Braunschweig – Augsburg 0:1 (kon.) | Brémy – Hertha 2:0 (kon.) | Dortmund – Hoffenheim 3:2 (kon.)
Frankfurt – Leverkusen 0:2 (kon.) | Freiburg – Schalke 0:2 (kon.) | Hamburger – Bayern 1:4 (kon.)
Mönchengladbach – Mainz 3:1 (kon.) | Norimberk – Hannover 0:2 (kon.) | Stuttgart – Wolfsburg 1:2 (kon.)
Hamburger SV
1:4 (0:1)
Bayern Mníchov
Sobota 03.05.2014, 15:30 • Imtech Arena (Hamburg) • Nemecká Bundesliga

V druhom polčase sme videli obrovskú gólovú kanonádu na strane Bayernu. Postupne sa v 55. minúte presadil Gotze a v priebehu 69. minúty to bol opäť Mario Gotze. Potom skorigoval stav stretnutia Hakan Calhanoglu, no v 74. minúte strelil posledný gól v zápae Pizarro.

To je od nás v tomto prenose na dnes všetko. Lúčim sa s vami a prajem príjemný zvyšok dňa. (17:22:58)

90+2
    John síce v dobrej šanci, ale bol mu odpískaný ofsajd.

90
    Rozhodca nadstavuje dve minúty.

88
    Hostia domáci tím už k lopte takmer nepúšťajú. Zvrat v stretnutí sa už dá len ťažko očakávať.

86
    Pre zmenu žltú kartu vidí od rozhodcu domáci Demirbay.

85
    Pozor, hosťujúci Jerome Boateng za faul na Iličeviće a následné protesty dostáva červenú kartu!

82
    Hamburg sa snaží ešte niečo vymyslieť, smerom dopredu, nedarí sa mu však udržať loptu dlhšiu dobu v blízkosti hosťujúcej brány.

80
    Jiráček teraz zrazil vo vápne Pizarra a rozhodca musel byť v tú chvíľu pravdepodobne slepý, keďže sa mala pískať jasná penalta. Hostia však budú zahrávať iba rohový kop.

78
    Striedanie v tíme Hamburger SV: z ihriska odchádza Westermann, prichádza Jonathan Tah.

77
    A hostia sú aj naďalej pri moci a nepúšťajú Hamburg k lopte.

74
    Bayern dal gól! hostia si berú späť trojgólové vedenie! Gotze vyslal do úniku striedajúceho CLAUDIA PIZARRA, ktorého strelu síce Adler vyrazil, avšak útočník Bayernz ju podarenými nožničkami dorazil do domácej sieťe!

72
    Hamburger SV dal gól! Domáci celok predsa len robí radosť svojim priaznivcom a aspoň koriguje stav stretnutia. HAKAN CALHANOGLU vystrelil tesne pred vápnom a jeho prensá pozemná delovka skončila pri ľavej tyčke hosťujúcej brány.

69
    Bayern dal gól! Bayern uniká už do trojgólového trháku! Hattrick úspešne završuje MARIO GOTZE, ktorý dorazil do siete Robbenovu strelu. Opäť vynikajúca spolupráca týchto dvoch hráčov.

68
    Striedanie v tíme Hamburger SV: z ihriska odchádza Rafael Van der Vaart, prichádza Kerem Demirbay.

67
    Striedanie v tíme FC Bayern Mníchov: z ihriska odchádza Kroos, prichádza Hojbjerg.

66
    Náhradník John odštartoval peknú akciu Hamburgu, po ktorej nakoniec pálil Calhanoglu. Jeho pokus bol síce razantný, ale mieril priamo na hosťujúceho gólmana a ten ho tak celkom bez problémov vyrazil nad bránu.