Metallurg Magnitogorsk – Kazaň 1:0 (kon.) | Ufa – D. Moskva 1:3 (kon.) | Čeljabinsk – Novgorod 0:1 (kon.)
A. Mytišči – Jugra Chanty-Mansijsk 5:1 (kon.) | Čerepovec – Barys 2:1 (kon.) | Nižnekamsk – Viťaz 5:1 (kon.)
Petrohrad – Jekaterinburg 4:0 (kon.) | CSKA Moskva – Doneck 2:1 (2:0 po s.n.) | Jaroslavľ – Omsk 4:1 (kon.)
Dinamo Minsk – Riga 5:2 (kon.) | Lev – Záhreb 2:1 (po pr.) | HC Slovan – S.Moskva 0:3 (kon.)
Lev Praha
2:1 (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
KHL Medveščak Záhreb
Nedeľa 02.03.2014, 17:00KHL

61:58
    Lev Praha dala gól!
    Jaakola smeroval strieľanú prihrávku presne na hokejku MARTINA THÖRNBERGA, ktorý nasmeroval puk za Dekanichov chrbát a rozhodol dnešné stretnutie.
    Asistencie: Topi Jaakola, Ryan O'Byrne

51:36
    Novotný sa len pred malou chvíľou vrátil z trestnej lavice a už tam smeruje opäť. 2 minúty za nedovolené bránenie

48:13
    Pravica hlavného rozhodcu je opäť vo vzduchu. Na trestnú lavicu putuje kapitán domácich Jiří Novotný, ktorý bránil svojho spoluhráča Azeveda po tom čo si to s ním chcel ručne stručne vysvetliť Ivan Švarný. Práve slovenský zadák je druhým potrestaným.

46:16
    Hákovaním sa previnil Patrick Bjorkstrand a tak budú mať domáci výhodu ďalšej presilovej hry v trvaní dvoch minút.

45:55
    Obrovská šanca Medveščaku Murray nabil Kaneovi, ktorý chcel vytiahnuť na Vehanena blafák ale ten si s jeho úmyslom poradil!

38:52
    Rysujúce sa prečíslenie Medveščaku musel riešiť faulo Martin Ševc a tak sa bude hrať opäť 4 na 4.

38:06
    2 minúty dostal nakoniec Andrew Murray za sekanie.

34:37
    Po Azevedovej strele zvoní za Dekanichom brvno hádam ešte aj doteraz.

32:55
    Linglet v obrovskej šanci sám zoči voči Vehanenovi, to však namieril len do fínskeho brankára!

32:22
    Kapitán hostí opäť na trestnej lavici za oplácanie a hrať sa bude 4 na 4

31:10
    Nakládal naložil Ellisonovi a obaja kohúti odchádzajú na trestnú lavicu + 2 minúty inkasuje Riderwall za hrubosť, čo znamená, že uvidíme presilovku hostí

28:04
    Najväčšia hviezda hosťujúceho tímu Jonathan Cheechoo odchádza na trestnú lavicu za podrazenie bránenie na dve minúty.

25:40
    Thörnberg pálil z ostrého uhla a vyzeralo to, že kanadskému brankárovi v službách Záhrebu pomohla žrdka!

20:10
    Na trestnú lavicu odchádza Kyle Klabertanz z tímu hostí. Inkasuje od rozhodcu 2 minúty za hru vysokou hokejkou.

17:42
    Na trestnú lavicu smeruje domáci hráč David Ullström, ktorý si odsedí 2 minúty za napadnutie

14:40
    Gól strelil NOVOTNÝ. Rýchla akcia domácich znamená vyrovnanie stavu stretnutia. Akciu zakončil strelou do horného rohu brány JIŔÍ NOVTNÝ
    Asistencia: Mikko Mäenpää

11:07
    Medveščak Záhreb dal gól!
    Obrovská chyba OˇByrneho keď rozohrával puk stredom klziska, svojou rozohrávkou našiel iba Hugha Jessimana, jeho strelu ešte Vehanen zneškodnil, ale na dorážku MICHAELA RYANA bol prikrátky.
    Asistencia: Hugh Jessiman

06:45
    Martin Thörnberg mal pred sebou prázdnu bránu! puk však do nej dostať nedokázal. Puk sa obtrel iba o bočnú sieť!

04:18
    Vidíme vylúčenie na oboch stranách za hostí Martinovič za domácich Vrána. Obaja si posedia 2 minúty

03:35
    Novotný v obrovskej šanci pred bránou Záhrebu. Puk z jeho hokejky však zastavil vynikajúci Mark Dekanich!

Róbert Michalec

Góly a asistencie: 15. Novotný (Mäenpää), 62. Thörnberg (Jaakola, O´Byrne) – 12. Ryan (Jessiman)

Lev Praha: Vehanen – Ševc, Mäenpää, Gragnani, Němec, Jaakola, O'Byrne, Nakládal – Azevedo, Novotný, Ullström – Sekáč, Vrána, Thörnberg – Zackrisson, Kapanen, Řepík – Ridderwall, Cingel, Pacovský – Matai
    KHL Medveščak Záhreb: Dekanich – Martinovič, Popovič, Švarný, Foster, Katič, Klubertanz, O'Connor – Thomas, Murley, Cheechoo – Linglet, Vesce, Ellison – Jessimen, Ryan, Glumac – Kane, Murray, Björkstrand – Nyström.