Inter – Bergamo 2:0 (kon.) | Juventus – Cesena 3:0 (kon.) | Neapol – Palermo 3:3 (kon.)
Parma – AS Rím 1:2 (kon.) | Cagliari – Turín 1:2 (kon.) | Fiorentina – Sassuolo 0:0 (kon.)
Hellas Verona – CFC Janov 2:2 (kon.) | Sampdoria – Chievo 2:1 (kon.)
SSC Neapol
3:3 (3:2)
US Palermo
Streda 24.09.2014, 20:45 • Stadio San Paolo (Neapol) • Talianska Seria A

Dnešný zápas nám najmä v prvom polčase priniesol atraktívny futbal s množstvom gólov a zaujímavých situácií a hoci sa zdalo že domáci sú lepším tímom konečná remíza je spravodlivá, lebo v druhom polčase sa hra vyrovnala a hostia z Palerma môžu byť spokojní s nerozhodným výsledkom. Neapol predvedenou hrou rozhodne nesklamal a možno naštartoval obrat za lepšími výsledkami. Ja sa s Vami lúčim, prajem dobrú noc a teším sa na ďalšie futbalové stretnutia. (22:47:30)

90+6

90+5
    Žltá karta pre Terziho. A priamy kop pre Neapol.

90+5
    Ešte šanca domácich. Prihrávajú si pred pokutovým uzemím ale nič nevymysleli.

90+4
    Zdá sa že to bude posledná situácia dnešného zápasu. Rozhodca ešte upozornuje hráčov v 16ke.

90+4
    Rohový kop pre domácich.

90+3
    Loptu miešal Callejon a teatrálne spadol v 16ke ale rozhodca mu na to neskočil.

90+2
    Rohový kop domácich zahraný nebezpečne a ďalšie nebezpečné akcie domácich.

90+1
    Záverečný nápor domácich.

90
    Higuain aj Insigne sa snažia strhnúť vedenie na stranu domácich ale márne. Nadstavuje sa 5 minút.

88
    Tesný offside Callejona.

87
    Tímy už zrejme nemajú toľko síl aby udržali závratné tempo z prvého polčasu. Môžme sledovať zväčša prihrávky a hru v strede ihriska.

86
    Rozhodcovská lopta vhodená po nedorozumení v outovom vhadzovaní.

84
    Palermo ma na konci zápasu viac z hry ale koncovka mu nevychádza.

83
    Striedanie domácich. Odchádza Mertens a posledný do hry prichádza L.Insigne.

81
    Striedanie hostí. Odchádza Daprela a namiesto neho prichádza Emerson.

80
    Hra sa vyrovnala útoky sa striedajú. Je to naozaj vyrovnané a možno by bola remíza spravodlivá.

79
    Máme pred sebou posledných 10 minút tak uvidíme či sa podarí niekomu strhnúť vedenie na svoju stranu.

78
    Prihrávky, prihrávky Neapola na polovici Palerma ale všetko končí u brankára hostí.

Patrik Saloky

Góly: 3. Koulibaly, 10. Zapata, 45+1. Callejon – 17. Belotti, 23. Vazquez, 60. Belotti

Karty:   30. Koulibaly (NEA) – 32. Morganella (PAL), 65. Silva (PAL), 73. Bamba (PAL), 90+5. Terzi (PAL)

SSC Neapol: Rafael; Henrique, Albiol, Koulibaly, Ghoulam; Inler, Gargano; Callejon, Hamšik, Mertens; Zapata.
    Náhradníci: Andujar, Colombo, Britos, De Guzman, Higuain, Maggio, Mesto, Zuniga, Lopez, Michu, Insigne.

US Palermo: Sorrentino; Andelkovic, Terzi, Bamba; Morganella, Rigoni, Barreto, Daprelà; Vazquez; Belotti, Dybala.
    Náhradníci: Ujkani, Vitiello, Pisano, Lazaar, Joao Silva, Makienok, Emerson, Bolzoni, Ngoyi, Chochev, Quaison, Feddal.

Rozhodca: Doveri-De Pinto,Musolino