Levante – Villarreal 0:3 (kon.) | Rayo Vallecano – Espanyol 1:4 (kon.) | Elche – Valencia 2:1 (kon.)
Sevilla – Real Betis 4:0 (kon.)
Elche CF
2:1 (0:0)
Valencia CF
Nedeľa 24.11.2013, 19:00 • Estadio Manuel Martinez Valero • Španielska LaLiga

Neskutočný zápas je za nami! Elche napokon zdolalo Valenciu 2:1, keď v 84. minúte rozhodol Cristian Herrera. Domáci boli v druhom polčase po väčšinu aktívnejší a napokon sa ku nim priklonilo šťastie. Tri body tak ostávajú doma.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem úspešný štart do nového týždňa. (20:51:03)

90+3
    Hélder Postiga sa rozhodol, že skúsi šťastie a jeho strela putovala len vedľa brány. Nasledovať bude odkop od Herrerovej brány.

90+2
    Domáci diváci pomáhajú svojim miláčikom hlasným piskotom.

90+2
    Hostia sa tlačia do brány, no ich akciám chýba strela na bránu. Teraz lopta len prešla cez pokutové územie a zamierila mimo ihriska.

90+1
    Sergio Mantecon si teraz vyslúžil žltú kartu. Zápas bude ešte veľmi dramatický.

90+1
    Hrať sa bude ešte tri minúty.

90
    Po Jonasovej strele sa pred bránou strhla menšia strkanica, z ktorej vyšiel potrestaný len Hélder Postiga (Valencia).

89
    Center, ktorý hľadal jedného z hráčov v oranžovom drese vyrazil brankár Herrera preč od brány.

88
    Hostia teraz budú zahrávať nebezpečnú štandardku, po tom čo hral rukou jeden z domácich hráčov.

87
    Alberto Rivera (Elche) teraz schytal žltú kartu.

87
    Hostia sa teraz pokúšali dostať do pokutového územia domácich, no center na Héldera Postigu si Manu Herrera postrážil a loptu schoval do náručia.

86
    Domáci priaznivci sú vo vytržení.

84
    Elche dalo gól!

Domáci sa dostávajú do vedenia! Coro parádnou nahrávkou našiel rozbehnutého CRISTIANA HERRERU, ktorý usmernil loptu do Alvesovho protipohybu. Zaujímavosťou je, že Herrera prišiel podobne ako strelec jediného gólu hostí na trávnik zo striedačky. 2:1!

84
    Domáci momentálne obliehajú veľké vápno svojho súpera, no zatiaľ si streleckú pozíciu nevypracovali.

83
    Domáci sú v posledných minútach lepším tímom a dopredu ich ženú aj dnes skvelí diváci.

81
    Domáci sa stále snažia! Teraz na bránu z asi 20 metrov nebezpečne vypálil Cristian Herrera a jeho strela len tesne minula Alvesovu svätyňu!

79
    Posledné striedanie domácich: z trávniku odchádza Javi Márquez, ktorý miesto prepúšťa Cristianovi Herrerovi.

76
    Z nej však nevyplynulo nič a naopak z protiútoku teraz mohli udrieť domáci, keď si na Fidelovu nahrávku nabehol Javi Márquez, no ten nestihol zakončiť, pretože o loptu prišiel.