Dortmund – Stuttgart 2:2 (kon.) | Leverkusen – Augsburg 1:0 (kon.) | Mönchengladbach – Hamburger 1:0 (kon.)
Hannover – Kolín nad Rýnom 1:0 (kon.) | Hertha – Wolfsburg 1:0 (kon.)
Hertha BSC
1:0 (1:0)
VfL Wolfsburg
Streda 24.09.2014, 20:00Nemecká Bundesliga

V zápase boli aktívnejšími futbalistami hostia. O konečnom výsledku rozhodol Kalou v prvom polčase. Domácim sa najtesnejší náskok napokon podarilo ubrániť. Pri daľšom sledovaní onlajnov DOVIDENIA. (21:57:38)

90+3

90+1
    Nadstavujú sa 3 minúty.

90
    Nervy pracujú. Žltú kartu teraz uvidel de Bruyne.

87
    Hosťom sa čas kráti. Na vstrelenie vyrovnávajúceho gólu maju necelé 3 minúty plus nadstavený čas.

84
    Aj hostia využívajú aj domáci. Na trávnik nastupuje Niemeyer.

81
    Dostali sme sa do poslednej desaťminútovky zápasu. Čas hrá proti Wolfsburgu. Uvidíme, či sa im podarí niečo spraviť s výsledkom zápasu.

79
    Séria rohových kopov pre hostí. Gólom sa však nekončí ani jedna z nich. Wolfsburg pokračuje v tlaku.

76
    V zápätí ďalšie striedanie. Kaloua vymení Wagner.

74
    Dochádza k striedaniu aj na strane domácej. Heitinga nahradí Hegeler.

71
    Mohlo to byť 2:0. Vo veľkej príležitosti sa ocitol strelec prvého a jediného gólu Kalou. Brankár Benaglio však ukázal, čo sa v ňom skrýva a krásne zabránil gólu.

69
    Hostia využívajú aj posledná striedanie. Odchádza Vierinho. Prichádza Perišič.

67
    Hertha sa snaží krátkymi prihrávkami ukludniť hru. Loptu však strácajú a dopredu idú hostia.

65
    Aktívny striedajúci hráč Caligiuri sa snažil viacerými strelami ohroziť Krafte. Za jeho chrbtom ale lopta neskočila.

63
    Tréner hostí sa snaží posilniť ofenzívu. Z ihriska sa porúča Malanda nahradza ho Hunt.

61
    Pred očami Hosogaja za zažltilo. Jeho zákrok posúdil rozhodca ako nepovolený.

59
    Caligiuri prihráva spoluhráčovi. Bendterova prudká strela však minula svätyňu Krafta.

56
    Ďalšiu žltú kartu pre domácich vidí Haraguchi.

54
    Faul na strane domácich. Rozohrávajú hostia. Do druhého polčasu aktívnejšie vstúpil tím hostí. Domáci hrá dosť pasívne.