Bastia – Nantes 0:0 (kon.) | Évian TG – Lens 2:1 (kon.) | Guingamp – Metz 0:1 (kon.)
Lyon – Lorient 4:0 (kon.) | Montpellier – Monaco 0:1 (kon.) | Nice – Lille 1:0 (kon.)
Caen – Paríž 0:2 (kon.)
Évian Thonon Gaillard
2:1 (2:0)
Racing Lens
cz Streda 24.09.2014, 19:00Ligue 1 Uber Eats

Čekání domácího týmu na první tři body jsou u konce!
    Évian Thonon Gaillard vítězí nad Racing Club De Lens 2:1!
    Vítězství domácího týmu se rýsovalo od samotného začátku utkání, kdy si dokázali vypracovat více šancí ke vstřelení gólu.
    Vše začalo v 10. minutě, kdy Daniel Wass skvěle prošel pokutovým územím a poslal míč za brankářova záda.
    O pár desítek minut později se domácí tým radoval podruhé.
    Po odražené střele se k míči dostal Jonathan Mensah, který dokázal propálit vše, co mu stálo v cestě! Domácí v poločase vedli 2:0.
    Do druhého poločasu hosté z Lens vstoupili aktivnější ale nedokázali se dostat k slibnější šanci. Až Yoann Touzghar v 55. minutě dokázal prostřelit domácícho Hansena. Druhý poločas poté nenabídl vážnější šanci a spíše se dohrával. Domácí tým tedy získává první tři body do ligové tabulky. (20:55:28)

90+3
    Rozhodčí každým okamžikem ukončí dnešní zápas.

90+2
    Domácí hráči navíc drží míč na útočné polovině a pro hosty už moc času nezbývá.

90+1
    Hosté jdou do závěrečného tlaku ale po ztrátě míče Hansen získává míč do své moci.

90+1
    Hansen logicky s rozehráním míče nepospíchá a šetří drahocenné vteřiny.

90
    Ofsajd hostujícího Touzghara.

89
    Rozhodčí nastavuje nad rámec řádně hrací doby 3 minuty.

88
    Blíží se konec druhého poločasu a teď je pouze na rozhodčím, o kolik minut prodlouží dnešní zápas.

87
    Domácí drží míč na vlastní polovině a do útoku se už nehrnou.

86
    Zákroky obou týmů přiostřují ale rozhodčí zatím nevytáhl ani jednu žlutou kartu.

85
    Riou vyběhl ven z brány aby zabránil N'Sikulovi jít sám na bránu, ale domácího hráč ho nepříjemně nabral a poslal k zemi.

84
    Pro hráče z Lens se čas neúprosně krátí.

83
    Domácí nikam nepospíchají a snaží se držet míč na polovině soupeře.

82
    Na zemi leží domácí Camus a jeho spoluhráči se dožadují karetního trestu za tento faul.

81
    N'Diaye teď vyslal jedovatou střelu po samostatném úniku podél lajny. Jeho střela ale trefila pouze boční stranu sítě.

80
    Do konce zápasu zbývá deset minut. Hosté se pokoušejí vyrovnat nepříznivý stav zápasu ale momentálně to jsou hráči Évianu, kteří diktují tempo hry.

79
    Z rohového kopu nebylo nic vážného pro domácí obranu a brankář Hansen raději míč vyboxoval do bezpečí.