Chabarovsk – Jugra Chanty-Mansijsk 2:4 (kon.) | Novokuzneck – Nižnekamsk 1:3 (kon.)
Amur Chabarovsk
2:4 (1:1, 0:1, 1:2)
Jugra Chanty-Mansijsk
Sobota 08.03.2014, 07:00KHL - Pohár Nádeje

To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (12:28:24)

Je dobojované. Z tohto zápasu odchádzajú spokojnejší hostia, ktorí v tretej tretine poistili svoje vedenie a v 1.kole Pohára Nádeje nakoniec zvíťazili na ľade Chabarovsku 2:4.

60:00

59:01
    Prebieha posledná minúte tretej tretiny.

58:20
    Chabarovsk dal gól!
    Domácim sa predsa len podarilo znížiť, ale už je neskoro. MICHAIL KLIMČUK zakončil akciu po prihrávke Sedunova a znížil tak na 2:4. Asistencie: Artem Sedunov, Artem Dubinin.

57:59
    Kuznecov svoj tím stále drží a postupne vedie k víťazstvu na ľade Chabarovsku.

57:22
    Na strane druhej zastavil domáce zakončenie Kuznecov.

56:40
    Murygin musel zastaviť dve nebezpečné strely Jugry.

56:11
    Chabarovsk vedie na strely 31:30, na buly vedú hostia 31:20.

55:01
    Do konca tretiny a pravdepodobne aj zápasu ostáva menej ako päť minút. Amur stále nevie zdramatizovať tento zápas.

54:26
    V poslednej minúte sa hralo bez prerušenia, nevideli sme však ani strelecký pokus.

53:06
    Domáci tréner si berie oddychový čas.

52:52
    Chabarovsk to bude mať už veľmi ťažké, hostia majú tento zápas pod absolútnou kontrolou a nikam sa nemusia ponáhľať.

51:18
    Jugra dal gól!
    A už je zrejme definitívne rozhodnuté! Žukov naservíroval puk SERGEJOVI LESNUCHINOVI a ten prekonal bezmocného Murygina. Asistencie: Michail Žukov.

50:22
    Hostia sú v plnom počte.

50:01
    Za nami je polovica tretej tretiny, Jugra je bližšie k víťazstvu.

49:19
    Domáci síce zaokrúhlili svoje strelecké pokusy na číslo 30, ale druhý gól ešte nepridali.

48:22
    Ďalšie vylúčenie. Arťjom Buljanskij dostáva 2 minúty za hákovanie a tak si Chabarovsk môže napraviť reputáciu z predošlej presilovky.

47:19
    Jugra sa v tomto oslabení bez problémov ubránila už hrá v plnom počte.

Martin Platko

Góly a asistencie: 3. Šiškanov (Stepanov), 59. Klimčuk (Sedunov, Dubinin) – 5. Savinainen (Dixon, Smoleňák), 30. Dixon (Gusev), 44. Gusev (Švidenko), 52. Lesnuchin (Žukov)

Amur Chabarovsk: Murygin(Järvinen) – Ježov, Bilalov, Sedunov, Loginov, Reese, Terjajev, Teslenko – Tarasov, Lugin, Junkov – Šiškanov, Litovčenko, Stepanov – Krikunov, Fisenko, Klimčuk – Dubinin, Kacuba, Smurov, Abramov
    Jugra Chanty-Mansijsk: Kuznecov(Kukin) – Putilov, Starosta, Sokolov, Švidenko, Tjuljapkin, Chrostov, Šefer – Dixon, Smoleňák, Savinainen – Sitnikov, Magogin, Buljanskij – Lusnuchin, Žukov, Knjazev – Točinckij, Kručinin, Gusev

Rozhodca: Safiullov, Bukin – Streltsov, Tarasov