Barys – Jekaterinburg 3:2 (po pr.) | Metallurg Magnitogorsk – Vladivostok 3:1 (kon.) | Ufa – Novgorod 1:3 (kon.)
D. Moskva – Jaroslavľ 2:1 (kon.) | Petrohrad – CSKA Moskva 5:1 (kon.) | Kazaň – Novosibirsk 1:3 (kon.)
Doneck – Riga 3:1 (kon.) | Lev – Záhreb 5:2 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
3:1 (3:1, 0:0, 0:0)
Admiral Vladivostok
Sobota 08.03.2014, 12:00 • Metallurg Ice Arena • Play-off KHL

Je tu záver stretnutia. O všetko sa dnes rozhodlo už počas prvých 20. min. keď domáci strelili 3 góly kým hostia jeden. Dva góly domácich dal Kovář jeden pridal Zaripov a ten Zaripov bol víťazný. Hostí poslal v 3. mon do vedenia Ugarov presilovke. Sériu teda vedie Magnitogorsk 1:0. (14:21:11)

60:00

59:35
    Hpstia sú v plnom počte ale zotáva už len 25 sekúnd.

58:32
    Hostia v oslabení chcú niečo vymyslieť.

57:35
    Schutz dostáva ešte v závere dve minúty za krošček a definitívne tak zmaril snahu hostí, čo to ešte vymyslieť.

56:30
    Strelu poľade v oslabení od Gyngeho Košečkin bez probl=mov zneškodnil.

55:30
    Lee našiel Ibragimova, ale ten jeho prihrávku nevyužil.

54:59
    Domáci sú v útočnom pásme, ale nikam sa neženú. Kontrolujú hru.

54:15
    Dlho sa v polnom počte nehralo. Zubov podrazil a musí na dve minúty.

53:38
    Oba celky sú v polnom počte.

53:00
    Gračjov pokus od modrej čiary je zblokovaný.

52:10
    Nahodený puk sa snažil Pyett tečovať, ale gól to neprinieslo.

51:38
    Mozjakin vyrovnal sily na ľade,keď sekal.

51:35
    Nikitenko v oslabení sa dostal do brejku a trafil na štastie pre domácich len betón Košečkina.

51:09
    Za vrazenie dostáva dve minpty obranca hotí Vorobjev.

50:50
    Už sme v poskednej desať minutovke riadneho hracieho času stav sa od prvej tretiny nezmenil. V tejto časti hry sme nevideli veľa zaujimavého.

49:39
    Kovář sa natlačil pred Ivannikova, ale neprepálil ho.

48:30
    Domáci si v pohode kontrolujú hru. Aktivita hostí nieje korunovaná gólovo.

47:44
    Ani pri tejto početnej výhode sa nepodarilo hosťom streliť kontaktný gól.

Marek Antalík

Góly a asistencie: 11. Kovář, 15. Zaripov (Mozjakin, Birjukov), 19. Kovář (Mozjakin) – 3. Ugarov (Nikitenko)

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Pečurskij) – Antipin, Birjukov, Tereščenko, Chabarov, Ibragimov, Lee, Malenkich – Zaripov, Kovář, Mozjakin (C) – Pare, Kazjonov, Brent – Platonov, Junkov, Kosov – Grigorenko, Potechin, Osala.
    Admiral Vladivostok: Ivannikov (Stelmach) – Naumenkov, Pyett, Osipov, Antropov, Commodore, Vorobjov, Zemčjonok, Ternavskij – Gračjov, Nikitěnko (C), Ugarov – Bergfors, Gynge, Schutz – Bortnikov, Zubov, Hodgman – Barbašev, Drugov, Sokolov.

Rozhodca: Zacharov, Kiseljov – Metalnikov, Sirotkin.