Lille – Toulouse 1:0 (kon.) | Nice – Saint-Étienne 0:1 (kon.) | Nantes – Monaco 0:1 (kon.)
FC Nantes
0:1 (0:0)
AS Monaco
cz Nedeľa 24.11.2013, 21:00 • Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau, Nantes • Ligue 1 Uber Eats

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a úspěšný vstup do nového týdne a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:56:31)

Statistiky

Držení míče: 46 % : 54 %
    Střely celkem: 10:12
    Střely na branku: 2:5
    Rohy: 4:5
    Fauly: 16:9

Zápas skončil a z těsného vítězství se raduje hostující Monaco. O jedinou branku se v 70. minutě postaral z odraženého míče Obbadi. I ve druhé půli pokračoval urputný boj, který tak nakonec přinesl sladké ovoce hostům. Moc nescházelo, aby to byla plichta, jenže v nastaveném čase pohrdl obrovskou šancí Bedoya.

90+3
    Tohle bude domácí mrzet. Gakpe nádherně vysunul Bedoyu za obranu, jeho střela pravačkou ale skončila nad Subašićovou brankou!

90+1
    Domácí samozřejmě proti tomuto rozhodnutí protestovali, jenže jediné, čeho dosáhli, byla žlutá karta pro Oswalda Vizcarronda.

90
    Míč je v brance Monaca, gól však neplatí, pro už před zakončením odpískaný útočný faul.

90
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

90
    Signál se nevyvedl dle představ, zeď míč srazila, je z toho alespoň roh.

89
    Jedna z posledních šancí domácích na vyrovnání. Přímý kop z 18 metrů.

88
    Poslední střídání Nantes, Adrien Trebel nahradil Lucase Deauxe.

87
    Na tento míč si naskočil Touré a svou hlavičku poslal vysoko nad.

87
    Rohový kop pro Nantes, centr pošle do vápna Gakpe.

86
    Monaco střídá, Andrea Raggi míří na lavičku a zbytek minut bude patřit Marcelu Tisserandovi.

85
    Ačkoliv mohl Rivière postupovat na branku, rozhodl se počkat na své spoluhráče. Celou akci tím zbrzdil.

84
    Đorđević si sice nabíhal do volného prostoru, jenže míč nakonec končí u Subašiće. Vzhledem k minutě zápasu čeká maximální možnou dobu, než opět pošle míč do hry.

82
    Centr se stáčel směrem do branky a míč skončil u gólmana Rioua v jeho rukavicích.

81
    Rohový kop pro Monaco. To nikam nespěchá.

79
    Na pravé straně si do slibné šance naběhl Martial, těsně před střelou však svedl souboj na hranici šestnáctky a po jeho pádu celá akce přišla vniveč.