Braunschweig – Augsburg 0:1 (kon.) | Brémy – Hertha 2:0 (kon.) | Dortmund – Hoffenheim 3:2 (kon.)
Frankfurt – Leverkusen 0:2 (kon.) | Freiburg – Schalke 0:2 (kon.) | Hamburger – Bayern 1:4 (kon.)
Mönchengladbach – Mainz 3:1 (kon.) | Norimberk – Hannover 0:2 (kon.) | Stuttgart – Wolfsburg 1:2 (kon.)
Hamburger SV
1:4 (0:1)
Bayern Mníchov
Sobota 03.05.2014, 15:30 • Imtech Arena (Hamburg) • Nemecká Bundesliga

74
    Bayern dal gól! hostia si berú späť trojgólové vedenie! Gotze vyslal do úniku striedajúceho CLAUDIA PIZARRA, ktorého strelu síce Adler vyrazil, avšak útočník Bayernz ju podarenými nožničkami dorazil do domácej sieťe!

72
    Hamburger SV dal gól! Domáci celok predsa len robí radosť svojim priaznivcom a aspoň koriguje stav stretnutia. HAKAN CALHANOGLU vystrelil tesne pred vápnom a jeho prensá pozemná delovka skončila pri ľavej tyčke hosťujúcej brány.

69
    Bayern dal gól! Bayern uniká už do trojgólového trháku! Hattrick úspešne završuje MARIO GOTZE, ktorý dorazil do siete Robbenovu strelu. Opäť vynikajúca spolupráca týchto dvoch hráčov.

55
    Bayern dal gól! Hosťujúci celok navyšuje desať minút po začiatku druhého polčasu svoje vedenie! A opäť bola pri tom dvojica Robben-Gotze. Prvý menovaný rozohral nakrátko rohový kop a MARIO GOTZE prepálil Adlera!

32
    Bayern dal gól! Bayern ide po viac než polhodine hry do vedenia! MARIO GOTZE si vymenil loptu s Arjenom Robbenom a z bezprostrednej blízkosti dokázal dostať loptu za Adlera a rozvlniť tak sieť.