Bastia – Nantes 0:0 (kon.) | Évian TG – Lens 2:1 (kon.) | Guingamp – Metz 0:1 (kon.)
Lyon – Lorient 4:0 (kon.) | Montpellier – Monaco 0:1 (kon.) | Nice – Lille 1:0 (kon.)
Caen – Paríž 0:2 (kon.)
Évian Thonon Gaillard
2:1 (2:0)
Racing Lens
cz Streda 24.09.2014, 19:00Ligue 1 Uber Eats

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

V rámci 7.kola nejvyšší francouzské ligy se mezi sebou utkají Évian Thonon Gaillard a Racing Club De Lens.

Évian Thonon Gaillard – domácí tým se nachazí na samotném dnu francouzské ligy se ziskem pouhého jednoho bodu. Statistika branek je také pro domácí znepokojivá – 4 vstřelené góly ku 15 inkasovaným.

Racing Club De Lens – se nachází na 14. místě se ziskem sedmi bodů za dvě výhry a jednu remízu. Statistika vstřelených gólů je doslova vyrovnaná, hráči Lens dokázali vstřelit šest branek a stejné číslo svítí v kolnce inkasovaných gólů.

Évian Thonon Gaillard: Hansen – Abdallah, Wass, Sabaly, Mongongu – Mensah, Koné, Tejeda, Barbosa – Sorlin (C), Bruno.
    Náhradníci: Leroy – Cambon, Ninković, Camus, Sougou, Nielsen, Nsikulu.

Racing Club De Lens: Riou – Kantari, Landre, Baal, Gbamin – Le Moigne (C), Touzghar, El Jadeyaoui – Cyprien, Bourigeaud, Coulibaly.
    Náhradníci: Belon – Cavare, Valdivia, Chavarría, N'Diaye, Guillaume..

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Hráči již nastupují na hrací plochu.

Domácí tým nastupuje v růžových dresech s bílými doplňky. Hosté z Lens nastupují v černých dresech.

1

1
    O rozehrání dnešního týmu se postarali domácí borci, kteří vyhráli volbu míče.

1
    V první minutě tu máme roh pro domácí tým.

1
    Zakončení jednoho z domácích hráčů končí vysoko nad brankou.

2
    Bourigeaud fauloval na útočné polovině a domácí budou nadále držet míč.

2
    Hostující brankář si ozkoušel míč, který dostal po přihrávce od svého spoluhráče.

3
    Domácí hráči jsou zatím aktivnější a hrnou se do dalšího útoku.

4
    Wass se dostal do zakončení ale jeho střelecký pokus hlavou končí vysoko nad brankovou konstrukcí.

5
    Wass byl faulován a získal tak míč pro svůj tým.

6
    Sabaly se dostal do zakončení ale jeho střela trefila prvního bránícího hráče.

6
    Barbosa se dožaduje penalty ale rozhodčí zůstává klidný.

7
    Na druhé straně šel sám na brankáře Touzghar ale Sabaly ho poslal v pokutovém území k zemi. I v tomto případě zůstala píšťalka hlavního arbitra němá.

9
    Sabaly ale míč po špatném doteku ztrácí.

10
    Évian právě vstřelilo branku!
    DANIEL WASS si naběhl k rohovému praporku pro míč a poté si udělal ze svých protivníků kuželky, které v pohodě obešel a se zakončením už neměl problém!! Hezký fotbalový moment.
    Daniel WASS - 1:0

11
    Domácí hráči jdou do dalšího útoku.

11
    Kone inkasoval loktem do obličeje. A hra se na malý moment zastavila.

12
    Kone pokračuje ve hře a u míče jsou momentálně hráči v růžových dresech.

12
    Hráči Évianu v poklidu kombinují a vyčkávají až se jim vytvoří okénka v obraně.

13
    Gbamin si coby obránce udělal výlet až na útočnou polovinu, kde ale míč ztratil.

14
    Ofsajd Touzghara.

15
    Sabaly poslal k zemi Bourigeaudu ale opět píšťalka zůstala němá. O malý moment později fauloval na druhé straně Cyprien a zde rozhodčí už píská faul hostujícího záložníka.

16
    Wassova střela míří vysoko nad.

17
    Hosté z Lens zvyšují aktivitu a snaží se držet častěji míč.

18
    Špatně hozený aut připravil hosty o další možný útok na branku domácích.

19
    Hra ztrácí na tempu a domácí se spíše soustředí teď bránění a vyčkávají na možné brejky.

20
    Bourigeaud poslal do vápna domácích načechraný balón, se kterým si Hansen poradil.

21
    Coullibaly nyní obehrál dva obránce a dokázal ještě ideálně přihrát.

22
    Hráči v růžových dresech nikam nepospíchají.

23
    Hosté naopak navyšují aktivitu a častěji teď drží míč.

24
    Coulibaly zahrál nebezpečně vysoko nohou a rozhodčí raději píská ve prospěch domácího týmu.

25
    Roh pro domácí.

26
    Míč končí v náručí hostujícího brankáře Rioua.

27
    El Jadeyaoui se dostal do zakončení v malém vápně ale nedokázal poslat míč do jiných míst než stál domácí brankář.

28
    Bourigeaud poslal k zemi zatím jediného střelce Wasse a pro domácí tým tak vznikla zajímavá šance ke skórování.

29
    K míči se postavil Tajeda , který poslal míč na hranici velkého vápna, kde stál osamocený JONATHAN MENSAH, který až na druhý pokus dokázal prostřelit i hostujícího brankáře!

30
    Hráči Évianu nepolevují v napadaní a hostující hráči jsou nuceni posílat míč až na svého brankáře.

31
    Hostující hráči se snaží ohrozit domácího Hansena. Hansen ale zatím nemusel řešit žádnou vážnější situaci.

32
    Hráči Ěvianu v poklidu kombinují a snaží se dohrát poločas se dvoubrankovým náskokem.

33
    Domácí na útočném výletě.

35
    Wass byl faulován hostujícím kapitánem Lemoignem a pro domácí tým vzniká další zajímavá standartka.

36
    Kone se dokázal dostat do zakončení! Kone si skvěle naběhl na centrovaný balón a hlavou poslal míč kousek od pravé tyče!

37
    Na druhé straně taký volný kop pro hosty.

37
    Míč ale končí po špatném centru v náručí Hansena.

38
    Hostující Bourigeaud v ofsajdu.

38
    El Jadeyaoui se ocitl po faulu na svou osobu na zemi a rozhodčí tak píská faul.

39
    Do konce prvního poločasu zbývá zhruba pět minut. Domácí vedou zásluhou Wasse a Mensaha 2:0 a momentálně domácí tým drží míč na své polovině.

40
    Míč po dlouhé době měl možnost mít na kopačce i domácí brankář Hansen, který v prvním poločase nemusel zatím řešit vážnější situace.

41
    Domácí tým se drží na útočné polovině a zde by nejraději chtěli i dohrát.

42
    Blíží se nám konec prvního poločasu.

43
    Barbosa šel do zakončení ale na poslední chvíli podklouzl a daroval tak míč hostům.

44
    Hráči Évianu zavřeli svého soupeře a několik minut domácí neztratili míč.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

Rozhodčí nenastavil nad rámec řádné hrací doby ani minutu navíc a první poločas tak končí přesně po odehraných 45 minutách.
    Domácí se dostávali od první minuty do zakončení a v 10. minutě se dokázal prosadit domácí Wass, který skvěle prokličkoval pokutovým územím a se zakončením neměl žádný problém.
    O pár desítek minut později bylo opět veselo na domácí straně, kdy se k odražené střele dostal Mensah, který propálil vše co mu stálo v cestě.
    Závěr prvního poločasu se dohrával v klidu a domácí nepřipustili žádný tlak hráčů z Lens.
    Druhý poločas začne zhruba v 20:00.

Hráči jsou již nastoupení na hrací ploše a každým okamžikem začne druhý poločas.

46

46
    O rozehrání druhého poločasu se postarali hostující hráči.

46
    Pro centr si došel Riou.

46
    Hostující hráči jsou ze začátku druhého poločasu aktivnější.

47
    Domácí hráči ale zodpovědně brání a hráči Lens nemají tak možnost skórovat z ideální pozice.

47
    Bruno se mohl dostat na opačné straně do zakončení ale na centr z levé strany byl krátký.

48
    Míč často mění ve druhém poločase majitele a hra se odehrává ve středu hřiště. Domácí hráči nikam nepospíchají a hostující hráči spíše neví, jak projít domácí obranou.

49
    Wass byl udeřen loktem do obličeje ale už je na nohou a pokračuje ve hře.

51
    Hráči v růžových dresech si dovolují přihrávat klidně i mezi dvěma hráči Lensu. Na domácích hráčích je tak vidět pohoda, kterou získali dvěma střelenými brankami.

52
    Wass opět na zemi po jednom ze soubojů ale rozhodčí ani toto neposoudil jako faul.

53
    Mensah odzbrojil Coulibalyho a nedovolil tak jít hostujícímu hráči do zakončení.

54
    Hosté získali možnost vhazovat v blízkosti pokutového území.

55
    Lens právě vstřelilo branku!
    Míč se po vhazování dostal až k YOANNU TOUZGHAROVI, který sám před brankářem neměl problém poslat míč za Hansenova záda!!

56
    Hosté jsou nyní ještě více aktivnější a po vstřeleném kontaktním gólu se tlačí do dalšího zakončení.

57
    Mensah při snaze odkopnout centrovaný míč netrefil a hosté mohli jít do zakončení. Naštěstí pro domácí i hostující hráč míč nedokázal zpracovat.

58
    Roh pro hosty.
    Předtím ale hosté podruhé střídají ze hřiště odstupuje Lemoigne a jeho místo nahradí N'Diaye.

59
    Míč končí v náručí Hansena.

59
    Hosté se snaží s nepříznivým výsledkem něco vymyslet a ze hry odstupuje Cyprien a jeho místo nahradí Valdivia.

60
    Volný kop pro hosty z Lensu.

61
    Míč po zmatcích ve vápně končí nakonec odkopem Mensaha.

61
    Domácí tým si připravil také první střídání.

62
    Ze hřiště odchází nevýrazný Tejeda a jeho místo nahradí po zbytek zápasu Ninković.

63
    El Jadeyaoui se ocitl na zemi po tvrdém střetu ale je schopen pokračovat ve hře.

64
    Hráči Lens ztratili impuls po vstřeleném gólu a snaží se teď spíše uklidnit hru, čemuž odpovídá zdlouhavá kombinace na vlastní polovině.

65
    Touzghar hrál nebezpečně vysoko nohou a rozhodčí tak osvobozuje domácí tým z tlaku hostí.

66
    Připravené je druhé střídání domácího týmu. Ze hřiště odchází další nevýrazná postava dnešního zápasu Bruno a jeho místo nahradí Nsikulu.

67
    Domácí nikam s rozehrávkou nepospíchají a snaží se udržet jednogólový náskok.

68
    Hansen musel být ve střehu! Střílený centr Coulibalyho šel nebezpečně do středu pokutového území a Hansen se musel předvést aby míč dostal pryč ze svého území!

69
    Na zemi leží hostující Bourigeaud, který byl poslán nepříjemným kontaktem od Koneho k zemi.

70
    Do konce druhého poločasu zbývá necelých dvacet minut. Domácí vedou už o jedinou branku. Zásluhu na snížení stavu má hostující Touzghar, který v 55. minutě dokázal snižit na rozdíl jedné branky.

72
    Domácí tým naposledy střídá. Ze hřiště odstupuje Barbosa a jeho místo nahradí Camus.

72
    Centrovaný míč Wasse končí pouze v náručí brankáře Riou.

74
    Camus se dostal poprvé do zakončení a Riou měl plné ruce práce!
    Střela šla pod břevno a hostující brankář se musel natahovat aby míč dokázal vytěsnit. Roh pro domácí.

75
    Hosté potřetí střídají ze hřiště odchází Coulibaly a jeho místo nahradí Guillaume.

76
    Hosté jsou teď usazeni na vlastní polovině a brání se útokům domácích hráčů.

77
    Snad teď se podaří hráčům z Lens vymanit tlaku.

78
    Hosté vybojovali rohový kop.

79
    Z rohového kopu nebylo nic vážného pro domácí obranu a brankář Hansen raději míč vyboxoval do bezpečí.

80
    Do konce zápasu zbývá deset minut. Hosté se pokoušejí vyrovnat nepříznivý stav zápasu ale momentálně to jsou hráči Évianu, kteří diktují tempo hry.

81
    N'Diaye teď vyslal jedovatou střelu po samostatném úniku podél lajny. Jeho střela ale trefila pouze boční stranu sítě.

82
    Na zemi leží domácí Camus a jeho spoluhráči se dožadují karetního trestu za tento faul.

83
    Domácí nikam nepospíchají a snaží se držet míč na polovině soupeře.

84
    Pro hráče z Lens se čas neúprosně krátí.

85
    Riou vyběhl ven z brány aby zabránil N'Sikulovi jít sám na bránu, ale domácího hráč ho nepříjemně nabral a poslal k zemi.

86
    Zákroky obou týmů přiostřují ale rozhodčí zatím nevytáhl ani jednu žlutou kartu.

87
    Domácí drží míč na vlastní polovině a do útoku se už nehrnou.

88
    Blíží se konec druhého poločasu a teď je pouze na rozhodčím, o kolik minut prodlouží dnešní zápas.

89
    Rozhodčí nastavuje nad rámec řádně hrací doby 3 minuty.

90
    Ofsajd hostujícího Touzghara.

90+1
    Hansen logicky s rozehráním míče nepospíchá a šetří drahocenné vteřiny.

90+1
    Hosté jdou do závěrečného tlaku ale po ztrátě míče Hansen získává míč do své moci.

90+2
    Domácí hráči navíc drží míč na útočné polovině a pro hosty už moc času nezbývá.

90+3
    Rozhodčí každým okamžikem ukončí dnešní zápas.

Čekání domácího týmu na první tři body jsou u konce!
    Évian Thonon Gaillard vítězí nad Racing Club De Lens 2:1!
    Vítězství domácího týmu se rýsovalo od samotného začátku utkání, kdy si dokázali vypracovat více šancí ke vstřelení gólu.
    Vše začalo v 10. minutě, kdy Daniel Wass skvěle prošel pokutovým územím a poslal míč za brankářova záda.
    O pár desítek minut později se domácí tým radoval podruhé.
    Po odražené střele se k míči dostal Jonathan Mensah, který dokázal propálit vše, co mu stálo v cestě! Domácí v poločase vedli 2:0.
    Do druhého poločasu hosté z Lens vstoupili aktivnější ale nedokázali se dostat k slibnější šanci. Až Yoann Touzghar v 55. minutě dokázal prostřelit domácícho Hansena. Druhý poločas poté nenabídl vážnější šanci a spíše se dohrával. Domácí tým tedy získává první tři body do ligové tabulky. (20:55:28)