Ústí n. L. – Frýdek-Místek 2:1 (kon.) | Sokolov – Most 3:1 (kon.) | Táborsko – Zlín 1:1 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
2:1 (2:1)
MFK Frýdek-Místek
cz Sobota 03.05.2014, 10:15 • Městský stadion, Ústí nad Labem • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ)

To je od nás z Městského stadionu v Ústí nad Labem již vše. Děkujeme za pozornost a přejeme hezkou sobotu třeba právě ve společnosti webu onlajny.com! (12:18:39)

Je konec! Domácí Arma poráží soupeře z Frýdku-Místku 2:1, když všechny góly padly už v první půli. Skóre zápasu otevřel v 10. minutě ústecký Veverka, za hosty srovnal ve 22. minutě Staško. Nakonec vítězný gól si připsal krátce před poločasovou přestávkou Smola. Ve druhé půli měli hráči Ústí více šancí a tříbodový zisk si tak již pohlídali.

90+1
    Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Jakub Pícha, přichází Jakub Teplý.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastaví dvě minuty.

90
    Trestný kop Mozola skončil nad bránou. To byla možná poslední šance hostí na vyrovnání.

89
    Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Jan Králík, přichází Adnan Zukić.

87
    Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Richard Veverka, přichází Lukáš Dvořák.

84
    Ústečtí velice dobře brání a soupeři toho mnoho nedovolují. Čas se pro hosty již rychle krátí.

78
    Na hřišti se toho v posledních minutách mnoho neděje. Uvidíme, zda ještě fotbalisté Frýdku-Místku přijdou s nějakým náporem.

77
    Místní hlasatel právě oznámil, že dnešní utkání sleduje 310 diváků.

76
    První žlutou kartu v utkání dostává domácí Jan Martykán.

70
    Hosté již využili všechny tři možnosti střídání. Do konce zbývá dvacet minut.

69
    Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Hynek Prokeš, přichází Marián Kovařík.

68
    Smola poslal do brejku Jana Králíka, který utíkal sám na Prepsla. Volil střelu, jež Prepsl reflexivně vyrazil nohama do bezpečí. To byla obrovská šance Army!

65
    Aktivní Veverka z hranice velkého vápna napřáhl ke střele, ale Prepsl balón v klidu zachytil do svých rukavic.

61
    Veverka se snažil odcentrovat na Smolu, situaci však dobře přečetl brankář Prepsl, který vše vyřešil včasným výběhem.

57
    Po standardce, kterou rozehrával Pícha, hlavičkoval Smola pouze do brankáře Prepsla. K odraženému míči se následně dostal Králík, ovšem v záklonu pálil nad.

55
    Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Jan Žídek, přichází Lukáš Palko.

51
    Prokeš nahrál Taliánovi, který se dostal ke střele. Mířil ovšem mimo.

Zdeněk Kamínek st.

Góly: 10. Veverka, 45. Smola – 22. Staško

Karty:   76. Martykán (UNL)

FK VIAGEM Ústí nad Labem: Zacharda – Zeman, Peterka, Valenta, Pícha (90+1 Teplý) – Pavlata, Jursa, Martykán, Králík (89. Zukić), Veverka (87. Dvořák) – Smola. Trenér: Lukáš Přerost
    MFK Frýdek-Místek: Prepsl – Švrček, Talián, Cigánek, Mozol – Literák, Uvíra, Zapalač – Žídek (55. Palko), Staško (46. Kmoníček) – Prokeš (69. Kovařík).
    Trenér: Milan Duhan

Rozhodca: Orel – Jiřík, Vaňkát