Pardubice – Sokolov 0:3 (kon.) | Sigma Olomouc – Most 3:2 (kon.) | Vlašim – Karviná 2:1 (kon.)
Táborsko – Třinec 3:1 (kon.) | Zlín – Frýdek-Místek 1:1 (kon.)
FC Zlín
1:1 (1:1)
MFK Frýdek-Místek
cz Sobota 27.09.2014, 19:00 • Letná • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ)

Ze zlínské Letné je to vše. Děkuji za pozornost. Na shledanou. (20:51:28)

Zlínští ve druhém poločase válcovali svého soupeře, ale ani jedna z množsví příležitostí si ve druhém poločase cestu do branky Frýdku-Místku nenašla. Oba soupeři se tak rozcházejí s jedním bodem za remízu 1:1.

90+3

90+2
    Poslední akce domácích.

90+1
    Za zdržování hry žlutou inkasoval i brankář Frýdku-Místku.

90
    Žlutou kartou je potestán Petr Literák.

90
    Nastavují se tři minuty.

90
    Poslední střídání v týmu hostů. Odchází Erik Talián. Na poslední minuty naskočí Thiago Silveira.

88
    Sudí Pechanec rozdává žluté karty jako na běžícím páse. Tentokrát žlutou inkasoval za protesty David Hubáček.

87
    Zlínští se znovu usadili na polovině soupeře, ale po faulu Ladislava Benčíka jeijch akce končí. Benčík si za faul vykoledoval žlutou kartu.

86
    Dalším faulem se provinil Pavel Malcharek a vypálit mohl Václav Mozol. Jeho zakončení na branku neprošlo.

85
    Hubáček fauloval Milunoviče, a tak se po dlouhé době dostávají hosté ke zlínské brance.

84
    Poznar odcentroval do šestnáctky, ale obrana hostů stále pevně drží.

83
    Tomáš Hájek fauloval na polovině a sudí Pechanec jej potrestal žlutou kartou.

82
    Diego Živulič si podžel míč a vypálil. Jeho rána však postrádala razanci a Mihalek chytá.

81
    Martin Pribula šetří čas a odchází ze hry. Jeho místo zaujme Marko Milunovič.

80
    Poznar vybojoval míč ve vápně a po zblokované ráně zasahuje Mihalek.

79
    Zlínští naposledy střídají. Lukáš Holík míří ze hry a zlínskou ofenzívu podpoří Tomáš Poznar.

78
    Diego Živulič odcentroval jen do náruče brankáře Frýdku-Místku.

77
    Domácí mají velkou herní převahu, ale hosté stále odolávají náporu ševců.

David Šimon

Góly: 18. Železník – 34. Malý (vla.)

Karty:   61. Malý (ZLN), 83. Hájek (ZLN), 87. Benčík (ZLN), 88. Hubáček (ZLN) – 90. Literák (FRM), 90+1. Mihalek (FRM)

FC Zlín: Dostál – Pazdera, Malý, Hubáček, Benčík – Holík (79. Poznar), Hájek, Živulič – Železník, Kurtin (66. Malcharek), Kraut (56. Chmelo).
    Náhradníci: Adamuška, Poznar, Salachna, Višněvský, Malcharek, Jurič, Chmelo

MFK Frýdek-Místek: Mihalek – Švrček, Uvíra, Literák, Žídek – Coufal – Talián (90. Silveira), Mozol, Pribula (81. Milunovič), Zapalač (65. Halaška) – Matůš.
    Náhradníci: Prepsl, Ilko, Milunovič, Halaška, Silveira, Uškovič

Rozhodca: Pechanec – Hrabovský, Kotík

Diváci: 1.562