Metallurg Magnitogorsk – Kazaň 1:0 (kon.) | Ufa – D. Moskva 1:3 (kon.) | Čeljabinsk – Novgorod 0:1 (kon.)
A. Mytišči – Jugra Chanty-Mansijsk 5:1 (kon.) | Čerepovec – Barys 2:1 (kon.) | Nižnekamsk – Viťaz 5:1 (kon.)
Petrohrad – Jekaterinburg 4:0 (kon.) | CSKA Moskva – Doneck 2:1 (2:0 po s.n.) | Jaroslavľ – Omsk 4:1 (kon.)
Dinamo Minsk – Riga 5:2 (kon.) | Lev – Záhreb 2:1 (po pr.) | HC Slovan – S.Moskva 0:3 (kon.)
Lev Praha
2:1 (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
KHL Medveščak Záhreb
Nedeľa 02.03.2014, 17:00KHL

Pražský Lev nakoniec zvládol tento zápas a predĺžil neporaziteľnosť na domácom klzisku už na 8 zápasov. Taktiež si zabezpečil po základnej časti umiestnenie v prvej štvorke a teda výhodu domáceho prostredia v prvých zápasoch Play-off.

Ja Váám ďakujem za pozornosť, prajem pekný zvyšok víkendu a teším sa na Vás pri ďalších prenosoch. (19:35:20)

61:58
    Lev Praha dala gól!
    Jaakola smeroval strieľanú prihrávku presne na hokejku MARTINA THÖRNBERGA, ktorý nasmeroval puk za Dekanichov chrbát a rozhodol dnešné stretnutie.
    Asistencie: Topi Jaakola, Ryan O'Byrne

61:54
    Thörnberg ušiel Ivanovi Švarnému všetko však rieši spoľahlivý Dekanich.

60:55
    V útočnom pásme sa nachvíľu ocitol Lev, puk je už všaqk pod kontrolu obrany hostí.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Mark Dekanich zneškodnil v tomto dueli už 43 striel zatiaľ čo jeho náprotivok Vehanen takmer polovicu, konkrétne 22.

Ak
    Ako v druhej tak ani v tretej tretine sme gól nevideli a tak bude nasledovať 5 minútové predĺženie. Ak sa nerozhodne ani v ňom uvidíme samostatné nájazdy.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:00
    Posledná minúta riadneho hracieho času.

58:27
    Azevedo páli zo strednej vzdialenosti, do svojej strely dal naozaj všetku silu a Dekanich sa už obzeral za svoj chrbát, ale puk udržal.

58:00
    Dopredu sa individuálne pustil Sekáč natlačil sa cez ruku a svoj prienik ukončil ostrým nárazom do Dekanicha, ktorý nepríjemne narazil do tyčky ale vyzerá byť v poriadku.

57:05
    Prečíslenie Medveščaku sa končí postavením mimo hry.

56:45
    Ďalší pozdrav hráčov Leva končí v lapačke Dekanicha, ten si dnes zachytá do sýtosti.

56:26
    Ďalšia strela Vránu od modrej čiary končí vo výstroji kanadského brankára.

55:15
    Vyzerá to vyzerá, že predĺženiu sa dnes nevyhneme, oba tímy akokeby už naň čakali.

54:30
    Medveščak mal problémy s rozohrávkou a brankár hostí musel byť pozorný aby puk neskončil v jeho bráne.

43:35
    Medveščak sa v tejto presilovke vôbec nepresadil Novotný je späť na hracej ploche.

52:30
    Hostia sa prezentujú tvrdou hrou ktorá hokejistom Leva príliš nevonia, rozhodcovia však ostávajú kľudní.

Róbert Michalec

Góly a asistencie: 15. Novotný (Mäenpää), 62. Thörnberg (Jaakola, O´Byrne) – 12. Ryan (Jessiman)

Lev Praha: Vehanen – Ševc, Mäenpää, Gragnani, Němec, Jaakola, O'Byrne, Nakládal – Azevedo, Novotný, Ullström – Sekáč, Vrána, Thörnberg – Zackrisson, Kapanen, Řepík – Ridderwall, Cingel, Pacovský – Matai
    KHL Medveščak Záhreb: Dekanich – Martinovič, Popovič, Švarný, Foster, Katič, Klubertanz, O'Connor – Thomas, Murley, Cheechoo – Linglet, Vesce, Ellison – Jessimen, Ryan, Glumac – Kane, Murray, Björkstrand – Nyström.