West Ham – Tottenham 2:0 (kon.) | Aston Villa – Hull City 3:1 (kon.) | Manchester United – Sunderland 0:1 (kon.)
Newcastle – Cardiff 3:0 (kon.) | Stoke City – Fulham 4:1 (kon.) | Swansea – Southampton 0:1 (kon.)
Everton – Manchester City 2:3 (kon.)
Aston Villa FC
3:1 (3:1)
Hull City AFC
Sobota 03.05.2014, 16:00Anglická Premier League

A je koniec! O výsledky sa rozhodlo defakto v prvom polčase, ktorý vyhrali domáci futbalisti 3:1. Aston Villa si tak pripísali veľmi dôležité 3 body do tabuľky a správnym krokom nakročila k záchrane v Premier league.
    Ja Vám ďakujem za pozornosť, prajem príjemný zvyšok víkendu. (17:54:26)

90+3
    Prebiehajú nám posledné sekundy stretnutia. Dovolím si tvrdiť, že už sa nám nič dôležité neudeje a 3 body s určitosťou zostanú v Aston Ville.

90+2
    Loptu poslal späť do hry domáci brankára Guzan dlhým odkopom od vlastnej brány.

90+1
    Nad rámec hry sa nám budú hrať ešte 3 minúty, podobne ako tomu bolo aj v prvom polčase.

90
    Začala sa nám posledná minúta základnej hracej doby. Pri lopte sú stále hostia.

89
    Lopta je na kopačkách hráčov Hullu, tí sa dlhým prenesením dostali až pred Guzanovu šestnástku, no to je z ich strany zatiaľ všetko.

88
    Na trávniku zostáva Livermore, zdá sa, že sú to svalové problémy, no dúfajme, že to nebude nič vážne.

86
    Ale ani tento raz to Huddlestonovi nevyšlo a budeme svedkami odkopu od Guzanovej brány.

85
    Hostia si vybojovali rohový kop, ktorý zahral Huddlestone, no hráči Aston Villy loptu odvrátili na ďalší kop od rohovej zástavky.

84
    Už sa nám však opäť hrá, loptu držia na svojich kopačkách hosťujúci futbalisti.

83
    Na ihrisku zostáva ležať domáci strelec úvodného gólu Westwood, stalo sa to po nešetrnom zákroku zo zadu od Livermoora.

81
    Z ihriska až teraz odišiel krívajúci Weimann a nahradil ho Bacuna.

80
    Ospravedlňujem sa za krátky výpadok prenosu, no už by malo byť všetko v poriadku a začína sa nám záverečná 10 minútovka.

76
    A je tu avizované striedanie. Z ihriska odirišle Weimann a nahradil ho El Ahmadi.

74
    Domáci tréner pripravuje svoje druhé striedanie, z ihriska zrejme odíde strelec dvoch gólov Weimann.

73
    Ďalekonosná strela z kopačky Figuerou sa zastavil až na tribúne, toto bol veľmi zúfalý pokus hosťujúceho futbalistu.

71
    Bowery sa snažil v súboji pri rohovej zástavke vybojoval aspoň rohový kop, no napokon išla lopta mimo hracej plochy od neho a bude z toho odkop od Harperovej brány.