Metallurg Magnitogorsk – Kazaň 1:0 (kon.) | Ufa – D. Moskva 1:3 (kon.) | Čeljabinsk – Novgorod 0:1 (kon.)
A. Mytišči – Jugra Chanty-Mansijsk 5:1 (kon.) | Čerepovec – Barys 2:1 (kon.) | Nižnekamsk – Viťaz 5:1 (kon.)
Petrohrad – Jekaterinburg 4:0 (kon.) | CSKA Moskva – Doneck 2:1 (2:0 po s.n.) | Jaroslavľ – Omsk 4:1 (kon.)
Dinamo Minsk – Riga 5:2 (kon.) | Lev – Záhreb 2:1 (po pr.) | HC Slovan – S.Moskva 0:3 (kon.)
HC Salavat Julajev Ufa
1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
Dynamo Moskva
Nedeľa 02.03.2014, 12:00 • Ufa-Aréna • KHL

Prvá tretina sa skončila nerozhodným výsledkom, ale hostia dokázali vsietiť po jednom góle v druhej i tretej tretine a tak si z Ufy odvážajú výhru 1:3.
    Odo mňa je to na dnes všetko, prajem príjemný zvyšok víkendu. (14:57:40)

60:00

59:05
    Stretnutie sa už len dohráva, ani jeden z tímov sa nepúšťa do útočenia a vstupujeme do poslednej minúty tohto merania síl.

57:30
    Do streleckej pozície sa dostal domáci Chlystov aj hosťujúci Kasjančuk, ale ich strely nepriniesli zmenu skóre.

56:10
    Za domácich skúsili šťastie Gluchov a Slepyšev, za hostí pálil Ćech Kvapil. Ani jedna strela však gólmanom problémy nenarobila.

55:00
    Dnešné stretnutie sleduje 7820 divákov. Vstupujeme do poslednej päťminútovky zápasu.

54:19
    Dinamo Moskva dalo gól!
    Moskva mala v posledných minútach obrovský tlak a nakoniec hosťujúci hráči predsa len dokázali pretlačiť puk za domáceho Volkova. Gól strelil MAXIM PESŤUŠKO. Asistencia: Leo Komarov.

53:00
    Stále pokračuje tlak hostí a zrejme bude len otázkou času kedy dokážu definitívne potvrdiť svoju dnešnú výhru.

52:00
    Jalasvaara dostal dobrú prihrávku na modrú odkiaľ sa rozhodol vystreliť na domáceho Volkova, ale zdvihol svoju strelu príliš a tá letí ponad bránu.

51:18
    Domáci sa nedokážu dostať k puku a vymaniť sa tak z ofenzívneho zovretia hostí. Po prerušení hry si berie domáci kouč oddychový čas.

50:00
    Domáci sú pod veľkým tlakom. Ich brankár Volkov musel čeliť trom strelám v krátkom časovom slede, keď to najskôr skúšal Komarov a po ňom i dvojica Volkov a Glazačev.

48:10
    Od modrej pálil Sopel, ale len do gólmana hostí. Krátko na to bol vo výbornej pozícii Hatikainen, ale ani jeho strela za chrbát Šaryčenkova neprešla. Hostia sú už v plnom počte, pretože na ľadovú plochu sa vracia Kvapil.

47:00
    Tretia tretina sa hrá v opatrnejšom tempe ako predchádzajúce dve. Presilová hra domácich na tom zatiaľ nič nemení.

46:10
    Marek Kvapil oslabuje hosťujúci tím svojím trestom za nedovolené bránenie.

45:40
    Hostí znovu početná výhoda nakopla, podobne ako v druhej tretine, Domáci gólman Alexej Volkov ale strelu Šafigulina kryje a následnú dorážku nepripustil.

44:52
    Zinovjejv sa vracia na ľad, domáci sú v plnom počte. O jedinú presilovkovú strelu Dinama sa postaral obranca Rjazancev.

43:52
    Ufa sa zatiaľ bráni výborne a hostí nepúšťa do takmer žiadnej útočnej kombinácie.

42:52
    Moskva si zahrá presilovú hru. Za hru vysokou hokejkou odchádza na trestnú lavicu domáci Segej Zinovjev.

42:00
    Do akcie sa dostali aj hostia, ale Glazačev sa svojou strelou nepresadil. Na druhej strane to skúšal domáci Chlystov, ale ani tentokrát mu nebolo súdené skórovať.

Tomáš Pajerský

Góly a asistencie: 7. Záborský (Chlystov, Zinovjev) – 17. Dugin (Karpov), 32. Višnevskij (Komarov), 55. Pesťuško (Komarov)

HC Salavat Julajev Ufa: Volkov (Vasilevskij) – Višnevskij, Babčuk, Sopel, Kulda, Zubarev, Ščitov, Isangulov, Gurkin – Chlystov, Zinovjev, Záborský – Makarov, Filatov, Hartikainen – Mirnov, Pihlstrom, Kajgorodov – Stepanov, Gluchov, Slepyšev
    Dynamo Moskva: Šaryčenkov (Jerjomenko) – Novák, Višnevskij, Rjazancev, Mironov, Jalasvaara, Korjagin, Barancev – Volkov, Pesťuško, Komarov – Pestunov, Sopin, Kvapil – Karsums, Dugin, Karpov – Šafigulin, Glazačev, Kasjančuk

Rozhodca: Baluška, Gašilov – Dedjulja, Petrov