Metallurg Magnitogorsk – Kazaň 1:0 (kon.) | Ufa – D. Moskva 1:3 (kon.) | Čeljabinsk – Novgorod 0:1 (kon.)
A. Mytišči – Jugra Chanty-Mansijsk 5:1 (kon.) | Čerepovec – Barys 2:1 (kon.) | Nižnekamsk – Viťaz 5:1 (kon.)
Petrohrad – Jekaterinburg 4:0 (kon.) | CSKA Moskva – Doneck 2:1 (2:0 po s.n.) | Jaroslavľ – Omsk 4:1 (kon.)
Dinamo Minsk – Riga 5:2 (kon.) | Lev – Záhreb 2:1 (po pr.) | HC Slovan – S.Moskva 0:3 (kon.)
Atlant Mytišči
5:1 (1:1, 2:0, 2:0)
Jugra Chanty-Mansijsk
Nedeľa 02.03.2014, 14:00KHL

Je dobojované! Atlant potvrdil po rozpačitom začiatku zápasu rolu favorita a svojho súpera zvalcoval pomerom 5:1. Tým sa domáci dotiahli na Jaroslavl. To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (16:26:20)

60:00

60:00
    Atlant Mytišči dál gól!
    Spolu so sirénou pridal IGOR LEVICKIJ piaty gól Atlantu po svojom krásnom úniku. Rozhodca gól uznal až po porade s videorozhodcom. Bez asistencie.

58:01
    Posledné dve minúty tretej tretiny.

57:29
    Až teraz! Magogin prihrával spoza brány na Knjazeva. Galimov zachránil Atlant od gólu.

56:14
    Na ľade sa už dlhšiu dobu nič zaujímavé nedeje, Atlant drží puk a hostí do ničoho nepúšťa.

55:01
    Do konca tretej tretiny a pravdepodobne aj zápasu ostáva menej ako päť minút.

53:45
    Jugra sa v tretej tretine ešte nedostala do vyloženej príležitosti.

52:52
    Vyzerá to tak, že Atlant putuje za ďalším dôležitým víťazstvom.

51:23
    Atlant hrá v plnom počte.

51:02
    Hostia spravili chybu a v oslabení sa Atlant vrhol do protiútoku. Engqvist prihral voľnému MAXIMOVI MAJOROVOVI a ten strelou pod brvno pridáva štvrtý domáci gól. Asistencia: Andreas Engqvist.

50:06
    Atlant sa v tomto oslabení veľmi dobre bráni.

49:23
    Jačin dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie. Presilovka pre Jugru.

48:25
    Magogin preveril z ostrého uhlu Galimova, ale ten puk vyrazil.

47:28
    Obraz hry sa nemení. Domáci hrajú trpezlivo a netlačia sa priveľmi do útoku.

45:39
    Arťuchin dostal diagonálny pas, ale zoči voči brankárovi hostí neuspel, v momente strely mu puk unikol.

45:03
    Za nami je prvá päťminútovka tretej tretiny, Atlant má tento zápas pod svojou úplnou kontrolou.

44:43
    Hosťujúci hráč chcel poslať puk do horného rohu, ale jeho zakončenie bolo nepresné.

43:29
    Jugra hrá v plnom počte.

Martin Platko

Góly a asistencie: 14. Velikov (Arťuchin), 27. Michnov (Kolcov, Aťjušov), 33. Rukavišnikov (Engqvist, Majorov), 52. Majorov (Engqvist), 60. Levickij – 6. Knjazev (Lesnuchin)

Atlant Mytišči: Galimov (Borisov) – Niskala, Batyršin, Aťušov, Rukavišnikov, Novopašin, Velikov, Petrov – Michnov, Jašin, Kolcov – Arťuchin, Kadejkin, Šmeljov – Majorov, Engqvist, Radulov – Haataja, Trubačjov, Levickij
    Jugra Chanty-Mansijsk: Kuznecov (Kukin) – Sokolov, Putilov, Chvostov, Švidenko, Tjuljapkin, Šefer – Kručinin, Dixon, Gusev – Lesnuchin, Knjazev, Magonin – Smoleňák, Žukov, Savinainen – Plotnikov, Jacenko, Buljanskij

Rozhodca: Belov, Komarov – Koršak, Černyšev