Barys – Jekaterinburg 3:2 (po pr.) | Metallurg Magnitogorsk – Vladivostok 3:1 (kon.) | Ufa – Novgorod 1:3 (kon.)
D. Moskva – Jaroslavľ 2:1 (kon.) | Petrohrad – CSKA Moskva 5:1 (kon.) | Kazaň – Novosibirsk 1:3 (kon.)
Doneck – Riga 3:1 (kon.) | Lev – Záhreb 5:2 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
3:1 (3:1, 0:0, 0:0)
Admiral Vladivostok
Sobota 08.03.2014, 12:00 • Metallurg Ice Arena • Play-off KHL

57:35
    Schutz dostáva ešte v závere dve minúty za krošček a definitívne tak zmaril snahu hostí, čo to ešte vymyslieť.

54:15
    Dlho sa v polnom počte nehralo. Zubov podrazil a musí na dve minúty.

51:38
    Mozjakin vyrovnal sily na ľade,keď sekal.

51:35
    Nikitenko v oslabení sa dostal do brejku a trafil na štastie pre domácich len betón Košečkina.

51:09
    Za vrazenie dostáva dve minpty obranca hotí Vorobjev.

45:44
    Birjukov ponúkol možnosť hosťom hrať ďalšiu presilovku po hákovaní.

42:06
    Malenkich dostáva a úder do hlavy a krku 2. minúty.

36:15
    Ďalší kto muí na trestnú lavicu je Schutz za hákovanie.

31:35
    Po šarvátke dostali dvojminútové tresty Pyett a Kazjanov.

28:52
    Hostia budú hrať v početnej výhode. Platonov dostáva dve minúty.

22:07
    Hostia sa po hákovaný Zubova budú musieť brániť v oslabení.

18:16
    Metallurg Magnitogorsk dal gól!

Admiral inkasuje ďalší gól. Na brankovisku sa podarilo na tri krát dostal puk za Ivannikova českému hokejistovi JANOVI KOVÁŘOVI, keď puk sa dostal do siete ponad lapačku.
    Asistencia: Sergej Mozjakin.

16:12
    Nikitenko mohol vyrovnať. Pred poloprázdnou bránou trafil len betón bezmocného Košečkina.

14:43

Metallurgu sa podarilo otočiť vývoj stretnutia do svojich rúk. Mozjakin dostal puk od Birjukova. Predral sa sním do tesne blízkosti brány, kde bol pripravený úplne voľný DENIS ZARIPOV, ktorímu poslal puk a ten nemal problém skórovať.
    Asistencie: Sergej Mozjakin, Jevgenij Birjukov.

12:10
    Schutz vystihol domácu rozohrávku a rútil sa sám na Košečkina, ale ten si dal na útočníka hostí pozor a jeho kľučku zneškodnil.

10:56
    Za šarvátku dostali po dve minúty domáci Zaripov a za hostí Osipov.

10:56

Aj domáci celok strelil gól v presilovej hre. Potom, čo Ivannikov vyrazil puk pred seba sa najlepšie zorientoval pres bránou osamotený JÁN KOVÁŘ, ktorý nezaváhal a vyrovnal stav stretnutia. Následne sa strhnal menšia šarvátka, ale nič to nezmenilo na to že je vyrované.

10:31
    Následne je vylúčený Naumennkov. Dve minúty dostal za hrubosť.

08:19
    Commodore dostáva za svoj prečin dve minúty. Hostia radšej budú hrať v oslabení ako by mali inkasovať. Gól za toto hráča hostí pochváli aj lavička Vladivostku a ešte viacej ak v oslabení neinkasujú.

08:19
    Puk sa dostal už za chrbát brankára Ivannikova, lenže hostí zachránil Commodore, ktorý puk zastavil pred brankovou čiarou rukou a vyhodul ho mimo bránu.

02:49
    Vladivostok dal gól!
    Hneď prvá presilová hra zápasu je využiťá. ALEXEJ UGAROV sa od mantinelu dostal do medzi kružia a nedal šancu Košečkinovi, ktorý mal navyše zakrytý výhľad.
    Asitencia: Andrej Nikitenko.

01:58
    Domáci po necelých dvoch minútach budú hrať v oslabení. Osala hákuje a muí na trestnú lavicu.

Marek Antalík

Góly a asistencie: 11. Kovář, 15. Zaripov (Mozjakin, Birjukov), 19. Kovář (Mozjakin) – 3. Ugarov (Nikitenko)

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Pečurskij) – Antipin, Birjukov, Tereščenko, Chabarov, Ibragimov, Lee, Malenkich – Zaripov, Kovář, Mozjakin (C) – Pare, Kazjonov, Brent – Platonov, Junkov, Kosov – Grigorenko, Potechin, Osala.
    Admiral Vladivostok: Ivannikov (Stelmach) – Naumenkov, Pyett, Osipov, Antropov, Commodore, Vorobjov, Zemčjonok, Ternavskij – Gračjov, Nikitěnko (C), Ugarov – Bergfors, Gynge, Schutz – Bortnikov, Zubov, Hodgman – Barbašev, Drugov, Sokolov.

Rozhodca: Zacharov, Kiseljov – Metalnikov, Sirotkin.