Spišská N. Ves – Poprad 6:2 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
6:2 (3:0, 0:1, 3:1)
HK Poprad
Sobota 08.03.2014, 17:00 • Zimný štadión Spišská Nová Ves • 1. liga žien play-off

Spišská Nová Ves sa ujala vedenia vo finálovej sérii 1:O na zápasy po presvedčivej výhre 6:2. (08:12:09)

60:00

57:35
    Poprad dal gól!
    Na 2:6 z pohľadu hosťujúceho Popradu znižuje JANKA ČULÍKOVÁ. Asistencia: Lenka Krajňáková.

56:31
    Spišská Nová Ves dala gól!
    MIRIAM MIKESKOVÁ zvyšuje v presilovej hre už na 6:1 pre domáci tím. Asistencie: Petra Jurčová, Martina Muchová.

55:40
    Už tretí trest za hákovanie dostávajú hráčky Popradu v tejto tretine. Tentokrát smeruje na trestnú lavicu Patrícia Gorecká.

53:21
    Piaty trest Poradu si odsedí Tatiana Ištocyová za hákovanie.

52:30
    Hosťujúca Katarína Kováčiková dostáva dvojminútový trest za hákovanie.

49:25
    Hráčky Popradu si zahrajú presilovú hru, pretože Martina Muchová dostáva dve minúty.

46:08
    LENKA SROKOVÁ dáva svoj tretí gól v zápase, čím kompletizuje svoj hattrick a domáci tím vyhráva už 5:1. Asistencie: Miroslava Plencnerová, Enikó Toth.

42:18
    Druhú tretinu prehrali domáce hráčky 0:1, ale v úvode tej tretej sa znovu dostávajú do vedenia o tri góly a to vďaka druhému gólu LENKY SROKOVEJ. Asistencia: Nikola Balášová.

40:01

40:00

37:50
    Pomer hráčok na ľadovej ploche sa upraví a domáce hráčky si zahrajú presilovku 4 na 3, pretože na trestnú lavicu smeruje Lenka Krajňáková za držanie.

37:08
    Na dve minúty si za nedovolené bránenie oddýchne domáca Barbora Kežmarská.

37:02
    Presilovú hru si zahrá domáca Spišská Nová Ves, pretože tím Poprad dostáva dvojminútový trest za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.

27:19
    Prvou vylúčenou hráčkou hostí je Patrícia Gorecká za nedovolené bránenie.

22:14
    Hráčkam Popradu sa v úvode prostrednej časti podarilo znížiť zásluhou ZUZANY DRDÁKOVEJ na rozdiel dvoch gólov. Asistencia: Silvia Vaľková.

20:01

Tomáš Pajerský

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 8. Sroková (Muchová, Klimášová), 12. Muchová, 14. Csiszér (Plencnerová, Sroková), 43. Sroková (Balášová), 47. Sroková (Plencnerová, Toth), 57. Mikesková (Jurčová, Muchová) – 23. Drdáková (Vaľková), 58. Čulíková (Krajňáková)

HK Spišská Nová Ves: Zuziaková – Balášová, Toth, Turcsányiová, Klimášová, Majkuthová – Sabolová, Sroková, Plencnerová – Muchová, Mikesková, Jurčová – Kežmarská, Csiszér, Pastvová – Lesňáková
    HK Poprad: Kiapešová – Országhová, Lalíková, T. Ištocyová, Gáborčíková, Krivianska, Kováčiková, Voščeková – Bednárová, Čulíková, Staroňová – Gorecká, Obercianová, Krajňáková – Drdáková, Vaľková, Danková- L. Ištocyová, Korenková, Šulíková

Rozhodca: Moleková – Kúdeľová, Šilhavíková