Rio Ave – Praia 0:2 (kon.) | Setúbal – Arouca 1:0 (kon.) | Marítimo – Gil Vicente 3:2 (kon.)
Ferreira – Belenenses 1:0 (kon.) | Guimarães – Lisabon 0:1 (kon.)
Rio Ave FC
0:2 (0:0)
GD Estoril Praia
cz Nedeľa 24.11.2013, 16:00 • Estádio do Rio Ave Futebol Clube, Vila do Conde • Primeira Liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:53:49)

Dnešní utkání končí. Ze tří bodů se radují hosté, kterým je dvěma góly ve druhém poločase vystřílel Luís Leal. Téměř za celou dobu utkání se domácí do vyložené šance nedostali, i proto je tento výsledek naprosto zasloužený.

90+2
    Statistika držení míče: 45% : 55%.

90+1
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Sebá, přichází Ricardo Ribeiro.

90
    Je tu devadesátá minuta dnešního utkání, o výsledku je již rozhodnuto.

89
    Domácí Sandro Lima dostává za faul ve středu hřiště žlutou kartu.

89
    Střelec obou dnešních gólů tak stráví zbytek utkání na lavičce, zasloužený odpočinek pro dvougólového střelce.

88
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Luís Leal, přichází Bruno Lopes.

88
    Nehraje se, po faulu musí být ošetřen jeden z hostujících hráčů. Navíc lavička Estorilu připravuje střídání.

87
    Diváci houfně opouštějí stadion a dávají tak jasně najevo, co si o závěru zápasu myslí.

85
    Estoril právě vstřelilo branku!
    Rio Ave ve snaze o vyrovnání trochu rozevřelo vlastní obranu a toho hosté dokonale využili, míč má ve vápně zcela osamocený LUÍS LEAL, který zachoval klidnou hlavu a přesnou střelou k tyči zvyšuje náskok hostů na 2:0.

83
    Žlutá karta pro domácího Ukru.

81
    Nepřesný pas na Limu, míč mají hosté.

80
    Je před námi poslední desetiminutovka dnešního utkání, hosté stále vedou na hřišti Rio Ave 1:0, podaří se domácím vyrovnat?

78
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Wakaso, přichází Lima.

78
    Míč razantně odkopává jeden z bránících hráčů Estorilu.

77
    Rohový kop pro Estoril, hosté rozehrají z levé strany.

76
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Gonçalves, přichází Amado.

75
    Žlutou kartu dostává za nafilmovaný pád hostující Luís Leal.

74
    Bránící Mano odehrává na roh, domácí rozehrají z levé strany.

73
    Carlitosovi "utíká" míč do autu, domácí mohou zaútočit.

72
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Hassan Koka, přichází Joeano.

70
    Je před námi závěrečná dvacetiminutovka, hosté stále drží jednobrankové vedení.

69
    Nepřesný centr do vápna, Vagner bude moci vykopávat.

69
    Sudí nakonec zákrok hostujícího Filipe Gonçalvese ocenil žlutou kartou.

68
    Domácí se dostávají na polovinu soupeře, kde budou rozehrávat volný kop z levé strany.

67
    Žlutou kartu dostává za faul ve středu hřiště hostující Evandro.

66
    Hassan Koka pálí uvnitř pokutového území, ale je to v pádu, snadný míč pro Vagnera.

65
    Odkop Vagnera od branky Estorilu, míč letí až k jeho gólmanskému kolegovi.

62
    Útočným faulem Hassana Koky končí snaha Rio Ave.

60
    Je za námi hodina hry, zatím stále platí, že domácí se nemohou dostat do koncovky, hosté hrají výborně a navíc vedou od 1:0.

58
    Autové vhazování pro Estoril, z levé strany vhazuje Babanco.

55
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Del Valle, přichází D. Lopes.

54
    Z pohledu domácího týmu to nyní chce maximálně zklidnit hru a snažit se o lepší kombinaci hlavně ve středu hřiště, kde domácí ztrácí spoustu míčů.

53
    Obrana Rio Ave odvrací míč do bezpečí.

52
    Rohový kop pro Estoril, který má nyní hru jasně ve své moci.

49
    Volný kop z nejakých pětadvaceti metrů přesně napálil k levé tyči LUÍS LEAL a hosté jdou do vedení.

48
    Žlutá karta pro domácího kapitána Boase za faul v bezprostřední blízkosti pokutového území, dobrá šance pro Estoril!

46

Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně v 17:04 hodin.

V prvním poločase se již nic nestane. Oba týmy odchází do kabin za nerozhodného stavu 0:0. Blíže k prvnímu gólu měli hosté, ale ani těm se rozvlnit síť nepodařilo. Povede se to v poločase druhém?

45
    Ostrý skluz domácího Ahmeda Hassan Koku, který za tento faul dostává žlutou kartu.

45
    Probíhá již pětačtyřicátá minuta, i ze statistiky držení míče je patrné, že hosté mají převahu.

45
    Statistika držení míče: 41% : 59%.

44
    Domácí mají zatím starosti s tím, dostat se na polovinu soupeře.

43
    Faulů nám přibývá, hosté se provinili již sedmkrát, domácí pětkrát.

42
    Pátý rohový kop pro Estoril z pravé strany.

40
    Je před námi poslední pětiminutovka prvního poločasu, sledujeme pohledný fotbal, byť zatím bez gólu.

38
    Brazilec Evandro rozehrává z pravé strany, závar před brankou Rio Ave. Pro domácí je podstatné, že se stav nemění, míč má Salin.

37
    Rohový kop Estorilu, již čtvrtý v dosavadním průběhu zápasu.

34
    Opět z levé strany, míč směřuje na Leala, který ale neuspěl, odkop od branky.

33
    Po zákroku Salina proti střele Luíse Leala z pravé strany, budou hosté rozehrávat další roh.

32
    Míč směřuje na zadní tyč, kde však není nikdo ve žlutém, přesto se hosté drží s míčem před pokutovým územím domácích.

31

30
    Je za námi první půl hodina hry, zatím sledujeme velmi opatrný fotbal, bez větších šancí na jedné či druhé straně.

28
    Obrana Estorilu v pohodě odvrací.

28
    Carlitos fauluje na vlastní polovině, volný kop pro Rio Ave z pravé strany.

27
    Odkop od branky Salina, po dobrém obranném zákroku domácího Tarantiniho.

25
    Na konci celé útočné akce je střele Wakasa, vedle.

24
    Yohan Tavares fauluje a domácí budou mít k dispozici volný kop z nějakých třiceti metrů.

23
    Pas na Bragu nepřesný, Mano odkopává.

21
    Obrana Rio Ave nepustila soupeře do zakončení.

20
    Filipe Gonçalves faulován na polovině Rio Ave, hosté rozehrávají.

18
    Vagner rozehrává, hosté svou aktivitu z úvodu zápasu otupili.

17
    Hraje se zatím převážně ve středu hřiště, opatrný fotbal.

16
    Domácí vhazují z levé strany, ve středu hřiště.

14
    Gonçalo faulován na polovině Rio Ave, ale hosté z této standardky nic nevytěžili.

12
    Nákop na Hassan Koku nepřesný, Rio Ave se tím připravuje o míč.

11
    Hosté zatím příliš domácím míč nepůjčují.

9
    I když se to domácím nezdá, sudí nepíská faul a gólman Vagner bude moci vykopávat.

8
    Lionn padá v pokutovém území Estorilu a drží se po souboji s bránícím Babancem za hlavu.

7
    Vagner na druhé straně rozehrává, hosté jsou zatím mírně aktivnější.

5
    Gonçalo fauluje v pokutovém území Rio Ave, tím útočná akce hostů končí.

4
    Rychlou kombinaci Estorilu končí skvělý zákrok Tarantiniho.

3
    Míč končí až u gólmana Salina, který vykopává.

2
    Hosté nakopávají na polovinu soupeře.

1

Kapitány obou týmů jsou Vilas Boas (AVE) a gólman Vagner (ETR).

Rio Ave FC: Salin – Pinto, Lionn, Marcelo, Braga, Boas, Tarantini, Wakaso, Del Valle, Ukra, Hassan Koka
    Náhradníci: A. Rodríguez, Gustavo, D. Lopes, N. Lopes, Lima, Moraes

GD Estoril Praia: Vagner – Mano, Ruben, Gonçalo, Y. Tavares, Evandro, Carlitos, Gonçalves, Babanco, Sebá, Leal
    Náhradníci: Balboa, Fernandes, Pedro Galvão, Pedro, Amado, Ribeiro, B. Lopes.

Vítejte u on-line přenosu utkání desátého kola portugalské Primeira Ligy, v němž domácí Rio Ave FC přivítá GD Estoril Praia. Utkání se odehraje na Estádio do Rio Ave Futebol Clube ve Vila do Conde.

RIO AVE FC
    Domácí vstupují do dnešního utkání ze sedmé příčky aktuálního pořadí Primeira Ligy. Z devíti zápasů nasbírali třináct bodů za čtyři vítězství a jednu remízu. Ve čtyřech zápasech odešli fotbalisté Rio Ave jako poraženi a akutuálně ztrácí na pohárovou čtvrtou pozici pouze bod!

GD ESTORIL PRAIA
    Hosté jsou na tom v tabulce Primeira Ligy o jednu přícku lépe, než jejich hostitel, když v doposud odehraných devíti zápasech čtyřikrát vyhráli a dvakrát remizovali. Ve třech zápasech prohráli a mají tak o bod více, než Rio Ave. Navíc se může Estoril pochlubit druhým nejlepším ligovým útokem!

22.09.2013 / 5. kolo / Estoril Praia – FC Porto 2:2
    28.09.2013 / 6. kolo / SC Olhanense – Estoril 1:2
    06.10.2013 / 7. kolo / Estoril – SL Benfica 1:2
    27.10.2013 / 8. kolo / CS Marítimo – Estoril 1:3
    03.11.2013 / 9. kolo / Estoril – Vitória FC 0:2

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.