1:1 (0:1)
Sporting Lisabon
cz Sobota 03.05.2014, 19:30 • Madeira Stadium • Primeira Liga

To je ode mne pro tuto chvíli vše, budu se těšit zase někdy u textových přenosů, na shledanou. (21:31:22)

Tento zápas je již minulostí. Hosté vedli po prvním poločase o jednu branku, když si střelil vlastní gól Campos, ale v šestasedmdesáté minutě se podařilo srovnat Barcelosovi, další branka už nepadla, takže se obě mužstva rozjedou s nerozhodným výsledkem 1:1.

90+2
    V tomto utkání se už nejspíše nic důležitého nestane a týmy se rozjedou s nerozhodným výsledkem.

90+1
    Žlutou kartu dostává Reginaldo (CD Nacional).

90
    Probíhá poslední minuta základní hrací doby.

88
    Na druhé straně se musel činit Patrício, když se střední vzdálenosti vystřelil Claudemir.

86
    Montero vypálil na Gottardiho, ten jeho střelu s přehledem kryje.

84
    Žlutou kartu dostává Jefferson (Sporting Lisabon).

83
    Žlutou kartu dostává Capel (Sporting Lisabon).

80
    Střídání v týmu Sporting Lisabon: ze hřiště odchází Magrão, přichází Heldon.

76
    Nacional právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! O srovnání se postaral DIEGO BARCELOS.

75
    Střídání v týmu Sporting Lisabon: ze hřiště odchází Islam Slimani, přichází Fredy Montero.

70
    Hra se přelévá ze strany na stranu.

67
    Střídání v týmu Sporting Lisabon: ze hřiště odchází Carrillo, přichází Carlos Mané.

67
    Střídání v týmu CD Nacional: ze hřiště odchází Gomaa, přichází Claudemir.

65
    Carrillo se dobře nabízel na přihrávku, nakonecji dostal, ale vystřelil nepřesně.

62
    Rondon nebezpečně pronikalpo právé straně, hostující obrana ho však dokázala včas zastavit.