Inter – Bergamo 2:0 (kon.) | Juventus – Cesena 3:0 (kon.) | Neapol – Palermo 3:3 (kon.)
Parma – AS Rím 1:2 (kon.) | Cagliari – Turín 1:2 (kon.) | Fiorentina – Sassuolo 0:0 (kon.)
Hellas Verona – CFC Janov 2:2 (kon.) | Sampdoria – Chievo 2:1 (kon.)
Hellas Verona
2:2 (0:1)
CFC Janov
cz Streda 24.09.2014, 20:45 • Stadio Marc'Antonio Bentegodi, Verona, Itálie • Talianska Seria A

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:48:17)

Skončilo dnešní "divoké" utkání v němž hosté v průběhu vedli již 2:0, ale domácím se podařilo vrátit do zápasu díky dvěma brankám v rozmezí dvanácti minut. Nejprve v 53. minutě snížil Tachtsidis a v 65. minutě vyrovnával Ionita. Vzhledem k průběhu zápasu je konečná remíza spravedlivá.

90+5

90+5
    Poslední vteřiny dnešního utkání, domácí drží míč.

90+4
    Nepřesný pas Morase na Toniho, Perin má míč a bude rozehrávat.

90+2
    Sudí nastavil ještě pět minut, čas na vstřelení rozhodujícího gólu tedy rozhodně ještě je.

90
    To se již ale rozběhla poslední minuta dnešního zápasu, stav stále nerozhodný, hosté v průběhu druhé půle promarnili dvoubrankový náskok!

88
    V závěrečných minutách se konečně začalo na hřišti něco dít a oba týmy jako by chtěly strhnout vedení na svou stranu.

87
    Kucka znovu pálí zpoza vápna, ale trefit branku, to je zatím nad síly bývalého hráče pražské Sparty, tentokrát míč končí nějaké dva metry vedle.

86
    Hosté s míčem na polovině Verony, Kucka hledá Matriho, ale posílá nepřesnou přihrávku, odkop od branky domácího týmu.

85
    Odkop od branky Janova, gólman Mattia Perin si nyní pohrál s nervovou soustavou fanoušků v hledišti a neměl se k odkopu od branky.

83
    Veronští to zkouší po pravé strany, střelu Morase musel gólman Perin vytěsnit na roh.

82
    Kucka nedokázal překonat Perina v brance Janova, jeho střela zpoza vápna končí v rukavicích pozorného gólmana.

80
    Poslední desetiminutovka dnešního zápasu, hosté by si již jistě přáli závěrečný hvizd sudího, což by znamenalo zisk alespoň jednoho bodu, domácí se snaží o obrat.

78
    Tachtsidis odvrací nákop soupeře do vlastního pokutového území.

77
    Kucka fauluje na polovině soupeře a tím celá útočná snaha hostů končí, hrát mohou domácí.

76
    Po delší odmlce se hosté dostávají do blízkosti branky Verony, Sturaro zkouší trefit branku z ostrého úhlu, ale trefuje pouze do boční sítě.

74
    Hosté se po dvou inkasovaných gólech dostali trochu pod tlak, domácí jsou nyní aktivnější.

73
    Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Aleandro Rosi, přichází Mauricio Pinilla.

70
    Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Gustavo Campanharo, přichází Mounir Obbadi.

Martin Dvořák

Góly: 53. Tachtsidis (Ionita), 65. Ionita (Toni) – 34. Matri (Marchese), 48. Matri

Karty:   55. Marques (VRN) – 25. Falqué (JAN)

Hellas Verona: Gollini – Márquez, Marques, Moras – Martić (46. Gomez), Ionita, Campanharo (70. Obbadi), Tachtsidis, Agostini – Saviola (68. Christodulopulos), Toni.
    Náhradníci: Benussi – Rodríguez, Sörensen, Brivio, González, Obbadi, Christodulopulos, Valoti, Janković, López, Gomez, Nenê.

CFC Janov: Perin – Rosi (73. Pinilla), De Maio, Roncaglia, Marchese – Sturaro, Antonini, Bertolacci – Falqué (56. Rincón), Lestienne (63. Kucka) – Matri.
    Náhradníci: Eugenio, Daniele – Edenilson, Izzo, Antonelli, Perotti, Greco, Kucka, Rincón, Pinilla, Mussis.

Rozhodca: Tommasi – Stefani, Lo Cicero