Rio Ave – Praia 0:2 (kon.) | Setúbal – Arouca 1:0 (kon.) | Marítimo – Gil Vicente 3:2 (kon.)
Ferreira – Belenenses 1:0 (kon.) | Guimarães – Lisabon 0:1 (kon.)
Vitória FC Setúbal
1:0 (1:0)
FC Arouca
cz Nedeľa 24.11.2013, 17:00Primeira Liga

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek večera a těším se u dalších onlajn přenosů. (19:01:00)

A je dobojováno! V druhém poločase jsme již branku neviděli. Od 56. minuty hráli domácí o deseti, díky vyloučení Veza, to ale hosté nedokázali využít. Vitória si tak připisuje cenné tři body, naopak hosté znovu prohrávají.

90+3
    Hostům se nedaří vyvinout si tlak a pokusit se tak o srovnání.

90
    Hlavní rozhodčí Capela nastavil ještě pět minut nad rámec hrací doby.

90
    Roberto potáhl míč po pravé straně, jeho centr ale nikdo nedokázal zasáhnout.

86
    Hostům zbývá do konce utkání již hodně málo času, pokud dnes chtějí bodovat, měli by s tím něco začít dělat.

85
    Rafael Martins je mimo hřiště ošetřován.

83
    Střela Rafaela Martinse svůj cíl minula. Cássio bude moci v klidu odkopávat od své branky.

82
    Naposledy už střídá i hostující kouč, Tinoca nahradí na poslední minutky Coelho.

80
    André Claro vyzkoušel pozornost Kieszeka, ten byl však připraven.

76
    Domácí se příliš dopředu neženou a snaží se hlavně ubránit jednobrankový náskok, hosté se naopak nějak nemohou dostat do tempa.

74
    Domácí naposledy střídají, Cardozo dnes již dohrál, místo něj si zahraje Ney.

73
    Na trávníku se v tuto chvíli neděje nic zajmímavého, ani jeden z celků se nedostává do bezprostředního ohrožení ať té, či oné branky.

71
    Hned o minutu později je tu střídání číslo dvě na hostující straně, dnes má již odpracováno Pintassilgo, kterého nahradí Serginho.

70
    První změna v dresu Aroucy, Amara nahradí Claro.

68
    Centr Pintassilga se nepodařilo lépe usměrnit Amarovi.

66
    Druhý změna v sestavě domácího celku, Horta nahradí Sabino.

65
    Bruno Amaro vidí za jeden z faulů žlutou kartu.

61
    Máme za sebou přes hodinu hry, po vyloučení domácího Veza se více ke slovu začíná dostávat Arouca, uvidíme, zda se dočkáme vyrovnávací branky.