Inter – Bergamo 2:0 (kon.) | Juventus – Cesena 3:0 (kon.) | Neapol – Palermo 3:3 (kon.)
Parma – AS Rím 1:2 (kon.) | Cagliari – Turín 1:2 (kon.) | Fiorentina – Sassuolo 0:0 (kon.)
Hellas Verona – CFC Janov 2:2 (kon.) | Sampdoria – Chievo 2:1 (kon.)
Inter Miláno
2:0 (1:0)
Atalanta Bergamo
Streda 24.09.2014, 20:45 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro) • Talianska Seria A

Inter to zvládol. Všetky tri body zostávajú doma. Po krásnom góle Osvalda sa dostali domáci do vedenia v 29.minúte. Celý prvý polčas patril im. Atalanta ožila v druhom polčase, no ani to jej neprinieslo vytúžený vyrovnávací gól. Všetko zakončil parádnym priamym kopom Hernanes, ktorý poslal Atalantu domov naprázdno. Výsledok je to trochu síce nezaslúžený, ale kto nestrieľa góly, ten nevyhráva. To je odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc. (22:43:49)

90+3

90+3
    Handanovič sa nikam neponáhľa. Je tu konečný hvizd.

90+2
    Zappacosta vtrhol do vápna a z jeho pravej strany mieril ku vzdialenejšej tyči, bránu nakoniec vôbec netrafil.

90+1
    Hostia si ešte získali rohový kop. Ranocchia ale loptu odhlavičkoval do bezpečia.

90
    Nadstavovať sa budú 3 minúty.

88
    Inter Miláno zostáva na lopte. Atalanta už nedokáže viac než len trochu pobehovať na svojej polovici.

87
    Boakye fauloval vo frustrácii Vidića.

86
    Dnes to boli krásne góly. Atalanta sa už o nič nepokúša. Dvojgólový náskok už nedokáže dohnať.

85
    Oslava gólu taktiež nebola na nespomenutie. Hernanes predviedol pekný vzdušný kotrmelec.
    HERNANES - 2:0

85
    Inter dal gól!
    HERNANES to na dnes zariadil! Krásnou strelou z priameho kopu nedal najmenšiu šancu Sportiello. Ten sa aj snažil vyraziť strelu, no tá už dávno vymietla pavučinu v pravom rohu.

83
    Osvaldo získava pre svoj tím priamy kop v atraktívnej vzdialenosti a to na hranici šestnástky po faule od Carmonu.

81
    Dodov center napálil šikovný obranca do hráča Milána. Získal tak vhadzovanie pre svoj tím.

80
    Posledná desaťminútovka. Atalanta už vsádza všetko. Ak nedokáže v najbližších minútach skórovať, domov si nezoberie ani bod.

79
    Hernanes mohol ukončiť trápenie oboch tímov. Strela letela len meter nad hornou tyčou svätyne Sportiella.

78
    Richmond Boakye sa ocitol v ofsajde. V hre nemôže pokračovať.

77
    V šestnástke sa pošmykol M'Vila. Keby dokázal stáť na dvoch, mal by ideálnu šancu na vyrovnanie. V šestnástke bol sám.