Inter – Bergamo 2:0 (kon.) | Juventus – Cesena 3:0 (kon.) | Neapol – Palermo 3:3 (kon.)
Parma – AS Rím 1:2 (kon.) | Cagliari – Turín 1:2 (kon.) | Fiorentina – Sassuolo 0:0 (kon.)
Hellas Verona – CFC Janov 2:2 (kon.) | Sampdoria – Chievo 2:1 (kon.)
SSC Neapol
3:3 (3:2)
US Palermo
Streda 24.09.2014, 20:45 • Stadio San Paolo (Neapol) • Talianska Seria A

Dnešný zápas nám najmä v prvom polčase priniesol atraktívny futbal s množstvom gólov a zaujímavých situácií a hoci sa zdalo že domáci sú lepším tímom konečná remíza je spravodlivá, lebo v druhom polčase sa hra vyrovnala a hostia z Palerma môžu byť spokojní s nerozhodným výsledkom. Neapol predvedenou hrou rozhodne nesklamal a možno naštartoval obrat za lepšími výsledkami. Ja sa s Vami lúčim, prajem dobrú noc a teším sa na ďalšie futbalové stretnutia. (22:47:30)

90+6

90+5
    Žltá karta pre Terziho. A priamy kop pre Neapol.

90+5
    Ešte šanca domácich. Prihrávajú si pred pokutovým uzemím ale nič nevymysleli.

90+4
    Zdá sa že to bude posledná situácia dnešného zápasu. Rozhodca ešte upozornuje hráčov v 16ke.

90+4
    Rohový kop pre domácich.

90+3
    Loptu miešal Callejon a teatrálne spadol v 16ke ale rozhodca mu na to neskočil.

90+2
    Rohový kop domácich zahraný nebezpečne a ďalšie nebezpečné akcie domácich.

90+1
    Záverečný nápor domácich.

90
    Higuain aj Insigne sa snažia strhnúť vedenie na stranu domácich ale márne. Nadstavuje sa 5 minút.

88
    Tesný offside Callejona.

87
    Tímy už zrejme nemajú toľko síl aby udržali závratné tempo z prvého polčasu. Môžme sledovať zväčša prihrávky a hru v strede ihriska.

86
    Rozhodcovská lopta vhodená po nedorozumení v outovom vhadzovaní.

84
    Palermo ma na konci zápasu viac z hry ale koncovka mu nevychádza.

83
    Striedanie domácich. Odchádza Mertens a posledný do hry prichádza L.Insigne.

81
    Striedanie hostí. Odchádza Daprela a namiesto neho prichádza Emerson.

80
    Hra sa vyrovnala útoky sa striedajú. Je to naozaj vyrovnané a možno by bola remíza spravodlivá.

79
    Máme pred sebou posledných 10 minút tak uvidíme či sa podarí niekomu strhnúť vedenie na svoju stranu.

78
    Prihrávky, prihrávky Neapola na polovici Palerma ale všetko končí u brankára hostí.

77
    Striedanie hostí. Odchádza Barreto a na jeho miesto príde Bolzoni.

76
    Opäť útok hostí. Postupnými prihrávkami sa snažia prejsť obranou domácich.

74
    Teraz sa akcie striedajú z jednej strany na druhú a na zemi ostáva ležať hosťujúci hráč Deprelá.

73
    Žltá karta pre hostujúceho Bambu.

72
    Veľmi nepresne a bude sa kopať od brány Rafaela.

72
    Priamy kop pre hostí. Zhruba 40 metrová vzdialenosť.

71
    Na ofsajdy 6-2 pre Neapol.

70
    Ďalšie striedanie v tíme domácich. Odchádza Zapata a nahradí ho Higuain.

67
    Nebezpečná strela hostí !!! Tesne minula bránu .

66
    Striedanie domácich. Odišiel kapitán Hamšík a prišiel De Guzman.

62
    Rohový kop Neapola ale domáci brankár chytá. Hra sa hneď presunula na druhú stranu.

60
    Palermo dalo gól! Je vyrovnané !!!! BELOTTI dáva krásny gól po prihrávke z ľavej strany ktorej domáci obranca v sklze nedokázal zabrániť a Belotti pohodlne dáva gól.

59
    Následne Zapata posielal loptu na nabiehajúceho Mertensa ktorý hlavou míňa.

59
    Obrovská šanca Zapatu !!! Brankár hostí predviedol krásny zákrok.

58
    Nováčik zo sicílie hraje dnes s Neapolom vyrovnanú partiu hoci na začiatku sa zdalo že domáci nebudú mať s dnešným zápasom ťažkosti.

57
    Rohový kop pre hostí po zblokovanom centri.

56
    Faul domáceho Gargana.

55
    V hľadisku síce veľa priaznivcov domácich nevidno ale ,,tifosi,, robia celkom dobrú atmosféru a je ich počuť.

55
    Lopta opäť na kopačkách Neapola.

54
    Outové vhadzovanie pre Palermo na polovici Neapola.

53
    Je evidentné, že Palermo sa snaží presadzovať nakopávanými loptami ale zatiaľ to úspech neprináša.

52
    V úvodných minútach druhého polčasu je hra kľudná a nič významné sa na rozdiel od prvého polčasu nedeje.

50
    Hamšíkova veľmi nepresná strela nad bránu z 25 metrov.

49
    Pokus o vysunutie Zapatu ale obrana hostí bez problémov odvrátila.

48
    Hostia sa snažia ísť dopredu ale obrana Neapola je pozorná a každý naznak akcie Palerma je zneškodnený už na začiatku.

47
    Strela hostí z poza 16ky ale veľmi nepresná.

46
    Aktívnejšie vstúpili do druhého polčasu domáci ktorým patrí úvodný útok.

46

Hráči už prichádzajú zo šatní. O chvíľu sa začne druhý polčas.

Máme za sebou rušný prvý polčas v ktorom padlo 5 gólov a rozhodne sme sa nenudili. Po krátkej prestávke Vás pozývam sledovať aj druhý polčas.

45+1

45+1
    Neapol dal gól! Neuveritelné !!! V nadstavenom čase dáva po strele po zemi z pravej strany gól domáci CALLEJON.

45
    Nadstavuje sa 1 minúta.

44
    Center na nabiehajúceho útočníka domácich zabrzdený ofsidom.

43
    V závere polčasu ešte tlak domácich.

42
    V prestrihoch sa zatial pozeráme na góly a šance dnešného zápasu ktorých za prvý polčas nebolo málo.

41
    Útočný faul domácich. Na zemi ostáva jeden z hráčov hostí.

41
    Šanca hostí avšak hlavička Belottiho končí u brankára domácich.

40
    Akcia Hamšíka a rohový kop pre domácich.

39
    Akciu Zapatu zastavila zástavka asistenta rozhodcu. Odpískaný ofside.

39
    V útoku sa ocitol Hamšík avšak loptu si nespracoval a hostia sa oslobodili.

38
    Faul na domáceho Mertensa.

37
    Domáci tréner Benitez dáva emotívne najavo pokyny pre svojich hráčov.

36
    Domáci držia loptu na kopačkách a snažia sa založiť ďalšiu akciu.

34
    Faul Mertensa zastavil črtajúcu sa akciu domácich.

33
    Hra sa trochu upokojila a hraje sa prevažne v strede ihriska.

32
    Tento krát žltá karta pre hráča hostí a dostáva ju Morganella za dosť brutalny faul.

31
    Priamy kop hostí avšak len do rukavíc brankára.

30
    Žltá karta pre domáceho hráča Koulibalyho.

29
    Hostia opäť útočia. Snaha ísť znova do vedenia je evidentná.

28
    Žiadna šanca z toho nebola a hra sa presunula do stredu poľa.

27
    Faul hostí. Domáci budú zahravať priamy kop.

26
    4 góly za 26 minút to sa často nevidí. Sledujeme naozaj zaujímavý zápas.

23
    Palermo dalo gól! Neuveriteľné ! Po zmätku v obrane domácich dáva VAZQUEZ pohodlne gól do takmer prázdnej brány domácich.

22
    Hraje sa v rýchlom tempe. Striedajú sa útoky, lepší sú však domáci.

21
    V útoku hostia z Palerma.

20
    Obrovská šanca Zapatu ktorý sa rutil sám na bránu hostí, obranca ho zastavil v pokutovom území ale rozhodca ukazuje hrajte ďalej.

17
    Palermo dalo gól! Nádherný center z rohového kopu a BELOTTI hlavičkou znižuje na 2-1.

17
    Tento krát akcia hostí a bude sa kopať rohový kop po zrazenom centri.

16
    Nič z toho nebolo ale domáci sú stále v útoku. Nabiehal Hamšík lopta však končí v rukách hosťujúceho brankára.

15

14
    Znova šanca Neapola prihrávku Zapatu však zblokoval obranca hostí.

12
    Domáci sú zatiaľ jednoznačne lepší. Palermo má naozaj zlý úvod ale ešte nie je nič stratené.

10
    Neapol dal gól! Akcia kapitána Hamšíka po ktorej dáva ZAPATA druhý gól Neapola.

10
    Ďalšiu akciu domácich zastavil ofside

9
    Útok domácich po pravej strane a kapitán Hamšík striela tesne nad bránu.

8
    Hraje sa prevažne v strede ihriska. Palermo sa určite bude snažiť rýchlo vyrovnať.

6
    Hostia obliehajú bránu Neapolu.

5
    Akcia Palerma ktorá je zrazená na rohový kop.

4
    Domáci sú v úvodných minútach aktívnejší.

3
    Neapol dal gól! Roh domácich z ktorého dáva gól hlavičkou KOULIBALY !!

1
    Úvodný výkop patril hosťom

1

SSC Neapol: 1 Rafael; 4 Henrique, 33 Albiol, 26 Koulibaly, 31 Ghoulam; 88 Inler, 77 Gargano; 7 Callejon, 17 Hamšik, 14 Mertens; 91 Zapata.
    Náhradníci: 45 Andujar, 15 Colombo, 5 Britos, 6 De Guzman, 9 Higuain, 11 Maggio, 16 Mesto, 18 Zuniga, 19 Lopez, 21 Michu, 24 Insigne.

US Palermo: 70 Sorrentino; 4 Andelkovic, 19 Terzi, 22 Bamba; 89 Morganella, 27 Rigoni, 8 Barreto, 33 Daprelà; 20 Vazquez; 99 Belotti, 9 Dybala.
    Náhradníci: 1 Ujkani, 2 Vitiello, 3 Pisano, 7 Lazaar, 10 Joao Silva, 11 Makienok, 13 Emerson, 15 Bolzoni, 17 Ngoyi, 18 Chochev, 21 Quaison, 23 Feddal.

Rozhodca: Doveri-De Pinto,Musolino.

SSC Neapol

Domáci nezačali v novej sezóne dobre a po 3. kolách majú za dve prehry a jednu výhru len 3 body. Talianske médiá hľadajú príčiny neúspechu v trénerovi Benitézovi či zlej nálade v tíme po zbabranej baráži Ligy majstrov. Tréner talianskej reprezentácie Antonio Conte však dnes pre La gazzettu dello sport povedal, že nie je dôvod kritizovať Neapol, lebo majú skvelý tím a skvelého trénera a určite pôjdu znova hore.

U.S. Palermo

Nováčik Serie A zo sicílie v nedeľu remizoval s Interom Miláno 1-1 a hoci získal z troch zápasov len 2 body proti trápiacemu sa Neapolu bude chcieť určite znova bodovať.

Dobrý večer Vážení športoví priatelia.Vítam Vás pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu štvrtého kola talianskej Serie A v ktorom futbalisti SSC Napoli privítajú na domácom štadióne tím U.S. Cittá di Palermo. Zápas sa začína o 20:45 hod.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 20:45.

Patrik Saloky

Góly: 3. Koulibaly, 10. Zapata, 45+1. Callejon – 17. Belotti, 23. Vazquez, 60. Belotti

Karty:   30. Koulibaly (NEA) – 32. Morganella (PAL), 65. Silva (PAL), 73. Bamba (PAL), 90+5. Terzi (PAL)

SSC Neapol: Rafael; Henrique, Albiol, Koulibaly, Ghoulam; Inler, Gargano; Callejon, Hamšik, Mertens; Zapata.
    Náhradníci: Andujar, Colombo, Britos, De Guzman, Higuain, Maggio, Mesto, Zuniga, Lopez, Michu, Insigne.

US Palermo: Sorrentino; Andelkovic, Terzi, Bamba; Morganella, Rigoni, Barreto, Daprelà; Vazquez; Belotti, Dybala.
    Náhradníci: Ujkani, Vitiello, Pisano, Lazaar, Joao Silva, Makienok, Emerson, Bolzoni, Ngoyi, Chochev, Quaison, Feddal.

Rozhodca: Doveri-De Pinto,Musolino