Metallurg Magnitogorsk – Kazaň 1:0 (kon.) | Ufa – D. Moskva 1:3 (kon.) | Čeljabinsk – Novgorod 0:1 (kon.)
A. Mytišči – Jugra Chanty-Mansijsk 5:1 (kon.) | Čerepovec – Barys 2:1 (kon.) | Nižnekamsk – Viťaz 5:1 (kon.)
Petrohrad – Jekaterinburg 4:0 (kon.) | CSKA Moskva – Doneck 2:1 (2:0 po s.n.) | Jaroslavľ – Omsk 4:1 (kon.)
Dinamo Minsk – Riga 5:2 (kon.) | Lev – Záhreb 2:1 (po pr.) | HC Slovan – S.Moskva 0:3 (kon.)
HC Salavat Julajev Ufa
1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
Dynamo Moskva
Nedeľa 02.03.2014, 12:00 • Ufa-Aréna • KHL

54:19
    Dinamo Moskva dalo gól!
    Moskva mala v posledných minútach obrovský tlak a nakoniec hosťujúci hráči predsa len dokázali pretlačiť puk za domáceho Volkova. Gól strelil MAXIM PESŤUŠKO. Asistencia: Leo Komarov.

46:10
    Marek Kvapil oslabuje hosťujúci tím svojím trestom za nedovolené bránenie.

42:52
    Moskva si zahrá presilovú hru. Za hru vysokou hokejkou odchádza na trestnú lavicu domáci Segej Zinovjev.

33:03
    Grigory Šafigulin oslabuje svoj tím na dve minúty, pretože dostáva trest za nedovolené bránenie.

31:03
    Český bek Novák tečoval puk, ktorý opustil ľadovú plochu. Bezprostredne potom, ale jeho spoluhráč Komarov vyhral buly a presný puk do siete posiela obranca DMITRY VIŠNEVSKIJ. Hostia sa tak ujímajú vedenia 1:2. Asistencia: Leo Komarov.

30:08
    Po vzájomnom súboji a ostrej výmene názorov uvidíme vzájomný trest pre oba celky. Za domácich dostáva dve minúty Teemu Hartikainen, za hostí Denis Barancev. Obaja za hrubosť a bude sa hrať 4 na 4.

27:10
    Sergej Zinovjev dostáva dve minúty za hákovanie a presilovú hru si zahrá Dinamo.

16:25
    Aj druhý gól padol v početnej výhode, tentokrát sa však tešia hostia. Po peknej a prudkej strele YEGORA DUGINA sa tak stav stretnutia vyrovnáva na 1:1. Asistencia: Maxim Karpov.

15:25
    Dinamo Moskva si zahrá presilovú hru, pretože domáci Alexander Stepanov dostáva dve minúty za hákovanie.

11:18
    Dmitry Pestunov dostáva trest za hrubosť a oslabuje svoj tím. presilovú hru si zahrajú hráči Ufy.

06:52
    Bezprostredne po otváracom góle sa budú hostia brániť vo štvorici, na trestnú lavicu odchádza Teemu Hartikainen, ktorý dostáva trest za podrazenie.

06:38
    Salavat Ufa dala gól!
    Slovenský útočník TOMÁŠ ZÁBORSKÝ dostal prihrávku pred odkrytú bránu, ktorú bez problémov triafa a v presilovke otvára skóre dnešného duelu. Asistencie: Denis Chlystov, Sergej Zinovjev.

05:40
    Domáci sa pozvoľna dostávali do ofenzívneho tlaku a teraz budú mať výhodu presilovej hry. Na dve minúty odchádza za držanie Grigory Šafigulin.

00:30
    Nestihli sme vidieť ani prvú strelu na bránu a už sme svedkami vylúčenia. Presilovku si zahrá hosťujúce Dinamo, pretože za podrazenie smeruje na trestnú lavicu Ivan Višnevskij.

Tomáš Pajerský

Góly a asistencie: 7. Záborský (Chlystov, Zinovjev) – 17. Dugin (Karpov), 32. Višnevskij (Komarov), 55. Pesťuško (Komarov)

HC Salavat Julajev Ufa: Volkov (Vasilevskij) – Višnevskij, Babčuk, Sopel, Kulda, Zubarev, Ščitov, Isangulov, Gurkin – Chlystov, Zinovjev, Záborský – Makarov, Filatov, Hartikainen – Mirnov, Pihlstrom, Kajgorodov – Stepanov, Gluchov, Slepyšev
    Dynamo Moskva: Šaryčenkov (Jerjomenko) – Novák, Višnevskij, Rjazancev, Mironov, Jalasvaara, Korjagin, Barancev – Volkov, Pesťuško, Komarov – Pestunov, Sopin, Kvapil – Karsums, Dugin, Karpov – Šafigulin, Glazačev, Kasjančuk

Rozhodca: Baluška, Gašilov – Dedjulja, Petrov