Barys – Jekaterinburg 3:2 (po pr.) | Metallurg Magnitogorsk – Vladivostok 3:1 (kon.) | Ufa – Novgorod 1:3 (kon.)
D. Moskva – Jaroslavľ 2:1 (kon.) | Petrohrad – CSKA Moskva 5:1 (kon.) | Kazaň – Novosibirsk 1:3 (kon.)
Doneck – Riga 3:1 (kon.) | Lev – Záhreb 5:2 (kon.)
HC Salavat Julajev Ufa
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
Sobota 08.03.2014, 12:00Play-off KHL

Domáci podľahli v prvom zápase playoff svojmu rivalovi z Novgorodu 1:3.
    Do prevej tretiny nastúpili opatrne a hostia sa ujali vedenia. V druhej a tretej tretine bola Ufa výborným súperom. Hokej bol krásny a diváci museli byť spokojný. Až do 51. minúty, kedy vsietili hostia poisťujúci gól a odvtedy sa snažili výsledok ustrážiť.
    Odveta je na programe zajtra o 12:00. Sledujte našu stránku a buďte s nami aj pri ďalších zápasoch o Gagarinov pohár. (14:11:07)

58:50
    Domáci sú v útočnom pásme. Podarí sa im aspoň znížiť?

58:10
    Hostia si berú time-out.

58:00
    Máme tu posledné dve minúty riadnej hracej doby.

57:00
    Hokej už nie je taký pekný, ale je to pochopiteľné, že hostia nebudú riskovať.

54:50
    Hra je kúskovaná. Hostia už iba bránia, no domáci sa snažia predrať dopredu.

53:20
    Domáci sa snažia, ale Kasutin drží svoj tím a nechce dopustiť zdramatizovanie zápasu.

52:00
    Obávam sa, že domácim sa už nepodarí vyrovnať. Majú síce k dispozícii 8 minút, čo je dosť času, ale podľa priebehu hry to nepredpokladám.

50:10
    Torpédo Novgorod dal gól!
    A opäť sa rozdiel medzi súpermi zväčšil na dva góly. Pred bránu sa dostal SKAČKOV a bekhendom prekonáva brankára.

49:30
    Aj hostia vyskúšali pozornosť brankára, ten v tejto skúške obstál.

48:16
    Mirnov mohol vyrovnať, no puk, ktorý tečoval sa do brány nedostal.

45:51
    Od modrej preveril pozornosť brankára Babčuk.

45:12
    Novgorod momentálne bráni veľmi dobre a domáci hokejisti majú problémy s prechodom do útočnej tretiny.

43:25
    Hostia sa vôbec nedostali k ohrozeniu brány, naopak, Kasutin má plné ruky práce. Tentokrát skryl puk do lapačky.

41:23
    Novgorod sa prevažne bráni a teraz sa ubránil len za cenu zakázaného uvoľnenia.

Petra Beblavá

Góly a asistencie: 37. Mirnov (Kolcov) – 15. Badjukov, 29. Grigorjev (Paršin, Skačkov), 51. Skačkov

HC Salavat Julajev Ufa: Vasilevskij(Volkov) – Višnevskij, Babčuk, Sopel, Kulda, Zubarev, Koltsov, Vasilevskij, Gurkin – Mereskin, Chlystov, Záborský – Makarov, Filatov, Hartikainen – Mirnov, Pihlström, Kajgorodov – Stepanov, Gluchov, Slepyšev.
    HC Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin(Gelašvili) – Valentenko, Bernackij, Hietanen, Chomickij, Grigorjev, Denisov, Belochvostikov – Galuzin, Krasnoslobodcev, Skačkov – Wolski, Salminen, Immonen – Paršin, Potapov M., Kolanos – Badjukov, Konkov, Potapov A., Miščenko.

Rozhodca: Gofman, Cyplakov – Aljošin, Ivanov.