Levante – Villarreal 0:3 (kon.) | Rayo Vallecano – Espanyol 1:4 (kon.) | Elche – Valencia 2:1 (kon.)
Sevilla – Real Betis 4:0 (kon.)
FC Sevilla
4:0 (2:0)
Real Betis
Nedeľa 24.11.2013, 21:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán • Španielska LaLiga

A tým sa skončil dnešný zápas, ktorý sa skončil jasným víťazstvom domáceho celku v pomere 4:0. V druhom polčase pridali góly v 59. minúte Vitolo a v samom závere skóre pečatil Iborra. Inak sme sledovali stretnutie v ktorom až na pár okamihov mal navrch domáci tím, čo však bolo zapríčinené aj vylúčením Paulãa v 42. minúte.

Po dnešnom zápase Sevilla poskočí už na 8. priečku v tabuľke a na 6. miesto, ktoré znamená účasť v Európskej Lige UEFA bude strácať jediný bod. Naopak, Real Betis zostane na poslednej priečke s trojbodovým mankom na Rayo Vallecano.

Odomňa je to všetko, prajem Vám pekný zvyšok večera a niekedy nabudúce dovidenia. (22:53:43)

90+2
    Za faul zozadu na Iborru vidí ešte jednu žltú kartu Javier Matilla.

90+1
    Hrá sa v strede ihriska, hráči obidvoch tímu vyčkávajú na konečný hvizd.

90+1
    Štvrtý rozhodca signalizuje, že nad rámec riadnej hracej doby sa budú nadstavovať 2 minúty.

90
    Na ďalšiu dlhú loptu si nabiehal Gameiro, no nachádzal sa už v postavení mimo hry.

89
    Domáci hráči ešte raz pohrozili peknou kombináciou, konkrétne strieľal Gameiro, ten ale so strelou v šestnástke vyčkával až príliš dlho a nakoniec len nastrelil obrancu Realu Betis.

88
    Sevilla dala gól! A predsa ešte jeden! Po rohovom kope si na center najvyššie naskočil VINCENTE IBORRA a brankár Sara sa už ani príliš nesnažil. Jeho pokus hlavou tak končí v bráne a zvyšuje na 4:0.

87
    Ešte uvidíme rohový kop pre FC Sevilla, center do šestnástky odvrátil za cenu rohového kopu Antonio Amaya.

86
    Zápas sa dohráva v strede ihriska, hráči obidvoch tímov by to zrejme mali najradšej čím skôr za sebou.

85
    Posledné striedanie v zápase prichádza v 85. minúte, na posledných 5 minút si zahrá Jairo Samperio, ktorý na trávniku vystrieda Vitola.

84
    Hra sa aj naďalej kúskuje, v útoku sa momentálne nachádza domáci tím, no prílišnou aktivitou a odhodlanosťou streliť štvrtý gól nesršia.

83
    Hráči Realu Betis aj naďalej zostávajú pri lopte, no teraz iba na vlastnej polovici odkiaľ sa góly nedávajú. Stred ihriska pozorne strážia domáci hráči.

82
    Ten zahrával Joan Verdú, no pomalá lopta nakoniec skončila iba v rukaviciach Beta, ktorý nemal s chytením lopty najmenší problém.

81
    No aj napriek tomu zostanú hostia nebezpeční! Javier Matilla následne vybojoval priamy kop pre svoj tím z veľmi výhodnej pozície.

80
    Javier Matilla sa preštrikoval cez dvojicu obrancov domáceho tímu, cez tretieho však už nie, loptu odkopáva domáci hráč do bezpečia.

79
    Tempo sa opäť trošku rozhýbalo, čo nám prináša aj ďalšie nedovolené zákroky v strede ihriska.

78
    Predsa len ešte hostia pohrozili! Po chybnej rozohrávke sa do úniku dostával Rubén Castro, ktorý strelou poriadne natiahol domáceho gólmana. Lopta nakoniec bránu tesne minula.

77
    Bacca ešte v posledných sekundách strávených na ihrisku vidí žltú kartu za pomalý odchod z trávniku.