápase připusují fotbalisté domácího celku, kteří porazili Stade de Reims 3:0. Po bezbrankovém úvodním poločase se v 50. minutě poprvé v utkání trefil Falcon. O dvacet minut později navýšil vedení Metzu Kashi a v závěru zápasu se do střelecké listiny podruhé v zápase zapsal Falcon, který uzavřel gólový účet zápasu. (21:56:19)

90+5
    Juan Manuel Falcon - 3:0

90+2
    Metz právě vstřelilo branku!
    Domácí definitivně pohřbili jakékoliv šance hostů na bodový zisk a zasadili jim pomyslný třetí hřebíček do rakve! Druhou branku v zápase zaznamenal JUAN MANUEL FALCON, který tváří v tvář překonal hostujícího gólmana Garela.

90+1
    Hlavní rozhodčí se rozhodl nastavit čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Střídání v týmu FC Metz: ze hřiště míří Kashi, nahradí jej Doukouré.

87
    Hosté budou dohrávat zápas v osmi hráčích v poli! V souboji o míč šel Albaek nohama napřed a nepříjemně trefil Falcona. Za tento nedovolený zákrok tasil hlavní rozhodčí pro Reims podruhé v utkání červenou kartu!

87
    Pomalu, ale jistě se blíží závěr zápasu. Dvoubrankové vedení mají fotbalisté domácího Metzu, hostům se už jen těžko podaří vyrovnat.

85
    V pokutovém území domácích po kontaktu s Métanirem upadl Mandi, píšťalka hlavního rozhodčího však zůstala němá.

83
    Domácí už se radovali z dalšího vstřeleného gólu, který však nemohl být uznán z důvodu ofsajdového postavení střílejícího hráče.

82
    Nepovedl se jim však přechod přes střed hřiště a k míči se dostali domácí, jejich útok byl pro změnu zastaven zdviženým praporkem pomezního sudího, v ofsajdu se totiž nacházel Falcon.

81
    Do konce utkání zbývá bez případného nastavení zhruba deset minut, u míče jsou hostující fotbalisté, kteří kombinují na vlastní polovině hrací plochy.

80
    Ten byl rozehrán nakrátko, ale ani tak se domácím borcům nepodařilo nic vytěžit a z celé akce bude jen odkop od brány Garela.

80
    Ofenzivní výpad domácího celku byl zastaven v rozporu s pravidly, hráči Metzu tak mají výhodu přímého volného kopu.

78
    Střídání v týmu FC Metz: ze hřiště odchází Krivec, na jeho místo putuje Andrada.

77
    Hosté se pokusili zaútočit podél pravé postranní čáry, jejich průnik byl ale pozornou obranou domácího celku zneškodněn.

75
    Žlutou kartou byl potrestán Conte.

75
    Útočnou akci domácích fotbalistů zastavil praporek asistenta rozhodčího, byl odmáván ofsajd.